leziox Re: Czy wszyscy są zawiani? 19.01.18, 11:28 Dziwne pytanie. A niby jacy ci wszyscy mają być na melynie? Trzeźwi? Odpowiedz Link
cambria1.2 Re: Czy wszyscy są zawiani? 19.01.18, 13:26 O cug mię się rozchodziło. Przeeeeeeeeeeciąg. Odpowiedz Link
urszulka_ma Re: Czy wszyscy są zawiani? 19.01.18, 14:40 wczoraj urszulka była bardzo zawiana, bardzo, świata nie widziała... na początek wielkie śniegowe płaty leciały, jakby ktoś niejedną poduszkę rozerwał na strzępy później deszcz siekł w szyby jak oszalały a na koniec,... wicher dmuchał, targając wszystko, co na jego drodze stało wieczorem o świeczce siedziała urszulka, a popołudniu nawet o dwóch dziś już śniegu śladu nie ma, czarno i sennie, i słychać jeszcze ale już cichnące pomruki Fryderyki Odpowiedz Link
leziox Re: Czy wszyscy są zawiani? 19.01.18, 20:10 Przeciągi przeciągami, a zawianie na melynie może oznaczać tylko jedno, czyli stan nietrzeźwiały. Ja rozumiem że było Wam bardzo wesoło wczoraj, ale mnie było bardzo wesoło przedwczoraj więc łączę się z Wami wszystkimi w cierpieniu na szczęście już byłym. U mnie chociaż prund był, co też nie było oczywistością podczas wizyty Fryderyki. Wolę nie myśleć co będzie jak przyjdzie Hermann czy jakiś inny Adolf. Odpowiedz Link
urszulka_ma Re: Czy wszyscy są zawiani? 19.01.18, 21:32 Widzę, że dwa "wicherki" przeleciały przez forum, popisały, popisały i frrrrrrr już ich nie ma! Odpowiedz Link
leziox Re: Czy wszyscy są zawiani? 19.01.18, 21:40 Są są. Siedzą cicho w kąciku i łypią oczkami... Odpowiedz Link
urszulka_ma Re: Czy wszyscy są zawiani? 19.01.18, 21:43 kare mają jakąś, że w kąciku ? Odpowiedz Link
leziox Re: Czy wszyscy są zawiani? 19.01.18, 21:46 Nie. Tak tam specjalnie. Niezauważalnie. Odpowiedz Link
urszulka_ma Re: Czy wszyscy są zawiani? 19.01.18, 21:51 znowu się bawią w niewidzialną rękę? Odpowiedz Link
leziox Re: Czy wszyscy są zawiani? 19.01.18, 22:23 Tak, tylko tym razem nic nie wrzucają do piwnicy, a z niej wynoszą. Odpowiedz Link
urszulka_ma piwnice, tunele, duchy i inne takie 19.01.18, 22:55 w innym miejscu o tunelach i duchach tutaj o piwnicach, to się urszulce przypomniało o nietoperzach Odpowiedz Link
leziox Re: piwnice, tunele, duchy i inne takie 19.01.18, 23:02 Aha, a w MRU Urszulka bywała? W Nietoperku, rezerwacie? Odpowiedz Link
urszulka_ma Re: piwnice, tunele, duchy i inne takie 19.01.18, 23:10 Tak, byłam, i tunele schodziłam, nietoperki widziałam i na lufie od czołgu się pohuśtałam Odpowiedz Link
dunajec1 Re: piwnice, tunele, duchy i inne takie 19.01.18, 23:15 Ten tank to byl Rudy? Odpowiedz Link
urszulka_ma Re: piwnice, tunele, duchy i inne takie 19.01.18, 23:19 tak, Rudy jemu było, taka dodatkowa atrakcja dla turystów ale czy to był ten Rudy, nie sądzę Odpowiedz Link
leziox Re: Rudy 19.01.18, 23:36 No ten czolg stał koło takiego jeziorka, kiedy była Noc Nenufarów, ale przypuszczam że czołg zmieniał miejsce pobytu. Ale ten czołg to nie jest z filmu o 4ch zbokach i psie. Odpowiedz Link
urszulka_ma Re: Rudy 19.01.18, 23:41 lubiłam ten film, a nawet oglądałam powtórki, kilka razy i nie wiem czy jest jeszcze jakiś serial polski aż tyle razy oglądany Odpowiedz Link
urszulka_ma Re: Rudy 19.01.18, 23:54 J 23! zapomniałam!, czyżby mnie dopadał już ten Niemiec, o którym Lezio pisał? Odpowiedz Link
urszulka_ma Re: Rudy 20.01.18, 10:00 a Gustliczek ostatnio udzielił wywiadu, z okazji swoich 90 urodzin, pięknie się zestarzał. Odpowiedz Link
leziox Re: Rudy 20.01.18, 15:09 Duecik z Honoratką, kiedy to sobie granacikami z bagażnika rzucali po polach, był genialny. Zresztą cały serial, gdy nie podpierać się prawdami historycznymi, był wyjątkowo rozrywkowy. Odpowiedz Link
cambria1.2 Re: Rudy 20.01.18, 16:06 A Honorata omdlewająca honorowo na czołgu? Cudmjut! Odpowiedz Link
leziox Re: Rudy 21.01.18, 16:20 A Marusia chociaż niby ruska to była polska i zajebista laska też. Odpowiedz Link
leziox Re: Rudy 21.01.18, 20:49 Nie, nie drewniana. Taka inna laska chociaż i tak nie nebeska. Odpowiedz Link
leziox Re: Rudy 21.01.18, 23:24 Tera mamy multikulti. A i tak dobrze że nie była syryjska albo afgańska. Odpowiedz Link