26.02.11, 17:05
Nooo, podobało mi się. I medal mamy. smile
Czapki z głów, jak to Maruś Rudziński powiedział, widząc Pointnera ściągającego swoją. wink

Fatalna była ta pierwsza seria, ale kto mógł przewidzieć, że po 2/3 stawki wiatr się nagle do tyłu odwróci. Kamil jest dla mnie cichym bohaterem tych zawodów, bo miał (chyba) najgorszy wiatr, ci w jego okolicach skakali fatalnie, a on dał radę. Szóste miejsce nie jest złe, choć marzyło mi się (a i jemu na pewno też) trochę lepsze.
Obserwuj wątek
    • k.fanka Czwarte miejsce nie jest złe 27.02.11, 16:49
      ...powiedziałabym nawet, że całkiem niezłe. I to Żyle je zawdzięczamy, kto by pomyślał, że nagle nauczy się porządnie skakać i to dość powtarzalnie. Widać, że dobrze wychodzi z progu, dynamicznie i wysoko. Gdyby jeszcze w drużynie był czwarty na jego poziomie, to upadek Freunda dałby nam medal.

Austriaków to chyba nigdy żadna siła nie pobije. wink
    • k.fanka Ech, Kamilek... 03.03.11, 18:45
      A parę minut wcześniej pomyślałam sobie, że trudno się na tej skoczni ląduje, wciąż komuś narta odjeżdża. Wykrakałam chyba ten upadek. sad

Zadziwiająco się to ułożyło finalnie, w porównaniu z wynikami I serii. Nie spodziewałam się, że Norwegowie tak polegną. A to, że Morgi przegrał ze Szlirim... nooo, zaskoczenie największe. Dla niego samego też, sądząc po zaprezentowanym zestawie min. wink
    • stela2004 Re: MŚ Oslo 12.03.11, 18:10
      I po Mistrzostwach... Trochę inne miałam nadzieje, a rzeczywistość bywa okrutna! sad

Ps. Rośnie nam pokolenie narciarskie. Czesi jakby osiedli na laurach. A medal Słoweńców na MŚ jest do dzisiaj dla mnie niepojęty.

Ps. Tak retorycznie zapytam... gdzie te chłopy?!...
      • k.fanka Re: MŚ Oslo 12.03.11, 18:20
        Powiedzmy sobie szczerze, pogoda te Mistrzostwa załatwiła jak chciała. Poczynając od mgły paskudnej, a na wichrach kończąc. Dla mnie to impreza bez historii.

> Ps. Tak retorycznie zapytam... gdzie te chłopy?!...

Stelka, tam o seksie, tu o chłopach, że jeszcze raz zapytam - co Ci?! wink
        • stela2004 Re: MŚ Oslo 12.03.11, 21:00
          k.fanka napisała:

> Powiedzmy sobie szczerze, pogoda te Mistrzostwa załatwiła jak chciała. Poczynaj
          > ąc od mgły paskudnej, a na wichrach kończąc. Dla mnie to impreza bez historii.

Nijakie były. Zero emocji i niedosyt...
          Wiatr był niedobry, bo boczny i silny, a mnie cały czas dręczył niepokój, że zaraz dojdzie do jakiegoś nieszczęścia. uncertain
          >
          > > Ps. Tak retorycznie zapytam... gdzie te chłopy?!...
          >
          > Stelka, tam o seksie, tu o chłopach, że jeszcze raz zapytam - co Ci?! wink

Nooo... Międzynarodowy Dzień Kobiet był. Goździki to komunistyczny wynalazek - teraz królują tulipany. W tym roku, jak nigdy, media przypomniały sobie o Dniu Kobiet. Zadziwili mnie.
          • k.fanka Re: MŚ Oslo 13.03.11, 10:19

> Nijakie były. Zero emocji i niedosyt...
            > Wiatr był niedobry, bo boczny i silny, a mnie cały czas dręczył niepokój, że za
            > raz dojdzie do jakiegoś nieszczęścia. uncertain

Aha. Wszyscy naskoczyli na Hofera, że skończył drużynowe zawody na 1.serii, a ja odczułam wielką ulgę, bo naprawdę wyglądało to wszystko bardzo niebezpiecznie.

> >
            > > > Ps. Tak retorycznie zapytam... gdzie te chłopy?!...
            > >
            > > Stelka, tam o seksie, tu o chłopach, że jeszcze raz zapytam - co Ci?! wink
            >
            > Nooo... Międzynarodowy Dzień Kobiet był. Goździki to komunistyczny wynalazek -
            > teraz królują tulipany. W tym roku, jak nigdy, media przypomniały sobie o Dniu
            > Kobiet. Zadziwili mnie.

Nie jestem do tego święta szczególnie przywiązana i wcale za życzeniami z tej okazji nie tęsknię. Ale, że panowie o nas zupełnie zapomnieli, to insza inszość. Ech. uncertain
            Aaaa, a o moich imieninach to od lat zapominają dosłownie wszyscy, bez względu na płeć. big_grin
            • stela2004 Re: MŚ Oslo 13.03.11, 13:49
              > Aaaa, a o moich imieninach to od lat zapominają dosłownie wszyscy, bez względu
              > na płeć. big_grin

Cie choroba! Wszak Doroty było w lutym, chyba! sad

I tak Ci życzę wszystkiego dobrego. I rychłej wiosny. smile

Ps. Niech Cię pocieszy fakt, że jeszcze pamiętam jak się nazywam. wink
              • k.fanka Re: MŚ Oslo 13.03.11, 17:37
                > > Aaaa, a o moich imieninach to od lat zapominają dosłownie wszyscy, bez wz
                > ględu
                > > na płeć. big_grin
                >
                > Cie choroba! Wszak Doroty było w lutym, chyba! sad

Aha, co roku jest w lutym. wink

> I tak Ci życzę wszystkiego dobrego. I rychłej wiosny. smile

Dzięki, dzięki, no przecież wiem, że mi dobrze życzysz. smile

> Ps. Niech Cię pocieszy fakt, że jeszcze pamiętam jak się nazywam. wink

I tak trzymaj! wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka