Dodaj do ulubionych

Mądrość Szwedów

03.12.19, 12:45
Ta mądrość to trochę przewrotny tytuł, bo śledząc postępowanie tego narodu jakoś zaczyna się w tę mądrość wątpić.

Albowiem:

-najpierw dali sobie odebrać gotówkę-przedstawiciele NWO się ucieszyli
-potem dali odebrać sobie własny kraj przez watahy azylantów-co się w tym kraju teraz dzieje, można łatwo wyczytać w sieci-olbrzymi wzrost przestępstw, strefy NO GO dla szwedzkiej policji, codziennie strzelaniny i wybuchy-przedstawiciele NWO szczerzą zęby
-teraz na podobieństwo krów, kotów i psów dają się zaczipować. Przedstawiciele NWO tarzają się po ziemi z radości, zawsze to jakiś początek znaczenia niewolników (znamię bestii, dziwnie podobne do kodu kreskowego, o tym pisano już w dawnych proroctwach)

Dobry przykład dali pracownicy szwedzkiego TUI, z których na razie 115 sztuk z 500 osobowej załogi dało się zaczipować. To nie są czipy tylko do otwierania drzwi. Można dzięki temu namierzyć, gdzie jest pracownik, błyskawicznie wyczytać o nim co trzeba-a jak trzeba to pewnie i wyłączyć mu dojście i wejście do pracy bez zbędnych dyskusji.
Orwel kłania się w pas, a realność przegania mroczną powieść 1984.

Ja mam to gdzieś, bo nie dałbym się zaczipować a gdyby mi to zrobili to zrobiłbym z tym porządek u ślusarza pana Zenka. Ale jak tak sobie pomyślę, co zamierzają ze światem hieny z NWO, to krew się we mnie zaczyna gotować.
I jeśli ludzkość sobie na to pozwoli, no to nasze wnuki będą miały wolność 2.0.
Zdalnie wgrywaną.

PS. Dzień ucisku minął wczoraj
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka