Dodaj do ulubionych

MegaPensja 2000 w miesiac

12.11.11, 14:29
Witam wszystkich
Chciałbym wam przedstawić stronkę, którą niedawno odkryłem na której można zarobić dość pokaźną sumę pieniędzy nie wychodząc z domu.
ta strona to:

megapensja.pl/index.php?user=lukiwrz

Z początku myślałem że to jakiś przekręt i nic z tego nie będzie ale zaryzykowałem kwotę 15 zł i teraz to mi się zwraca z nawiązką

Z Mega Pensja możesz skutecznie zasilić swój domowy budżet. Wysokość pozyskanych środków zależy wyłącznie od Twojego zaangażowania i ilości czasu jaki poświęcisz na promowanie serwisu.


Jak to działa?

Rejestrując się do programu otrzymujesz swój osobisty link polecający, za pomocą którego będziesz zapraszał do programu nowe osoby im więcej osób zaprosisz tym więcej środków znajdzie się na Twoim koncie. Wygląda prosto i przejrzyście, prawda? Przejdźmy zatem do szczegółów.
System poleceń składa się z trzech poziomów.

Pierwszy poziom poleconych: (Są to osoby, które zaprosiłeś do programu Ty za pomocą linka, który uzyskasz w trakcie rejestracji).
Drugi poziom poleconych: (Osoby zaproszone przez osoby zaproszone przez Ciebie).
Trzeci poziom poleconych: (Osoby zaproszone przez osoby z drugiego poziomu).

Zakładamy, że każdy zaprasza TYLKO po pięć osób, wtedy:
Na pierwszym poziomie masz 5 osób.
Na drugim poziomie 5 x 5 = 25 osób (każdy z Twoich zaproszonych zaprosił po kolejnych 5 osób).
Na trzecim poziomie 5 x 25 = 125 osób (Każda z 25 osób z drugiego poziomu, zaprasza po kolejnych 5 osób).

Gdybyś od każdej zaproszonej przez siebie osoby miał uzyskać 15 zł, to otrzymałbyś 5 x 15 zł czyli 75 zł. Teraz zakładamy, że otrzymujesz 15 zł od osób z drugiego poziomu czyli 25x15 zł = 375 zł wygląda już zdecydowanie lepiej, ale zobaczmy ile otrzymałbyś jeżeli osoby z Twojego 3 poziomu przekazywałby Ci piętnaście złotych 125x15zł = 1875 zł. Teraz wygląda to naprawdę dobrze, za taką kwotę można już kupić nowy komputer, lodówkę czy pojechać na wczasy.

Oczywiście można byłoby zrobić tak, że osoby z 4 lub z 5 czy nawet 8 poziomu przekazywałyby Ci 15 zł, ale z DOŚWIADCZENIA wiemy, że najbardziej SKUTECZNE i KORZYSTNE jest polecanie do 3 poziomu.

opis działania Mega Pensji dostępny również na YouTube pod adresem:
www.youtube.com/watch?v=Ih1jz...layer_embedded

Polecam jeszcze raz ten prosty sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy przez internet. Nie trać czasu, wejdź i zarejestruj się

megapensja.pl/index.php?user=lukiwrz
Obserwuj wątek
  • inwestorone Re: MegaPensja 2000 w miesiac 01.04.13, 16:40
   Zgadzam się korzystam i zarabiam, ostatnio też podłączyłem się w program międzynarodowy gdzie też są mega możliwości oto opi:
   Witam wszystkich,szczególnie tych działających w programach darczyńcy i megapensja to super programy dające duże możliwości i Ci którzy chcą się wysilić na pewno zarabiają w nich niezłe pieniądzewiem to z autopsji.
   Chciałbym się z kolegami i koleżankami z tych programów podzielić bardzo świeżym tematem który parę dni temu dopiero wystartował w Polsce to darowizny w wydaniu globalnym: Plan wygląda tak;


   Globalpublicash - to wielopoziomowy system darowizn, w którym inwestujemy jedynie 10 dolarów - z których w przybliżonym czasie możemy osiągnąć niemałe profity - choćby ze względu na siatkę poleconych, którą tworzymy całą grupą - na tę chwilę liczymy kilka ok 6 tysięcy osób na świecie w Polsce może ok 100, a ilość ta ilość z dnia na dzień się zwiększa. Na tę chwilę duże zainteresowanie i już kilka rejestracji ludzi min.z FM, którzy wprowadzają do naszej siatki kolejne osoby-prawdopodobnie będą to tysiące ludzi w niedługim czasie.

   Przejdźmy może do informacji na temat projektu, otóż - jest to system darowizn, w języku Hiszpańskim, stąd mogą pojawić się problemy z nawigacją po stronie, aczkolwiek wszystko jest opisane w poradnikach, szkoleniach które udostępniam a z pomocą google chrom nie ma już najmniejszego problemu.
   Są też już gotowe instrukcje i prezentacje w j.polskim

   Na czym zarabiamy - otóż, wygląda to następująco - każdy użytkownik ma pod sobą kolejnych dwóch użytkowników, z których czerpie profit - na pierwszym poziomie jest to 10$ od każdej osoby, czyli profit to 20$, aby awansować na drugi poziom - przesyłamy 15$ osobie na wyższym poziomie i na naszym koncie zostaje już 5$. Od tego momentu, nie musimy się martwić o nic - musimy tylko zatwierdzać transakcje, dlatego że siatka poleconych, która została przez nas stworzona wypracowuje dochód. Warunkiem przystąpienia do programu, jest właśnie znalezienie dwóch osób, które przeleją Ci "darowiznę" i zakwalifikują Cię na drugi poziom poleconych - wtedy zaczyna się zabawa. Oczywiście przystępując do naszej grupy - jeśli nie dasz rady znaleźć sobie dwóch osób, które będą skłonne wejść do projektu, znajdziemy je za was. Schemat tego systemu przedstawiony został poniżej.   Zaletą programu jest to - że darowizny otrzymujemy bezpośrednio na nasze konto, musimy posiadać procesor płatniczy Payza/STP/PAYPAL/ bądź podać polskie konto bankowe. Po wpłynięciu wpłaty, wpisujemy w system jej kwotę, następnie przelewamy darowiznę osobnikowi wyżej, ten zatwierdza naszą zapłatę i awansujemy wyżej. Jeśli transakcja nie zostanie potwierdzona do 72 godzin - zostajecie automatycznie usunięci z programu, pilnujcie tego.

   Podstawą do komunikacji, jest komunikator Skype - każdy musi go posiadać, jeśli nie posiada - jest obowiązek jego założenia, bez tego komunikatora nie zarejestrujesz się w programie.

   Co do rejestracji w programie - zgłaszasz się do mnie , uzgadniamy wszystkie informacje - wprowadzam Cię krok po kroku do programu, instruuję przy rejestracji i oczywiście podaję link osoby, pod którą masz się zarejestrować gdyż tutaj działamy zespołowo ja mam już wymaganą kwalifikację teraz rejestruję u osób z mojego zespołu które jeszcze nie mają swoich pełnych dwójek.

   Co do profitów i czasu, w jaki możemy je osiągnąć - 10$ jest niewielką kwotą, a już po świętach liczę, iż każdy z nas powinien mieć co najmniej 500-1000$ na SWOIM koncie - nie żadnym wirtualnym portfelu w programie i martwić się o wypłaty, tylko bezpośrednio na swoim koncie bankowym, bądź procesorze płatniczym.

   Wszystko opisane nieco zawile, aczkolwiek wszystkie wątpliwości rozwiejemy na PW, bądź sam się ich wyzbędziesz po zapoznaniu się z prezentacją w języku polskim.


   ZAINTERESOWANY? napisz email na Priv podając do siebie kontakt na skayp
   lub przejdz do strony: sites.google.com/site/spermoneycykler/

   NIE BĄDŹ GŁUPI JAK SŁOŃ…

   "Mały słoń od urodzenia jest uczony, by trzymać się bardzo niewielkiej przestrzeni. Jego trener przywiązuje go za nogę do drewnianego pala, głęboko wbitego w ziemię. To ogranicza ruchy słoniątka do zakresu, określonego przez długość liny, wyznaczającej strefę bezpieczeństwa. Na początku zwierze usiłuje zerwać linę, jednak ta jest zbyt mocna i w końcu "więzień" uczy się, że nic z tego. Uczy się, że nie może wyjść poza obszar określony przez długość liny. Gdy słoń osiąga rozmiary pięciotonowego kolosa, który z łatwością mógłby zerwać krępujące go więzy, nawet tego nie próbuje, bo już w dzieciństwie nauczył się, że nie jest w stanie tego zrobić. W ten oto sposób, największy słoń może być trzymany na uwięzi za pomocą lichego sznurka. "

   Jack Canfield" Zasady Canfielda"
   • szept_wolnosci Re: MegaPensja 2000 w miesiac 13.04.13, 19:38
    Podam wam lepszy sposób lepiej odrazu wpłacajcie mi na konto a ja wam kopsnę działkę od nastepnych co naciagniecie.
  • skrentu0 Re: MegaPensja 2000 w miesiac 28.11.13, 22:42
   Witam.
   Znalazłem pewny zarobek przez internet.
   Wszystko opisane jest na stronie: www.moneygift.eu/?usr=skrentu

   Nie mam zamiaru nabijać nikogo w butelke ani naciągać.
   Jeśli nie jesteś zainteresowany albo masz zamiar pisać negatywne komentarze to lepiej zamknij tą strone.
   To dla użytkowników którzy łatwo chcą sobie dorobić.

   Szukałem jakiegoś dodatkowego zarobku przez internet.
   Przejżałem oferty z klikaniem na reklamy, banery, różne programy lojalnościowe
   i natknąłem się na system polegający na przekazywaniu
   sobie przez użytkowników darowizny w wysokości 18zł.

   Stwierdziłem że sprawdzę i zaryzykuję. Wpłaciłem 18zł i zarobiłem ponad tysiąć złotych.

   Działa to tak:
   Rejestrujesz się na stronie www.moneygift.eu/?usr=skrentu wpłacasz 18zł darowizny wskazanemu przez program użytkownikowi.
   Następnie namawiasz innych aby przystąpili do programu a oni namawiają następnych a ci nastepnych.
   I właśnie darowizny od tych trzecich dostajesz TY.

   system poleceń Moneygift generuje specjalny link, umożliwiający zapraszanie kolejnych osób.
   Wystarczy dotrzeć do trzeciego poziomu (czyli osoba, którą zaprosiłeś musi zaprosić kolejną, a ta jeszcze jedną),
   by pierwsze darowizny wpłynęły na twoje konto. W zależności od ilości poświęcanego czasu,
   na pierwsze dodatkowe zarobki można liczyć już w kilka dni od założenia konta w serwisie!
   Im aktywniej będziesz zapraszać nowych członków systemu poleceń Moneygift,
   tym wyższe będą Twoje comiesięczne, dodatkowe dochody

   Przykład:
   Namawiam do programu 5 osób. Każda z tych osób namawia po 5 następnych osób a ci tez po 5 osób
   5x5x5 daje 125 osób trzeciego rzędu od których ty dostajesz darowizne.
   125 osób razy 18zł = 2250zł dla ciebie.

   W twoim interesie jest aby zaprosic jaknajwiecej osób i namówić je równiez
   do zapraszania bo od tego zalezy wysokosc twoich zarobków.

   Pieniądze dostaje się z trzeciego poziomu dlatego tak ważne jest aby
   zapraszać kolejne osoby i one również muszą zapraszać jaknajwiecej.
   Praca ta polega wieć na zapraszaniu. Łatwa praca.
   Ilość osób jakie możesz zaprosić do programu jest nieograniczona.
   Im więcej zaprosisz tym więcej zarobisz.

   Oto mój link programu na którym sie trzeba zarejestrować: www.moneygift.eu/?usr=skrentu
   ZAPRASZAM.

   Każdy kto się chce zarejestrować musi wejść przez czyjś link do strony.
   Na stronie wszystko jest opisane co i jak. Wszystko działa legalnie.
   Od zarobku nie trzeba odprowadzać podatku bo to darowizna.
   Myśląca osoba szybko załapie jakie to proste, legalne i jak to działa.
   Polecam. Warto spróbować. Ja nie żałuje i namawiam.
   Dzięki za rejestracje z mojego linku. www.moneygift.eu/?usr=skrentu
   Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka