Dodaj do ulubionych

Zabawa w chowanego.

16.05.20, 11:12
youtu.be/T0ym5kPf3Vc

--
Religia jest dla ludzi bez rozumu.
/Józef Piłsudski/
Obserwuj wątek
    • diabollo Re: Zabawa w chowanego. 16.05.20, 16:57
      Kler katolicki - specjalna, uprzywiliowana kasta w Polsce. Nietykalna.
      Prokuratura ma obowiązek współpracować ze zbrodniarzami i udziela zbrodniażom-biskupom akta sprawy.

Ostatnio, to już rok temu, po pierwszym filmie braci Sekielskich katoprawica wypowiedziała wojnę pedofiom... wśród murarzy.
      Ciekawe co katoprawica wymyśli teraz?

Kłaniam się nisko.

--
      /Józef Piłsudski/
      • leda16 Re: Zabawa w chowanego. 16.05.20, 21:42
        Nie tylko biskup, ale każdy podejrzany i oskarżony czcigodny Diabollo, ma prawo do wglądu w akta prowadzonego przeciwko niemu dochodzenia i zgodnie z kpk. prokuratura ma obowiązek mu je udostępnić.

--
        www.pmiska.pl
        • diabollo Re: Zabawa w chowanego. 16.05.20, 23:39
          Widać dalej nie obejrzłaś filmu.
          Biskup-zbrodniarz-zza-biurkowy nie jest żadnym oskarżonym bo w Polsce jest nietykalną kastą, któremu prokuratura w zębach dostarcza akta śledztwa i sprawy przestępstw zboczeńca-księdza, którego biskup latami chronił i ukrywał.

Sam zboczeniec jest spalony i stracony, ale zbrodniarz-biskup teraz dostaje od prokuratury narzędzia do zacierania śladów własnych zbrodni i zbrodni swojej korporacji, zabezpieczenia jej interesów i w tym narzędzia do zabezpieczenia katoszczuja przed odszkodowaniami wobec ofiar.

Kłaniam się nisko.

--
          /Józef Piłsudski/
          • walmart.ca Re: Zabawa w chowanego. 17.05.20, 04:48
            Tomasz Sekielski przygotowuje trzeci dokument, tym razem o roli J.P.2 w rozmydlaniu i tuszowaniu przest. pedofilii w katolickiej stajni - na obchody stulecia urodzin Wielkiego Polaka.

www.theguardian.com/world/2020/may/17/polish-clerical-child-abuse-documentary-casts-shadow-on-john-paul-ii-centenary
            • diabollo Re: Zabawa w chowanego. 17.05.20, 10:37
              Po pierwszym filmie od razu demontowali i przerobili monumentalny pomnik Jana Pawła olbrzymiego w objęciach księdza zboczeńca w Licheniu.

Ile to będzie teraz roboty po kolejnym filmie z tymi dziesiątkami tysięcy pomników samego Olbrzymiego?

Kłaniam się nisko.

--
              /Józef Piłsudski/
          • leda16 Re: Zabawa w chowanego. 17.05.20, 12:20
            diabollo napisał:

> Widać dalej nie obejrzłaś filmu.

W tej chwili mam ciekawsze zajęcia - wracam do plewienia chwastów w ogrodzie.

> Biskup-zbrodniarz-zza-biurkowy nie jest żadnym oskarżonym bo w Polsce jest niet
            > ykalną kastą,

Widać bardzo emocjonujesz się tą sprawą, skoro doszczętnie wyłączyłeś zdolność logicznego myślenia zastępując go teorią spiskową i antyreligijnymi stereotypami. Nie przyszło Ci nawet na myśl, że skoro ten biskup nie jest podejrzany o zbrodnię, nie jest oskarżony o zbrodnię, to zbrodniarzem jednak nie jest? A skoro prokuratura chce z nim współpracować, to takie jej prawo.

któremu prokuratura w zębach dostarcza akta śledztwa i sprawy prz
            > estępstw zboczeńca-księdza, którego biskup latami chronił i ukrywał.

Widać w toku postępowania nie znaleziono dowodów na ochronę i ukrywanie przez biskupa "zboczeńca", który również w świetle prawa na razie tym zboczeńcem nie jest.

> Sam zboczeniec jest spalony i stracony, ale zbrodniarz-biskup teraz dostaje od
            > prokuratury narzędzia do zacierania śladów własnych zbrodni i zbrodni swojej ko
            > rporacji,

Jakiej znowu zbrodni? Tych dwóch żydowskich reżyserów zarzuca mu jakieś zbrodnie, czy to tylko Twoja fantazja nadmiernie się rozhulała?

w tym narzędzia do zabezpieczenia kat
            > oszczuja przed odszkodowaniami wobec ofiar.

Bardzo Cię proszę czcigodny Diabollo, bądź uprzejmy nie używać tego rynsztokowego określenia w stosunku do Kościoła Katolickiego, bo kompromitujesz tylko swój poziom kultury. I zważ łaskawie, że odpowiedzialność zbiorowa została zniesiona wraz ze śmiercią Stalina. W tym znaczeniu - zgodnie z prawem - odpowiedzialny za zbrodnię i przestępstwo jest wyłącznie sprawca zbrodni i to on(i) powinien wypłacić poszkodowanemu odszkodowanie a nie zatrudniający go pracodawca. Ale słusznie wnioskujesz o tym, co zauważyłam już wcześniej - "ofiarom" i ich adwokatom marzy się "casus Kaśki" po milioniku na łeb, dożywotnia renta no i po 400 tys. zł. za "obronę". Ty nic z tego nie dostaniesz, więc zamiast robić klakę wnioskodawcom, lepiej poszukaj swojego utraconego rozumu.

--
            www.pmiska.pl
            • diabollo Re: Zabawa w chowanego. 17.05.20, 12:55
              "W tej chwili mam ciekawsze zajęcia - wracam do plewienia chwastów w ogrodzie."

Czyli nie wiem o czym mowa, ale się wypowiem.

"Tych dwóch żydowskich reżyserów..."

W polskim katolicyzmie, jakiekolwiek by nie były jego wysiłki i deklaracje, zawsze wybije szmbo antysemickie.

Kłaniam się nisko.

--
              /Józef Piłsudski/
              • leda16 Re: Zabawa w chowanego. 17.05.20, 15:39
                diabollo napisał:
                > Czyli nie wiem o czym mowa, ale się wypowiem.

Owszem, wiem o czym mowa - o pomówieniach i oskarżeniach medialnych miotanych przez media na ludzi - do czasu wydania prawomocnego wyroku sądu - niewinnych!

> W polskim katolicyzmie, jakiekolwiek by nie były jego wysiłki i deklaracje, zaw
                > sze wybije szmbo antysemickie.
                >

Ach, nazwanie Żyda Żydem to już antysemityzm smile smile smile Pewnie nawet Michnik ryczy ze śmiechu widząc Twoją neoficką, służalczą nadgorliwość. Tak Diabollo, odróżniam Żyda od Nieżyda i jestem z tego dumna. Matka mnie nauczyła tej cennej umiejętności, której niewielu Aryjczyków to potrafi. Smaruj donos do prokuratury żem antysemitka i z mlekiem matki ten antysemityzm wyssałam!

--
                www.pmiska.pl
                • diabollo Re: Zabawa w chowanego. 20.05.20, 15:34
                  Drogi Grzespelcu,

Też chodziło mi takie rozwiązanie po głowie...
                  Z drugiej strony bez czcigodnej Ledy nie byłyby tak widoczne rozległe powiązania katolicyzmu z naziolstwem.

Wiesz, że jako ten wycinany i wrzucamy stokrotnie obiecywłem nie wycinać i nie wyrzucać. Nikogo.

No i teraz mam dylemat.

Kłaniam się nisko

--
                  /Józef Piłsudski/
                  • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 20.05.20, 17:17
                    diabollo napisał:

> Drogi Grzespelcu,
                    >
                    > Też chodziło mi takie rozwiązanie po głowie...
                    > Z drugiej strony bez czcigodnej Ledy nie byłyby tak widoczne rozległe powiązani
                    > a katolicyzmu z naziolstwem.
                    >
                    > Wiesz, że jako ten wycinany i wrzucamy stokrotnie obiecywłem nie wycinać i nie
                    > wyrzucać. Nikogo.
                    >
                    > No i teraz mam dylemat.

Poważnie? Zastanawiasz się nad usunięciem kogoś tylko dlatego, że stanowi Twoje lustrzane odbicie? Bo nie podoba się użytkownikowi, który blokuje rozmówców, pojawia się, nawymyśla i znika? Poza tym Leda obraża głównie mnie, więc to sojusznik Grzespelca.

A tak już zupełnie prywatne — jak sobie wyobrażasz forum na którym nikogo nie ma? My znamy swoje poglądy tak dokładnie, że w zasadzie niczego sobie nie musimy tłumaczyć. Różnica polega na tym, że ja swoich poglądów potrafię bronić.

Jeśli Grzespelcowi nie pasuje towarzystwo, to niech je zmieni albo swoim zwyczajem zablokuje wszystkich, z którymi mu nie po drodze.

--
                    Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
                    • diabollo Re: Zabawa w chowanego. 21.05.20, 01:30
                      Pytanie o sens forum jest bardzo dobre.

Kiedy nastały bańki internetowe myślałem, że forum CES jest międzybańkowe, więc ciekawe. Choć międzybańkowość jak widać nie istnieje.
                      Dwóch czy trzech wariatów jest słabo bańkowo reprezentatywne.

A poza tym czcigodny Grzespelc to mój bardzo stary forumowy przyjaciel, i bardzo proszę czcigodny Oby.watelu o więcej szacuneczku.

Kłaniam się nisko.

--
                      /Józef Piłsudski/
                      • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 21.05.20, 12:27
                        diabollo napisał:

> Pytanie o sens forum jest bardzo dobre.

Forum to miejsce wymiany poglądów, a nie inwektyw. Problem pojawia się wtedy, gdy ktoś nie ma poglądów i głosi nieswoje. Nie potrafi ich bronić, więc koncentruje się na skubaniu rozmówców. Przy okazji chciałbym od wszystkich miłośników knebla usłyszeć czym próba zbanowania na przykład Ledy różni się od zbanowania Kazika w Trójce? Poglądy Ledy są równoprawne z Twoimi, mój drogi, a jej wiara w płaska Ziemię dorównuje Twojej w kwestiach ekonomicznych.

> Kiedy nastały bańki internetowe myślałem, że forum CES jest międzybańkowe, więc
                        > ciekawe. Choć międzybańkowość jak widać nie istnieje.
                        > Dwóch czy trzech wariatów jest słabo bańkowo reprezentatywne.

To forum na początku było międzybańkowe. Niestety, nie udało się, mea culpa, przekształcić go w towarzystwo wzajemnej adoracji. No ale żeby dyskutować trzeba się wysilić, szukać argumentów. Dużo prościej zmieszać rozmówcę z błotem lub go zbanować.

> A poza tym czcigodny Grzespelc to mój bardzo stary forumowy przyjaciel, i bardzo
                        > proszę czcigodny Oby.watelu o więcej szacuneczku.

Przyjacielu drogi! Na szacunek, a nawet na szacuneczek trzeba sobie zasłużyć, nie da się go zadekretować. Twój czcigodny przyjaciel wpada raz na jakiś czas i jeśli nawet kogoś nie obrazi, to zawsze domaga się by kogoś zbanować. Wielokrotnie domagał się, by zbanować mnie, a nie zrobiłeś tego. To jak to jest z tą Twoją przyjaźnią? Dlaczego swoje przekonania i zasady przedkładasz nad uczucie? Zważ, że przez jakiś czas ciągnęliśmy to forum we dwójkę. Wtedy nie pojawiał się. Ale gdy pojawili się nowi użytkownicy, to chce ich banować, bo nie podzielają jego jedynie słusznych poglądów, których nawet wyartykułować nie potrafi.

--
                        Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
                        • walmart.ca Re: Zabawa w chowanego. 21.05.20, 20:33
                          oby.watel napisał:
                          (między innymi bombastycznymi frazesami)

> Przyjacielu drogi! Na szacunek, a nawet na szacuneczek trzeba sobie zasłużyć, n
                          > ie da się go zadekretować.

No, panie, eureka, panie... To by wyjaśniało dlaczego jesteś taki poularny i taki nadęty jednocześnie - ten ogrom szacunku jakim sam siebie darzysz musi... Weź se wolne, odpocznij od tej har ufki... Wyluzuj.
                      • grzespelc Re: Zabawa w chowanego. 23.05.20, 01:22
                        Dzięki Diabollo, choć nie wiem, co on tam o mnie pisze, bo go zablokowałem i on zapewne o tym wie, więc nie trzeba mnie bronić. Ledę też chyba zablokuję, jeśli tylko będzie mi się chciało wchodzić, gdzie trzeba.
                        • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 23.05.20, 08:52
                          grzespelc napisał:

> Dzięki Diabollo, choć nie wiem, co on tam o mnie pisze, bo go zablokowałem i on
                          > zapewne o tym wie, więc nie trzeba mnie bronić. Ledę też chyba zablokuję, jeśl
                          > i tylko będzie mi się chciało wchodzić, gdzie trzeba.

Gratuluję przyjaciela, Diabollo. Najpierw domagał się, żeby mnie zablokować, bo rozmawiać nie potrafi, a jak nie uległeś, to zablokował mnie sam. Teraz rzucił się na Ledę. Co robił w KOD-zie człowiek, którego rzeczywistość uwiera?

--
                    • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 21.05.20, 12:29
                      leda16 napisała:

> Chętnie Cię od niego uwolnię. Kiście się dalej w swoim sosie.

I co? Ukisimy się, a Ty wpadniesz na gotowe? Niedoczekanie!

--
                • leda16 Re: Zabawa w chowanego. 21.05.20, 11:56
                  Ach, nazwanie Żyda Żydem, to w urojeniach katoszczujów już nie tylko antysemityzm, ale również nazizm. Gdyby głupota mogła fruwać, zalecielibyście daleko chłopy smile

--
                  www.pmiska.pl
                  • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 21.05.20, 12:34
                    leda16 napisała:

> Ach, nazwanie Żyda Żydem, to w urojeniach katoszczujów już nie tylko antysemity
                    > zm, ale również nazizm.

Nazywanie żyda żydem to nie antysemityzm. To stwierdzenie faktu. Nazywanie żyda inaczej, to brak kultury. Modlenie się do żyta, spożywanie go w formie sprasowanej połączone z nienawiścią do jego rodaków, to paranoja.

Gdyby głupota mogła fruwać, zalecielibyście daleko chłopy smile

Całe szczęście, że nie potrafi, bo zniknęłabyś nam z oczu i nie byłoby okazji do obcowania z czystą, nieskażoną mądrością.

--
        • grzespelc Re: Zabawa w chowanego. 20.05.20, 15:20
          Czcigodna Ledo,

Nie pisz bzdur. Dostępu do akt udziela się oskarżonemu, ale po postawieniu zarzutów, a nie w trakcie śledztwa. A przy tego typu sprawach postawienie zarzutu wiąże się często z aresztowaniem. Po to, żeby oskarżony i jego kolesie nie mataczyli.

Ta instrukcja jest po to, żeby kler mógł mataczyć i żeby nie było żadnych zarzutów.
          • leda16 Re: Zabawa w chowanego. 21.05.20, 11:53
            grzespelc napisał:

> Czcigodna Ledo,
            >
            > Nie pisz bzdur. Dostępu do akt udziela się oskarżonemu, ale po postawieniu zarz
            > utów, a nie w trakcie śledztwa. A przy tego typu sprawach postawienie zarzutu w
            > iąże się często z aresztowaniem.

To Ty piszesz bzdury. Akta udostępnia się zarówno podejrzanemu jak i oskarżonemu. Świadkowi nie daje się wglądu w akta. Kościół Katolicki nie był ani jednym ani drugim w wymienionej sprawie a akta dostał na podstawie rozporządzenia Min. Sprawiedliwości, któremu prokuratura jest podporządkowana na tej samej zasadzie, na której Ty masz obowiązek podporządkować się Rozporządzeniu Rady Ministrów z 15 .V. 2000r. i nosić szmatę na gębie w przestrzeni publicznej. Natomiast bulwersujące jest to, o czym nie miałeś dotąd zielonego pojęcia, bo inaczej już dawno bilibyście razem z Diabollo pianę na ten temat - romualdkalwa.neon24.pl/post/155353,list-otwarty-do-szefa-rzadu-i-ministerstwa-sprawiedliwosci

--
            www.pmiska.pl
            • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 21.05.20, 12:38
              leda16 napisała:

> Natomiast bulwersujące jest to, o czym nie miałeś dotąd
              > zielonego pojęcia, bo inaczej już dawno bilibyście razem z
              > Diabollo pianę na ten temat -
              > romualdkalwa.neon24.pl/post/155353,list-otwarty-do-szefa-rzadu-i-ministerstwa-sprawiedliwosci

Podziwu godna jest Twoja wiedza o tym kto ma lub nie ma o czymś pojęcia. I co Cię tak bardzo zbulwersowało? Same pytania czy odpowiedzi na nie?

--
            • grzespelc Re: Zabawa w chowanego. 23.05.20, 01:19
              Jak jesteś taka mądra, to proponuję chociaż lekturę art. 156 kpk.

Może to ci coś pomoże, bo na jakikolwiek kontakt z praktyką nie masz szans.

W kraju, w którym obrońcom utrudnia się na różne rozmyślne sprytne sposoby dostęp do akt i obronę na etapie śledztwa wydawać zarządzenie, że oskarżonemu się wydaje akta z własnej inicjatywy, bo jest księdzem? Nikt mi mnie wmówi, że to normalne.
    • suender Re: Zabawa w chowanego. 17.05.20, 08:27
      Widać, że najbardziej narzekają na upadłych księży, ci co się za nich najmniej modlą.
      Niech tacy się więc nie dziwią, że mają też spory udział w tym niekorzystnym zjawisku.
      Cbdo.

Pozdr.
        • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 20.05.20, 17:19
          diabollo napisał:

> Spam zwykle wycinam bez najmniejszych wyrzutów sumienia.

To nie spam. To objawienie.

--
          • diabollo Re: Zabawa w chowanego. 21.05.20, 21:35
            Objawienie powtórzone i skopiowane w trzech wątkach staje się spamem.
            Tu zostawiłem. W innym wątku wywaliłem.

Kłaniam się nisko.

--
            /Józef Piłsudski/
            • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 21.05.20, 21:44
              I? Poczułeś moc? I dlatego atak jakiegoś dupka uznałeś za merytoryczny wpis? Nie, nie chodzi mi oczywiście o to, żebyś kasował. Ale ciągle mam nadzieję że wykażesz choć odrobinę odwagi cywilnej.

--
              • diabollo Re: Zabawa w chowanego. 22.05.20, 09:59
                Nie rozumiem o co Ci chodzi?
                Nie było żadnego ataku. Był spam, czyli zaśmiecanie. Usuwając spam czuję wielką moc... sprzątacza czy śmieciarza. Praca jak każda godna szacunku, ale z tą mocą to bym nie przesadził.

Kłaniam się nisko.

--
                /Józef Piłsudski/
                • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 22.05.20, 11:19
                  diabollo napisał:

> Nie rozumiem o co Ci chodzi?
                  > Nie było żadnego ataku. Był spam, czyli zaśmiecanie. Usuwając spam czuję wielką
                  > moc... sprzątacza czy śmieciarza. Praca jak każda godna szacunku, ale z tą moc
                  > ą to bym nie przesadził.

Zauważyłeś, że dokładnie tak samo tłumaczą się przedstawiciele partii? "Nie znam sprawy", "nie wiem o co chodzi", "nie słyszałem", "nie widziałem", "musiałbym zobaczyć", "musiałbym zapoznać się". Czasem, ale baaardzo rzadko dodają "jeśli to prawda..." Po czym z reguły następuje próba wybielenia, wytłumaczenia. Jesteśmy dopiero na tym pierwszym etapie. Do drugiego nie dojdziemy, bo nie da się dostrzec i napiętnować czegoś, co się uważa za coś zupełnie normalnego. No chyba, że bezpośrednio dotyczy. Wtedy oczywiście jest niedopuszczalne i naganne. I na tym te czysto teoretyczne rozważania zakończmy.

--
                • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 22.05.20, 11:27
                  diabollo napisał:

> Nie rozumiem o co Ci chodzi?
                  > Nie było żadnego ataku. Był spam, czyli zaśmiecanie. Usuwając spam czuję wielką
                  > moc... sprzątacza czy śmieciarza. Praca jak każda godna szacunku, ale z tą moc
                  > ą to bym nie przesadził.

Zauważyłeś, że dokładnie tak samo tłumaczą się przedstawiciele partii? "Nie znam sprawy", "nie wiem o co chodzi", "nie słyszałem", "nie widziałem", "musiałbym zobaczyć", "musiałbym zapoznać się". Czasem, ale baaardzo rzadko dodają "jeśli to prawda..." Po czym z reguły następuje próba wybielenia, wytłumaczenia. Jesteśmy na tym pierwszym etapie. Do drugiego nie dojdziemy, bo nie da się dostrzec i napiętnować czegoś, co sam,emu uważa się za coś oczywistego, normalnego. No chyba, że bezpośrednio dotyczy. Wtedy oczywiście jest niedopuszczalne i naganne. I na tym te czysto teoretyczne rozważania zakończmy.

--
                  • walmart.ca Re: Zabawa w chowanego. 22.05.20, 23:47
                    Chryste, mam nadzieję, Diabollo, że targniesz się na swoje życie po tej miażdżącej krytyce.

A Obywatelowi bym sugerował jakieś konsultacje, może w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego. Dobrzy specjaliści od wszelkich urojeń podobno, zwłaszcza od wszelkich odcieni des délires de supériorité
                    • diabollo Re: Zabawa w chowanego. 23.05.20, 02:15
                      A dziękuję i pozdrawiam serdecznie czcigodny Walmarcie.

Tak pięknie napisałeś po francusku, że muszę Wam wyznać, że zabrałem się w końcu za czytanie tej ramoty, "Nędzników" Victora Hugo. Moja matka twierdziła, że to najlepsza i najważniejsza powieść, więc tak bardzo długo trzymałem się od tego z daleka.

Pewnie ten świetny film Polańskiego o sprawie Dreyfusa, który widziałem w kinie w Ustce na ostatnich wakacjach grudniowych przesilenia zimowego, no i teraz ta pandemia sptawiły, że w końcu sięgnąłem po te stare tomy matki (Państwowy Instytut Wydawniczy, rok 1962). Stare, ale chyba przez nikogo nie przeczytane. Pamiętam, że matka mówiła, że przeczytała to dużo wcześniej, ale kiedy pojawiło się to wydanie to musiała sobie to kupić do własnej biblioteczki.

No więc czytam tę starą ramotę i niby jestem we Francji przed dwustu laty.... a tu jestem religijnie, mentalnie, politycznie, społecznie w Polsce w wieku XXI!

Ja pierdolę.

Kłaniam się nisko.

--
                      /Józef Piłsudski/
                      • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 23.05.20, 09:29
                        Wzruszające. Nie spodziewałem, się że tak szybko i bezpośrednio potwierdzisz moje spostrzeżenia. Więc zanim znowu podejmiesz jakiś temat ekonomiczny skorzystaj ze światłej rady.

--
                      • walmart.ca Re: Zabawa w chowanego. 23.05.20, 12:26
                        Ale faux pas... Niesamowite, drogi Diabollo, ale miałem na myśli nie targniesz, sssłowo pioniera! I żadnych tam Freudian slips, panie... Przecie wiesz!
                        No, ale Ty się już jakby targnąłeś, targając te strony Nędzników.
                      • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 23.05.20, 14:04
                        diabollo napisał:

> Ja pierdolę.

Właśnie. Zerknij łaskawie na liczbę odpowiedzi na posty i użytkowników. Portal radia Tok, który wtedy był "Portalem opinii" znajdował się na początku drugiej setki najpopularniejszych polskich portali. Potem zmieniono kierownictwo radia i pogoniono użytkowników portalu. Dziś otwiera szóstą setkę, a radio zachęca, żeby użytkownicy zapłacili i za możliwość korzystania z podcastów i byli z radiem razem. Spadek w rankingach świadczy o tym, że nie chcą. Już raz zastanawiałeś się czy przypadkiem nie nadeszła pora powiedzieć dobranoc. Jakoś to forum jeszcze dycha. Myślisz, że podycha jeszcze jakiś czas gdy połowa aktywnych użytkowników zrezygnuje? Uważasz, że utrzymają forum przy życiu użytkownicy, którzy wchodzą tylko po to, by się na kimś wyżyć, dowartościować względnie wskazać użytkowników do wywalenia?

Jeśli chodzi o mnie, to daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenia. Nie jest mnie w stanie obrazić żaden ujadający kundelek, więc mną się nie przejmuj. Wybacz, że oczekiwałem od Ciebie heroicznej postawy, skoro nawet PiS nie atakuje ludzi, którzy nie mają nic do powiedzenia.

--
    • diabollo Re: Zabawa w chowanego. 17.05.20, 19:48
      warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,25952552,w-filmie-braci-sekielskich-polaczono-pedofilie-z-homoseksualizmem.html?_ga=2.109968197.1358722279.1589179450-1148904989.1525467904#S.koronawirus-K.P-B.2-L.1.glowka
      --
      /Józef Piłsudski/
      • diabollo Re: Zabawa w chowanego. 17.05.20, 20:12
        W filmie braci Sekielskich połączono pedofilię z homoseksualizmem. To woda na młyn dla homofobów

Wojciech Karpieszuk

W kolejnym filmie braci Sekielskich o pedofilii w Kościele padają wypowiedzi sugerujące związek tego zaburzenia z homoseksualną orientacją. W kraju, w którym narasta homofobiczna przemoc, te sugestie są nie tylko nieodpowiedzialne, ale i niebezpieczne.

„To były plotki na początku, że on lubi dzieci, że to jest tak zwany pedzio” – mówi w najnowszym filmie braci Sekielskich „Zabawa w chowanego” jeden z braci, który jako dziecko był wykorzystywany przez ks. Arkadiusza Hajdasza.

Po chwili widzimy nagranie radiowej rozmowy z zeszłego roku z udziałem bp. pomocniczego płockiego Mirosława Milewskiego: „Środowisko homoseksualne w Kościele katolickim w Polsce sieje ogromne spustoszenie. Jest to środowisko dość mocno zorganizowane, określane właśnie mafią lawendową”. Następnie wypowiada się ks. Isakowicz-Zaleski. Tłumaczy, że to określenie oznacza „wzajemne powiązania, które prowadzą do ukrywania pewnych rzeczy”. Ks. Isakowicz-Zaleski wspomina swój pobyt w Rzymie, że jeden ze starszych księży ostrzegał go wtedy, że Rzym to „siedlisko mafii lawendowej”, radził mu nawet na noc zamykać się w pokoju.

Kiedy ks. Isakowicz-Zaleski rozwodzi się na ten temat, w przebitkach widać Watykan i na zbliżeniu bardzo młodych ministrantów. Znowu bp Milewski: „Problemu pedofilii w Kościele do końca nie rozwiążemy, jeśli nie dotkniemy problemu tego środowiska. To są rzeczywistości w jakimś sensie powiązane”. I na koniec głos katolickiego publicysty Tomasza Terlikowskiego: „Nie należy wszystkiego utożsamiać z homoseksualizmem, ale nie należy też histerycznie twierdzić, że nie ma żadnej korelacji z tymi zjawiskami”.

Byłem w szoku, słuchając tych wypowiedzi w najnowszym filmie braci Tomasza i Marka Sekielskich o pedofilii w Kościele. Wbrew współczesnej nauce połączono zaburzenie seksualne, jakim jest pedofilia, z homoseksualną orientacją seksualną. Tych wypowiedzi, pokazanych już w końcowej części filmu, nie skontrował żaden seksuolog. Bracia Sekielscy pozostawili je bez żadnego komentarza. W świat poszło: za wykorzystywanie dzieci w Kościele katolickim odpowiada „mafia lawendowa”, czyli homoseksualiści. A siła rażenia jest ogromna: w ciągu nieco ponad doby „Zabawa w chowanego” na YouTube ma prawie 3 mln wyświetleń.

W filmie Sekielscy skupili się na pokazaniu historii jednego księdza, który wykorzystywał dwóch braci. W pierwszej części sprzed roku – „Tylko nie mów nikomu” – przedstawili historie wykorzystywanych przez księży chłopców i dziewczynek. Bo pedofilami są zarówno osoby o orientacji hetero-, jak i homoseksualnej. Nie ma wiarygodnych badań łączących to zaburzenie z homoseksualizmem. Na takie powiązanie wskazują różnej maści fundamentaliści. Tym bardziej trudno mi zrozumieć, dlaczego bracia Sekielscy zdecydowali się, by w swoim filmie pedofilię w Kościele powiązać z homoseksualną orientacją.

W kraju, po homofobicznej nagonce partii rządzącej, w której nakręceniu pomogli też zresztą niektórzy katoliccy biskupi, narasta fizyczna przemoc. Bici i opluwani są uczestnicy marszów równości. Coraz więcej samorządów, w których Prawo i Sprawiedliwość ma większość, przyjmuje uchwały o tzw. strefach wolnych od LGBT. Prorządowa „Gazeta Polska” opublikowała naklejki z tym hasłem. Słyszymy o „tęczowej zarazie”, o tym, że „trzeba chronić dzieci, bo ideolodzy LGBT chcą uczyć czterolatki masturbacji”. Bracia Sekielscy, niestety, wpisali się w tę retorykę. Obawiam się, że ten film będzie wodą na młyn homofobów. Teraz, ilekroć będą pleść bzdury, że geje krzywdzą dzieci, będą mogli się podeprzeć filmem nagradzanych dziennikarzy.

W opublikowanym kilka dni temu międzynarodowym rankingu organizacji ILGA-Europe Polska uplasowała się na ostatnim miejscu, jako najbardziej homofobiczny kraj Unii Europejskiej. W tej atmosferze nieprawdziwe połączenie pedofilii z homoseksualną orientacją jest nie tylko skandaliczne, ale wręcz niebezpieczne. Bracia Sekielscy powinni mieć tego świadomość.

warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,25952552,w-filmie-braci-sekielskich-polaczono-pedofilie-z-homoseksualizmem.html?_ga=2.109968197.1358722279.1589179450-1148904989.1525467904#S.koronawirus-K.P-B.2-L.1.glowka
        --
        /Józef Piłsudski/
        • diabollo Re: Zabawa w chowanego. 17.05.20, 20:15
          Bardzo słuszna uwaga do ogólnie bardzo dobrego filmu.
          Ten wątek wymaga stanowczego sprzeciwu i krytyki.

Kłaniam się nisko.

--
          /Józef Piłsudski/
        • leda16 Re: Zabawa w chowanego. 18.05.20, 11:28
          diabollo napisał:
          > W kolejnym filmie braci Sekielskich o pedofilii w Kościele padają wypowiedzi su
          > gerujące związek tego zaburzenia z homoseksualną orientacją. W kraju, w którym
          > narasta homofobiczna przemoc, te sugestie są nie tylko nieodpowiedzialne, ale i
          > niebezpieczne.

Ups, ależ Żydzi dali plamę, no, autentyczne homofoby, do psychiatryka z nimi i leczyć, leczyć, leczyć do upadłego ! Jak oni w ogóle śmieli nie wyciąć wrażych poglądów jakiegoś biskupa sugerujące związek szlachetnej orientacji homoseksualnej z pedofilią! Niejaki Karpieszuk (a kto to w ogóle jest po za nachalnie demonstrowaną homofilią? Oj, homofilia to też nieprawomyślne określenie, bo mi je Word podkreśla na czerwono jako błąd, też nie wiadomo jaki. Najwyraźniej niepoprawność polityczna również jest błędem jęz. polskiego, za który ucznia na egzaminie uwalić można)

>
          > „To były plotki na początku, że on lubi dzieci, że to jest tak zwany pedzio” –
          > mówi w najnowszym filmie braci Sekielskich „Zabawa w chowanego” jeden z braci,
          który jako dziecko był wykorzystywany przez ks. Arkadiusza Hajdasza.

Oj, źle chłoptaś mówi, bardzo źle, odszkodowanie Mu obniżyć, o minimum 100 tys. bo antygejowskie ploty sieje.

>
          > Po chwili widzimy nagranie radiowej rozmowy z zeszłego roku z udziałem bp. pomo
          > cniczego płockiego Mirosława Milewskiego: „Środowisko homoseksualne w Kościele
          > katolickim w Polsce sieje ogromne spustoszenie. Jest to środowisko dość mocno z
          > organizowane, określane właśnie mafią lawendową”. Następnie wypowiada się ks. I
          > sakowicz-Zaleski. Tłumaczy, że to określenie oznacza „wzajemne powiązania, któr
          > e prowadzą do ukrywania pewnych rzeczy”. Ks. Isakowicz-Zaleski wspomina swój po
          > byt w Rzymie, że jeden ze starszych księży ostrzegał go wtedy, że Rzym to „sied
          > lisko mafii lawendowej”, radził mu nawet na noc zamykać się w pokoju.

A swoją drogą, trzeba być umysłowo straszliwie porypanym, żeby smród gówna wydzielający się przy kopulacji doodbytniczwej do zapachu lawendy porównywać.

>
          > Kiedy ks. Isakowicz-Zaleski rozwodzi się na ten temat, w przebitkach widać Waty
          > kan i na zbliżeniu bardzo młodych ministrantów. Znowu bp Milewski: „Problemu pe
          > dofilii w Kościele do końca nie rozwiążemy, jeśli nie dotkniemy problemu tego ś
          > rodowiska. To są rzeczywistości w jakimś sensie powiązane”. I na koniec głos ka
          > tolickiego publicysty Tomasza Terlikowskiego: „Nie należy wszystkiego utożsamia
          > ć z homoseksualizmem, ale nie należy też histerycznie twierdzić, że nie ma żadn
          > ej korelacji z tymi zjawiskami”.

Świętą rację mają w/w przedmówcy. Związki miedzy gejami a pedofilami są bardzo rozległe. Historycznie rzecz biorąc, to nie kto inny tylko pedał właśnie David Thordtad ( tfu, pisanie z szacunkiem o tym seksualnym zboczku jest dla mnie nie do pomyślenia) jest twórcą organizacji "Nambla"domagającej się legalizacji pedofilii. Thorstad, podkreśla konieczność staranowania tradycyjnych, zdrowych obyczajów na drodze marksistowskiego marszu, twierdząc że to pedofilia powinna być wyznacznikiem i sposobem wyrażania homoseksualizmu w nowoczesnej kulturze. Swoją "martyrologię" polegającą na niemożności realizacji kopulacji analnej z dziećmi porównuje do...martyrologii Żydów w nazistowskich Niemczech! Mogli się reżyserzy wk.rwić? Mogli, i to bardzo! Ich religia, podobnie jak muzułmańska i chrześcijaństwo piętnuje pedalstwo. W 1990 r. „Journal of Homosexuality" opublikował serię artykułów, które opisywały miłość mężczyzny do chłopca jako naturalne prawo gejów. Badania opublikowane przez prestiżowe pisma medyczne, w tym „Journal of American Medical Association" wykazało, że ponad połowa z badanych 279 amerykańskich gejów była jako dzieci molestowana przez starszego mężczyznę. U badanych osób heteroseksualnych zjawisko molestowania w dzieciństwie prawie nie występowało. Jak pokazuje artykuł z prestiżowego Moyo Clinical Proceedings z 2007 r., który podsumowuje dostępną literaturę na temat pedofilii, heteroseksualny pedofil przeciętnie krzywdził około pięciorga dzieci, podczas gdy homoseksualny pedofil krzywdził 11 dzieci. Inne badanie cytowane w tym artykule, przeprowadzone anonimowo wśród pedofilów, wobec których już zakończono prawne restrykcje, pokazało, że przeciętny heteroseksualny pedofil napastował 20 dzieci, a homoseksualny aż 150. W sensie naukowym, charakterystyka pedofilii jest niemal identyczna z charakterystyką homoseksualizmu, czego wyraz znajduje się w ICD-10. Jedno i drugie jest preferencją seksualną i jedyne, czego potrzeba, aby pedofilia została określona mianem normalnej, alternatywnej opcji seksualnej, to sprzyjająca temu polityczna atmosfera. Już teraz kanadyjskie prawo nie przewiduje karania twórców dziecięcej pornografii, „jeśli przedstawia ona walory artystyczne”. Dokładnie tak, jak sporządzona w Israelu nowelizacja ustawy o IPN pierdzieląca o "walorach historycznych" lżenia Narodu Polskiego smile D. R. Riegel, naukowiec, a jakże twierdzi: "Dowody z różnych badań wskazują, że najwyżej minimalna (jeśli w ogóle) krzywda dzieje się w wyniku kontaktu seksualnego z dorosłym mężczyzną za przyzwoleniem chłopca. Jeśli chłopiec jest skrzywdzony, to najprawdopodobniej przez rozdmuchane reakcje rodziców, nauczycieli, prawników, terapeutów itp. (…)" Autorzy DSM5 (Pedophilic Disorder Diagnostic Criteria 302.2 (F65.4)) piszą wprost o PEDOFILNEJ ORIENTACJI SEKSUALNEJ.

> Byłem w szoku, słuchając tych wypowiedzi w najnowszym filmie braci Tomasza i Ma
          > rka Sekielskich o pedofilii w Kościele. Wbrew współczesnej nauce połączono zabu
          > rzenie seksualne, jakim jest pedofilia, z homoseksualną orientacją seksualną

Więc któż to jest ten "zszokowany"? Na podst wyżej zamieszczonej treści to: po prostu terrorysta i nieuk chcący siłą narzucić nam akceptację i tolerancję zboczonych praktyk seksualnych. W tej chwili ten gangster usiłuje zdzielić pałką homofobii Siekierskich i biskupów Kościoła Katolickiego dokładnie tak, jak neofita Diabollo (eee, neofita to chyba dla Niego komplement) zdzielić mnie pałką antysemityzmu. Za krótkie pały chłopcy macie smile
          • diabollo Re: Zabawa w chowanego. 18.05.20, 13:27
            Lubię Twoje wpisy.
            Zgodnie z mądrością pewnej starożytnej bajki, katolicyzm najlepiej oceniać po jego owocach.

Kłaniam się nisko.

--
            /Józef Piłsudski/
            • leda16 Re: Zabawa w chowanego. 18.05.20, 20:24
              diabollo napisał:

> Lubię Twoje wpisy.

No myślę! Więc jutro zaserwuję Ci następny o tym, jak się gejofilne ratlerki z hałasem wielkim rzuciły Siekierskim do gardeł, co by przypomnieć o swoim istnieniu.

--
              www.pmiska.pl
              • diabollo Re: Zabawa w chowanego. 18.05.20, 22:52
                Będzie odwrotnie, czcigodna Ledo.
                To Sekielscy oświadczą, że są bardzo gay-frendly i że odcinają się od propagandy koszczuja katolickiego, który winę za pedofilię w koszczyju zwala na gayów.

Kłaniam się nisko.

--
                /Józef Piłsudski/
                • leda16 Re: Zabawa w chowanego. 19.05.20, 09:42
                  Czyli jeszcze nie oświadczyli, że odcinają się od obiektywnych badań naukowych wykazujących ścisłe związki między pedofilią i wykorzystywaniem seksualnym dzieci płci męskiej przez gejów, jakie cytowałam wyżej katoszczujny Diabollo?

--
                  www.pmiska.pl
                  • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 19.05.20, 10:57
                    leda16 napisała:

> Czyli jeszcze nie oświadczyli, że odcinają się od obiektywnych badań naukowych
                    > wykazujących ścisłe związki między pedofilią i wykorzystywaniem seksualnym dzie
                    > ci płci męskiej przez gejów, jakie cytowałam wyżej katoszczujny Diabollo?

Jeżeli trzeba podkreślać, że te badania są "obiektywne", to znaczy, że są trzecią prawdą księdza Tischnera. "Ponad połowa z badanych 279 amerykańskich gejów" to raptem 139 i pół geja. Wyciąganie daleko idących wniosków na tej podstawie jest bardzo naciąganie i sugeruje raczej dobór badanych pod tezę. Mogłabyś podlinkować artykuł, w którym autorzy piszą wprost o pedofilnej orientacji seksualnej? No bo skoro można mówić o pedofilnej orientacji seksualnej, to może istnieje także świątobliwa orientacja seksualna?

--
                    • leda16 Re: Zabawa w chowanego. 19.05.20, 15:58
                      oby.watel napisał:
                      Mogłabyś podli
                      > nkować artykuł, w którym autorzy piszą wprost o pedofilnej orientacji seksualne
                      > j?

Żartujesz, prawda? DSM5 (Pedophilic Disorder Diagnostic Criteria) nie jest zbiorem artykułów a bibliografia podręcznika liczy kilka tysięcy pozycji. Grzeb sobie sam jeśli jesteś zainteresowany, zamiast wyprowadzać wnioski na poziomie magla.

--
                      www.pmiska.pl
                      • diabollo Re: Zabawa w chowanego. 19.05.20, 16:29
                        "Związki miedzy gejami a pedofilami są bardzo rozległe."

Powiązania i to rozległe to ma wszystko że wszystkim.

I tak jak czytamy w osobnym wątku na 4 tysiące przebadanych pedofilów w USA aż 93% było ludźmi religijnymi.

W ogóle 100% księży pedofilów skończyło katolickie seminaria duchowne.

Zatem związki pomiędzy pedofilią a religijnością są jeszcze bardziej rozległe. Ale chyba nie są to związki przyczynowo-skutkowe?

Ten pseudonaukowy bełkot prawackich propagandystów może trafiać tylko do tak inteligentnych i wykształconych katolików jak czcigodna Leda.

Kłaniam się nisko

--
                        /Józef Piłsudski/
                        • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 19.05.20, 17:02
                          diabollo napisał:

> Ten pseudonaukowy bełkot prawackich propagandystów może trafiać tylko do tak in
                          > teligentnych i wykształconych katolików jak czcigodna Leda.

Wrzuć na luz mój drogi. Sam upajasz się dla odmiany równie pseudonaukowym bełkotem lewackich propagandystów i też wrzucasz równie bzdurne teksty jakichś nieuków tylko dlatego, że piszą to, co chcesz usłyszeć. P. prof. którego zacytowała zacna Leda, wstydząc się podlinkować źródła, to nie byle kto, tylko działacz naukowy, rektor uniwersytetu stanowego w Kazachstanie — Kazachskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Gdy ten wybitny uczony napisze coś o strasznym OFE lub uzna krzywą Laffera za fikcję, sam go zacytujesz i skomplementujesz.

--
                          • diabollo Re: Zabawa w chowanego. 19.05.20, 17:31
                            Czcigodny Obywatelu,

Pan ekonomista Rybiński to jest jednak z Twojej bajki, nie lubi on "lewackich propagandystów". On jest prawackim propagandystą.

Był wickiem w NBP pod samym wielkim Profesorem Leszkiem Balcerowiczem.

Napewno kocha krzywą Laffera i OFE, jak sam pan Leszek.

Ale fakt, do Kazachstanu pasuje.
                            A bogata w gaz dyktatura Nazarbajewa potrzebuje takich światłych naukowców.

Kłaniam się nisko.

--
                            /Józef Piłsudski/
                            • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 19.05.20, 22:01
                              diabollo napisał:

> Pan ekonomista Rybiński to jest jednak z Twojej bajki, nie lubi on "lewackich p
                              > ropagandystów". On jest prawackim propagandystą.

W przeciwieństwie do Ciebie i Twojej czcigodnej rozmówczyni ja nie wierzę w bajki.

> Był wickiem w NBP pod samym wielkim Profesorem Leszkiem Balcerowiczem.

No i?

> Napewno kocha krzywą Laffera i OFE, jak sam pan Leszek.

No i? Ziemia też jest płaska?

> Ale fakt, do Kazachstanu pasuje.
                              > A bogata w gaz dyktatura Nazarbajewa potrzebuje takich światłych naukowców.

Kazachstan idzie drogą miłą Twemu sercu.

--
                        • leda16 Re: Zabawa w chowanego. 19.05.20, 20:49
                          diabollo napisał:
                          I tak jak czytamy w osobnym wątku na 4 tysiące przebadanych pedofilów w USA aż
                          > 93% było ludźmi religijnymi.

A cóż to ma do rzeczy? Polański też był człowiekiem religijnym - regularnie uczęszczał do synagogi.

>
                          > W ogóle 100% księży pedofilów skończyło katolickie seminaria duchowne.

A jakież inne wykształcenie mógł mieć ksiądz katolicki, talmudyczne? Nie implikuje to oczywiście wniosku, że każdy absolwent seminarium bądź uniwersytetu katolickiego, jest pedofilem.
                          >

> Ten pseudonaukowy bełkot prawackich propagandystów może trafiać tylko do tak in
                          > teligentnych i wykształconych katolików jak czcigodna Leda.

No tak, jeśli naukowe fakty są niezgodne ze zboczoną ideologią homoseksualną, to tym gorzej dla faktów smile

--
                          www.pmiska.pl
                      • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 19.05.20, 16:37
                        leda16 napisała:

> Żartujesz, prawda? DSM5 (Pedophilic Disorder Diagnostic Criteria) nie jest zbi
                        > orem artykułów a bibliografia podręcznika liczy kilka tysięcy pozycji. Grzeb so
                        > bie sam jeśli jesteś zainteresowany, zamiast wyprowadzać wnioski na poziomie ma
                        > gla.

Se pogrzebałem sam. I znalazłem:

Jestem ekonomistą, a nie psychiatrą, więc nie mogę ocenić wiarygodności tych badań. Ale fakt, że zostały opublikowane w prestiżowych pismach medycznych, sugeruje, że spełniają wysokie standardy prowadzenia badań naukowych. Mam nadzieję, że po moim artykule również lekarze zabiorą w tej sprawie głos i albo potwierdzą, albo sfalsyfikują cytowane wyniki badań.

Na takich "ałtorytetach" opierasz swoje fantasmagorie. W sumie nie ma żadnej różnicy, czy bredzi facet w czerni czy dyletant, który co prawda nie może ocenić wiarygodności tego, co znalazł, ale nie przeszkadza mu to wyciągać wnioski. Ruskie trolle działają na tej samej zasadzie — biorą jakiś prawdziwy fakt i dorabiają do niego miłe dla ucha parafianki i parafianina wnioski.

--
                        • leda16 Re: Zabawa w chowanego. 19.05.20, 21:07
                          oby.watel napisał:

> Se pogrzebałem sam. I znalazłem:
                          >
                          > [i]Jestem ekonomistą, a nie psychiatrą, więc nie mogę ocenić wiarygodności tych
                          > badań. Ale fakt, że zostały opublikowane w prestiżowych pismach medycznych, su
                          > geruje, że spełniają wysokie standardy prowadzenia badań naukowych.

Skoro tak, to w czym problem? Ale jeśli twórcy DSM-5, której jak widać nie znalazłeś, to dla Ciebie "ałtorytety" a preferujący kopulację doodbytniczą z dziećmi płci męskiej pedały, założyciele "Nambli", znawcy tematu, szkoda słów.

--
                          www.pmiska.pl
                          • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 19.05.20, 21:49
                            leda16 napisała:

> Skoro tak, to w czym problem? Ale jeśli twórcy DSM-5, której jak widać nie zna
                            > lazłeś, to dla Ciebie "ałtorytety" a preferujący kopulację doodbytniczą z dzi
                            > ećmi płci męskiej pedały, założyciele "Nambli", znawcy tematu, szkoda słów.

Nie czekaj, od razu zacznij je oszczędzać. Zwłaszcza, że zaraz uciekniesz z podkulonym ogonkiem, bo znowu zapytam co z facetami, z których jeden spoczywa na piersi drugiego?

--
                            • leda16 Re: Zabawa w chowanego. 20.05.20, 09:48
                              oby.watel napisał:

zaraz uciekniesz z pod
                              > kulonym ogonkiem, bo znowu zapytam co z facetami, z których jeden spoczywa na p
                              > iersi drugiego?

Ogonek to masz Ty. Stary i zwiędnięty. I najwyraźniej na myśl o uprawianiu zboczonego seksu Ci się podnosi. A na Twoje pytanie odpowiem w myśl fali dowcipów, które po filmiku Sekielskich, ku wściekłości heterofobów krążą po internecie - oni myślą, że ich gówna pachną lawendą.

--
                              www.pmiska.pl
                              • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 20.05.20, 17:30
                                leda16 napisała:

> Ogonek to masz Ty. Stary i zwiędnięty. I najwyraźniej na myśl o uprawianiu zboc
                                > zonego seksu Ci się podnosi. A na Twoje pytanie odpowiem w myśl fali dowcipów,
                                > które po filmiku Sekielskich, ku wściekłości heterofobów krążą po internecie
                                > - oni myślą, że ich gówna pachną lawendą.

Uciekanie z podkulonym ogonkiem to przenośnia. Twój ukochany portal twierdzi, że z podkulonym ogonem ucieka PO. Podziel się z nimi swoimi spostrzeżeniami na temat ogonka, na pewno ucieszą się. Może nawet wydrukują lub zamieszczą. Swoją drogą musi Cię niebywale kręcić zboczony seks, skoro fantazjujesz o nim na okrągło bez względu na temat rozmowy.

Nie dziwi także, że tchórz Cię oblatuje na samą myśl o zmierzeniu się z rzeczywistością i unikasz odpowiedzi jak politycy PiS gdy wychodzi na jaw ich kolejny przekręt.

--
    • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 19.05.20, 10:15
      Do znanych żydów oprócz braci Sekielskich zaliczyć można takie postaci jak Abraham, któy był ojcem Izaaka. Izaak z kolei był ojcem Jakuba, Jakub Judy oraz jego braci. Juda był ojce Faresa i Zary (ich matką była Tamar). Fares był ojcem Hesroma, Hesrom ojcem Arama, Aram był ojcem Aminadaba, Aminadab ojcem Naassona, a Naasson ojcem Salmona. Salmon był ojcem Boesa, matką zaś była Rachab. Boes oraz Rut byli rodzicami Jobeda, a Jobed ojcem Jessaja. Jessaj był ojcem Dawida, króla. Król Dawid był ojcem Salomona, a jego matką była żona Uriasza. Salomon był ojcem Roboama, Roboam ojcem Abiasza, Abiasz ojcem Asafa. Asaf był ojcem Jozafata, Bozafat ojcem Jorama, Joram ojcem Ozjasza. Ozjasz był ojcem Joatama, Joatam ojcem Achaza, Achaz ojcem Ezechiasza. Ezechiasz był ojcem Manassesa, Manasses ojcem Amosa, Amos ojcem Jozjasza. Jozjasz był ojcem Jechoniasza i jego braci. Jechoniaszowi urodził się Salatiel, który z kolei był ojcem Zorobabela. Zorobabel był ojcem Abiuda, Abiud ojcem Eliakima, Eliakim ojcem Azora. Azor był ojcem Sadoka, Sadok ojcem Achima, Achim ojcem Eliuda. Eliud był ojcem Eleazara, Eleazar ojcem Mattana, Mattan ojcem Jakuba. Jakub był ojcem Józefa, męża Marii, która urodziła Jezusa, nazywanego Chrystusem.

Co z tego wynika? Ano tylko to, że można nienawidząc cały naród na kolanach zanosić modły do wybranych jego przedstawicieli.

--
      • leda16 Re: Zabawa w chowanego. 19.05.20, 21:16
        oby.watel napisał:
        Jakub był ojcem Józefa, męża Marii, któr
        > a urodziła Jezusa, nazywanego Chrystusem.

Podobno Józef nie był mężem Marii a określenie "Święta Rodzina" jest czysto symboliczne. Zresztą nie o genealogię chodzi w tym filmie.

--
        www.pmiska.pl
        • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 19.05.20, 21:57
          leda16 napisała:

> Podobno Józef nie był mężem Marii a określenie "Święta Rodzina" jest czysto sym
          > boliczne. Zresztą nie o genealogię chodzi w tym filmie.

Sugerujesz, że Biblia kłamie?

--
            • oby.watel Re: Zabawa w chowanego. 20.05.20, 17:38
              leda16 napisała:

Czyli zadając kłam Ewangeliście

> Podobno Józef nie był mężem Marii a określenie "Święta Rodzina" jest czysto
              > sym boliczne.

miałaś na myśli "Księgi Jakubowe" grafomanki Tokarczuk? Dobrze rozumiem?

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka