Dodaj do ulubionych

Śmiecenie CD

18.03.09, 11:57
Słuchajcie - ręce opadają. W bloku 15B przy Powstańców na poddaszu(w
tej chwili dodam tylko tyle, że jest to środkowe mieszkanie) -
właściciel pewnie wie że o nim mowa - mieszka brudas i kocmołuch
inaczej tego nie określę. Poprzez swoje okieneczko wyrzuca puszki po
piwie oraz butelki po wodzie. Wczoraj niestety jedna puszka po piwku
wylądowała na moim balkonie, ale że wczoraj wróciłam przemoknięta i
zmarznieta nie chciało mi się do niego/niej/nich fatygować. Brudasie
sąsiedzie popraw swoje postępowanie bo niedługo na wycieraczce coś
znajdziesz i nie będzie łatwo się tego pozbyć tak jak puszki. Może
nie masz sąsiedzie kosza na śmieci w domu - powiedz a ci go kupię.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka