Dodaj do ulubionych

Problem z zalogowaniem na poczte.

19.02.21, 10:06
Od kilku dni mam problem z zalogowaniem na poczte. Wpisujac login i haslo pojawia sie informacja:

"Nieprawidłowy e-mail, login lub hasło. Spróbuj ponownie (sprawdź, czy klawisz Caps Lock jest wyłączony)."

Mam to konto ponad 15 lat.
Hasla ani loginu nie zmienialam, na pewno jest prawidlowy. Sprawdzalam zapisane haslo w przegladarce i zgadza sie. Nie loguje mnie tez przez automatyczne logowanie gdzie haslo i login sa zapamietne.

Pisalam i kilka razy dzwonilam na infolinie. Caly czas mowia o koniecznisci podania kodu bezpieczenstwa, ktorego nie moge uzyskac bez wejscia na poczte.
Moge jedynie dostac sie na ustawienia konta i tylko z mojego telefon, ale nie jestem nic w stanie tam zrobic - zmienic hasla, dodac nr tel, pytania pomocniczego, bo nie rozpoznaje mojego hasla w procesie weryfikacji.

Potrzebuje sie PILNIE dostac na skrzynke! Prosze o pomoc!
Obserwuj wątek
      • annasyd Re: Problem z zalogowaniem na poczte. 19.02.21, 11:19
        Nie moge sie dostac na konto i to nie z mojej winy. Rozumiem w przypadku gdybym zapomniala hasla, ale od 20 lat uzywam tego samego i ngdy nie zmienialam. Ani ja ani moj tel/komp ( haslo zapisane automatycznie) nie mamy amnezji. Na stronie ustawienia poczty jest jasny komunikat:

Twoje bezpieczeństwo jest ważne.
        Jeśli nie dodasz tych informacji i zapomnisz hasło to stracisz dostęp do konta (w tym poczty)

Ale ja NIE zapomnialam hasla. Zwyczajnie pojawil sie jakis blad i nie odczytuje mi mojego hasla! Wiec przywroccie mi mozliwosc wejscia na poczte przez haslo ktorym do tej pory sie poslugiwalam i ktorego nie zmienialam. Zreszta sami sprawdzaliscie, ze nie bylo zmieniane.
        • bagienny Re: Problem z zalogowaniem na poczte. 19.02.21, 19:06
          Logujesz się do forum i do poczty używając tego samego hasła. Informuję, że logując się do poczty, konsekwentnie używasz nieprawidłowego hasła.

Prawdopodobnie masz zapisane hasło w przeglądarce.
          Instrukcja jak sprawdzić zapisane hasło:
          Chrome support.google.com/chrome/answer/95606?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=pl
          Firefox support.mozilla.org/pl/kb/menadzer-hasel-jak-zapisywac-kasowac-edytowac-dane-logowania-firefox
          Edge support.microsoft.com/pl-pl/microsoft-edge/zapisywanie-i-usuwanie-hase%C5%82-w-microsoft-edge-b4beecb0-f2a8-1ca0-f26f-9ec247a3f336
          Opera help.opera.com/pl/account/#password

Jeżeli nie pamiętasz hasła, zresetuj je na stronie konto.gazeta.pl/konto/0,161893,22718429.html i ustaw nowe.
          • annasyd Re: Problem z zalogowaniem na poczte. 19.02.21, 19:40
            Wiadomo, ze uzywam tego samego hasla, ale podczas logowania na poczte nie rozpoznaje tego hasla. Czy to takie trudne do pojecia? Hasla od wielu lat nie zmienialam wiec prosze nie wmawiac mi, ze wprowadzam nieprawidlowe haslo. Mialam automatycznie wpisane haslo w telefonie i tez nie rozpoznaje.

Hasla nie zresetuje, bo nie wpisalam adresu alternatywnego ani pytania pomocniczego. Powtarzam, ze chce sie dostac na poczte uzywajac mojego dotychczasowego hasla, ktorego nie zmienialam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka