Dodaj do ulubionych

Prosze o pomoc-musze wybrac dwa foteliki

27.02.12, 17:26
Witam, od kilku tygodni zastanawiam sie nad kupnem fotelików dla moich córek, przeczytałam wiele na ten temat i mam większy mętlik w głowie niż wcześniej dlatego prosze o pomoc. Auto ford galaxy bez isofixa. Dziewczynki: 10 miesiecy ( 9,5 kg 72 cm) i 3 lata( 15 kg i 100 cm). Młodsza jeszcze jeździ w graco logico s, starsza ma fotelik po najstarszej córce ale jest taki zniszczony i wiekowy że muszę wymienić. W wakacje będziemy dużo podrózowac. Chcę kupić od razu dla obu dziewczynek (mimo że młodsza jeszcze się miesci) gdyż dysponuje teraz gotówką. Mogę przeznaczyc na 2 foteliki łącznie ok 1600 zł. Dla starszej chciałabym jeszcze z pasami lub poduszka-myslałam o Recaro Young Sport albo Kiddy, a młodszej własnie nie wiem nawet na jaki przedział się zdecydowac -9-18 czy 9-36. Myslałam o MC Priori, Romer King a moze dla obu Kiddy po prostu. Prosze o pomoc.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka