natalii24
16.02.10, 08:38
Mój chłopak ma chyba problem. Wczoraj powiedział mi, że odczuwa silny lęk,
napiecie, który powoduje prawie ból. Ma apatie, wszystko jest mu obojętne.
Pierwszy raz widzę taki stan u niego.Stan ten trwa już od miesiąca. Uczepi się
czasami jednej myśli i w kółko o tym myśli. Nie wiem jak mu pomóc?