Dodaj do ulubionych

COAXIL a CIPRIAMIL

IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 22.03.02, 11:07
Jeśli ktoś z Was wie o różnicach między tymi lekami, to prosiłabym o pomoc.
Który z nich ma łagodniejsze działanie i mniej skutków ubocznych. Dzięki za
ewentualną pomoc.
Obserwuj wątek
    • ninel Re: COAXIL a CIPRIAMIL 22.03.02, 11:36
      Moge tylko opowiedziec o swoich wrazeniach zwiazanych z Cipramilem -
      biore go od ok. miesiaca. Pierwsza noc (wzielam go po raz pierwszy
      po poludniu poprzedniego dnia) byla koszmarna - obudzilam sie o 2 w nocy
      z okropnym bolem glowy, wymiotowalam, mialam stany lekowe, nie spalam
      do rana - drzemalam w fotelu.
      Nastepnego dnia zadzwonilam do lekarki, i powiedziala zeby sie przemeczyc.
      wiec go nie odstawilam. Teraz czuje sie niby dobrze - tzn mam lepsze
      samopoczucie, ale na nadmiar energii - poza krotkimi chwilami czegos w rodzaju
      euforii, nie narzekam. Generalnie sie uspokoilam, mysli samobojcze odeszly,
      chociaz nie czuje specjalnego zainteresowania czymkolwiek - sexem rowniez.
      Po Seronilu, ktory bralam wczesniej i nie odczulam zadnej poprawy, Cipramil
      jest zdecydowanie lepszy.
      • Gość: Salma Re: COAXIL a CIPRIAMIL IP: *.tvsat364.lodz.pl 14.04.02, 15:43
        Biorę Cipramil 2,5 miesiąca. Na początku miałam zawroty głowy, nudnosci, ogólne
        otępienie.Trwało to ok. 2 tygodnie. Ale odeszły lęki, ogólnie się uspokoiłam.
        Co nie znaczy że jest dobrze. Nadal jestem przygnębiona, nieraz nawet za
        bardzo, co jest trudne do zniesienia, ciągle jestem spiaca, nie mam na nic
        ochoty. Nadal nie spotykam się ze znajomymi, ale już się nie boję ludzi. Myślę
        że lek ten utrzymuje mnie na stałym poziomie, ale dla mnie to za mało -
        chciałabym poprawy.
    • Gość: sylwka25 Re: COAXIL a CIPRIAMIL IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 14.04.02, 21:53
      Ja mogę o Coaxilu, brałam go przez 7 miesięcy, uspokoił mnie, działał
      przeciwlęko ale nie wystarczająco, jeśli natomiast chodzi o depresję i chęć do
      życia to niestety za dużo mi nie dał. Obecnie zmagam się z Seronilem, raz jest
      lepiej raz gorzej a to dopiero początki. Przy Coaxilu nie miałam prawie żadnych
      efektów ubocznych, w ogóle mało jakichkolwiek efektów. Można było przy tym
      wypić coś mocniejszego i nie paść. Bardzo delikatny lek, polecany chyba w
      słabych depresjach. Cipramilu osobiście nie znam ale od słyszałam że też jest
      dość delikatny, wszystko oczywiście zależy od dawek i reakcji organizmu.
      Pozdrawiam i napisz co bierzesz :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka