Dodaj do ulubionych

Leki a ciaza

25.03.05, 16:14
Mam jedno pytanie-w najblizszej przyszlosci planujemy z partnerem dzidziusia,
ale jest jeden problem-maz bierze pewne tabletki od jakis 10 lat(chyba
antydepresyjne). Lek sie nazywa wellbutrin xl(mieszkamy w usa).Planujemy ze
maz odstawi leki na jakies 2 miesiace, ale Czy w zwiazku z tym, konsekwencja
zazywania takowego leku moga byc wady rozwojowe dziecka(w szczegolnosci gdyby
zostalo ono poczete nieswiadomie)? Czy byl ktos w podobnej sytuacji?
Dziekuje Paulina
Obserwuj wątek
    • lucyna_n Re: Leki a ciaza 25.03.05, 16:42
      najlepiej zapytac lekarza a nie przygodnych ludzi na forum i to w dodatku forum puszczonym
      samopas, bo ekspert tu nie wytrzymal.
      • aneta10ta Re: Leki a ciaza 25.03.05, 19:37
        lucyna_n napisała:

        > forum
        > puszczonym[e]
        > samopas, bo ekspert tu nie wytrzymal.
        Myślisz, że o to poszło?
        Aneta
    • ganja_luki Re: Leki a ciaza 29.03.05, 10:46
      Swego czasu expert, który tu kiedyś bywał, udzielił odpowiedzi na identyczne
      pytanie (chyba chodziło wtedy o Prozac?) - leki zażywane przez partnera nie
      mają mają wpływu na rozwój płodu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka