pinestka81
25.03.05, 16:14
Mam jedno pytanie-w najblizszej przyszlosci planujemy z partnerem dzidziusia,
ale jest jeden problem-maz bierze pewne tabletki od jakis 10 lat(chyba
antydepresyjne). Lek sie nazywa wellbutrin xl(mieszkamy w usa).Planujemy ze
maz odstawi leki na jakies 2 miesiace, ale Czy w zwiazku z tym, konsekwencja
zazywania takowego leku moga byc wady rozwojowe dziecka(w szczegolnosci gdyby
zostalo ono poczete nieswiadomie)? Czy byl ktos w podobnej sytuacji?
Dziekuje Paulina