Dodaj do ulubionych

Dedykuję Morganie

20.06.05, 01:21
Już nikt nie zatańczy jak Ty,
gdy w każdą noc
ktoś bolero nam grał,
gdy świt wstawał z mroku i mgły
błękitny świt, który w oczach Twych zarzał.
Już nikt tak nie wejdzie mi w krew
nikogo już nie przywoła mój śpiew
bo ja, to tęsknota i łzy
to wspomnienia i sny
to bolero i Ty.
Obserwuj wątek
    • abdon Re: Dedykuję Morganie 20.06.05, 01:41
      Morgano!
      Słuchałem z taśmy starych piosenek i trafiłem właśnie na to modne kiedyś
      bolero,które skojarzyło mi się z Tobą i dlatego zadedykowałem je Tobie.
      • abdon Re: Dedykuję Morganie 20.06.05, 02:02
        Dlaczego mi się skojarzyło? Bo tak wspaniale tańczyć bolero, jak w tej
        piosence, może tylko Morgana le Fay.
    • morgana_le_fay Nucę Abdonowi 23.06.05, 01:52
      ...Czy pamiętasz jak ze mną tańczyłeś walca...?

      Jak to miło Abdonie. Dziękuję i pozdrawiam.
      • nevada_blue Re: Nucę Abdonowi 24.06.05, 19:48
        Morgana!!! :))))))
        rety, widok Twojego nicka zawsze mi wraca uśmiech na paszczę! :)
        strasznie miło Cię "widzieć"!! :))))

        Abdonie - odebrałam maila
        przepraszam, że się nie odzywałam
        nie czułam się ostatnio dobrze, znów byłam na detoxie..
        dość fatalnie było
        do dziś - dziś od rana.. niesie mnie w góóórę :))))))

        pozdrawiam bardzo, bardzoe serdecznie
        Ciebie Morgano kochana
        i Ciebie Abdonie drogi
        i Hankę
        • abdon Re: Nucę Abdonowi 24.06.05, 20:00
          Nev!
          Bardzo mnie ucieszyłaś, że się odezwałaś, bo dłuższy czas nie wiedziałem co się
          z Tobą dzieje. Zawsze oboje z Hanką myślimy o Tobie z życzliwością.Mamy
          nadzieję, że teraz bedzie Ci lepiej.Dziękujemy oboje za pozdrowienia i życzymy
          Ci wszystkiego co dobre.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka