suchyxxx 03.02.06, 20:19 evul anatemka;p hihihi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
suchyxxx Re: anatemka 03.02.06, 20:21 evil-zły a evul to takie przerobienie wyrazu;p Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: anatemka 03.02.06, 20:23 aha, no, zła anatemka jak kur.a zła anatemka Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: anatemka 03.02.06, 20:25 suchy, ale się gotuję, zaraz mnie szlag jasny trafi. Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: anatemka 03.02.06, 20:27 oki, nic do Ciebie przecież nie mam:) taki dzień kijowy. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx Re: anatemka 03.02.06, 20:28 tak rozumiem-dzień brzydki i bezsensu ale np. ja mam humor i kij wie czemu? Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx Re: anatemka 03.02.06, 20:30 jak mieszkasz w Warszawie albo blisko to wpadaj;p Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx Re: anatemka 03.02.06, 20:31 w domu mam jakieś wino dobre a i coś mocniejszego się znajdzie;p Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: anatemka 03.02.06, 20:31 niestety kawał drogi mam do wawy. Aco? chciałbys po pysku dostać?:D Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx Re: anatemka 03.02.06, 20:32 po pysku nie ale w inne miejsce to bym chciał dostać;d Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: anatemka 03.02.06, 20:37 no to nie licz facet na przyjemne rzeczy od mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx Re: anatemka 03.02.06, 20:38 buuu.chyba serio nie masz humoru do żartów;p dobra już nie męczę Odpowiedz Link Zgłoś