03.02.06, 20:19
evul anatemka;p hihihi
Obserwuj wątek
    • anatemka Re: anatemka 03.02.06, 20:20
      co znaczy evul?
      • suchyxxx Re: anatemka 03.02.06, 20:21
        evil-zły a evul to takie przerobienie wyrazu;p
        • anatemka Re: anatemka 03.02.06, 20:23
          aha, no, zła anatemka jak kur.a zła anatemka
          • suchyxxx Re: anatemka 03.02.06, 20:23
            nie taka zła-chciałem Cię rozładować;p
            • anatemka Re: anatemka 03.02.06, 20:25
              suchy, ale się gotuję, zaraz mnie szlag jasny trafi.
              • suchyxxx Re: anatemka 03.02.06, 20:26
                spokojnie mała;d tylko żartowałem:)
                • anatemka Re: anatemka 03.02.06, 20:27
                  oki, nic do Ciebie przecież nie mam:)
                  taki dzień kijowy.
                  • suchyxxx Re: anatemka 03.02.06, 20:28
                    tak rozumiem-dzień brzydki i bezsensu ale np. ja mam humor i kij wie czemu?
                    • suchyxxx Re: anatemka 03.02.06, 20:30
                      jak mieszkasz w Warszawie albo blisko to wpadaj;p
                      • suchyxxx Re: anatemka 03.02.06, 20:31
                        w domu mam jakieś wino dobre a i coś mocniejszego się znajdzie;p
                      • anatemka Re: anatemka 03.02.06, 20:31
                        niestety kawał drogi mam do wawy.
                        Aco? chciałbys po pysku dostać?:D
                        • suchyxxx Re: anatemka 03.02.06, 20:32
                          po pysku nie ale w inne miejsce to bym chciał dostać;d
                          • suchyxxx Re: anatemka 03.02.06, 20:33
                            coś dostać
                            • anatemka Re: anatemka 03.02.06, 20:34
                              np. kopa?
                              • suchyxxx Re: anatemka 03.02.06, 20:35
                                nie,myślałem o czymś przyjemniejszym;d
                                • anatemka Re: anatemka 03.02.06, 20:37
                                  no to nie licz facet na przyjemne rzeczy od mnie.
                                  • suchyxxx Re: anatemka 03.02.06, 20:38
                                    buuu.chyba serio nie masz humoru do żartów;p dobra już nie męczę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka