quetendre 25.02.06, 11:50 Biore 5ty dzień lek i lepiej się czuje. Jestem jak skowronek od rana. A jak będzie dalej to nie chce myśleć, najważniejsze, że teraz jest super. Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
quetendre Re: Jest lepiej 25.02.06, 11:50 Choć jedynym problemem jest mój zwiększony apetyt. Odpowiedz Link Zgłoś
oskar53 Re: Jest lepiej 25.02.06, 11:59 Iiiii tam, zwiększony apetyt- zawsze można zjeść jabłko, a korzyści przecież przeważają :) Odpowiedz Link Zgłoś
euforyk Re: Jest lepiej 25.02.06, 12:03 quetendre napisała: > Choć jedynym problemem jest mój zwiększony apetyt. hmm, a wymiotów nie miałaś? Odpowiedz Link Zgłoś
euforyk Re: Jest lepiej 25.02.06, 12:14 jakbyś miała farta, to po becikowe mogłabyś sie zgłosic Odpowiedz Link Zgłoś
tristezza Re: Jest lepiej 25.02.06, 12:12 no to swietnie. domyslam sie,ze oszczedzilas swojemu facetowi pewnych wyznan, bo w przeciwnym wypadku raczej bys nie byla jak skowronek... Odpowiedz Link Zgłoś
quetendre Re: Jest lepiej 25.02.06, 12:16 Oszczędziłam. Zatrzymam to dla siebie i dla Was, coście mnie wspierali. A becikowe, hmmm. Mianserin we współpracy z Yasmin jest ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
euforyk Re: Jest lepiej 25.02.06, 12:21 quetendre napisała: > Oszczędziłam. Zatrzymam to dla siebie i dla Was, coście mnie wspierali. to jest piękne w kobietach, że cały świat musi wiedzieć, a facet sie nie dowie. az sie chce głębszych więzi. Odpowiedz Link Zgłoś
tristezza Re: Jest lepiej 25.02.06, 12:30 facetow, drogi Euforyku, nalezy pozostawic w blogim przeswiadczeniu, ze maja monopol na takie przygody. dobrze im z tym, wiec niech tak maja jak uwazaja ze powinni miec Odpowiedz Link Zgłoś
euforyk Re: Jest lepiej 25.02.06, 12:45 ale czy faceci trąbią po całym świecie o problemach w związku, zdradach, poszukując wsparcia? Odpowiedz Link Zgłoś
tristezza Re: Jest lepiej 25.02.06, 12:56 pewnie jedni trabia, a drudzy nie trabia. tak jak kobiety skadinad... Odpowiedz Link Zgłoś
quetendre Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:06 Eeeee.... Kochani spokojnie. Ja powiedziałam na forum co się stało, może dlatego, że tylko na forum mogłam się wygadać. Jaka pikna pogoda za oknem, słoneczko świeci :) Dla grzecznych dzieci, oczywiście ;) Odpowiedz Link Zgłoś
euforyk Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:16 niegrzeczne dziewczynki zamiast strzelać minki ------->;) powinny w ciemnym lochu sie schować za swe winy żałować, wierność slubować przez 1 rok w pas cnoty dac sie zakuć by poskromić swą rozwiązłą chuć Odpowiedz Link Zgłoś
tristezza Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:13 a jesli nawet nieco mniej trabia niz kobiety, to wlasciwie co z tego? w tych sprawach licza sie fakty, trabienie to sprawa co najmniej drugorzedna poza tym: trabmy, trabmy, a nuz jaki cud sie stanie (Kolakowski) ciesze sie Euforyku, ze wrociles. forum przezywa chyba jakis kryzys, ratuj je! Odpowiedz Link Zgłoś
quetendre Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:18 Tudzież pas cnoty nie ratunkiem Na kobiety wyskoki To chyba chęć na nowe podskoki Odpowiedz Link Zgłoś
quetendre Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:19 A teraz moi mili, zbieram się na basen. Bo czas na zabranie się za siebie :) Serdecznie pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
euforyk Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:21 wszystko kwestia trąbienia, bo coż to za fakt pierwszorzędny jak mówi poeta fragmentalna obecnosc jego w jej ciele? Odpowiedz Link Zgłoś
tristezza Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:27 nie kojarze jaki poeta tak mowi, ale w kwestii fragmentalnej obecnosci wydaje mi sie, ze jest odwrotnie tez musze sie niestety oddalic Odpowiedz Link Zgłoś
euforyk Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:31 tristezza napisała: > nie kojarze jaki poeta tak mowi stuhr "w spisie cudzołożnic" tak mówił do szweckiego naukowca ale w kwestii fragmentalnej obecnosci wydaje > mi sie, ze jest odwrotnie myślisz ze to ona mu wsadziła palec do ucha? Odpowiedz Link Zgłoś
tristezza Re: Jest lepiej 25.02.06, 18:29 euforyk napisał: stuhr "w spisie cudzołożnic" tak mówił do szweckiego naukowca aaa, wiec fraza mistrza Pilcha, jak moglam nie skojarzyc! no i z fragmentalna obecnoscia oczywiscie w porzadku, chyba bylam przed poludniem mocno zaspana Odpowiedz Link Zgłoś
euforyk Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:25 > forum przezywa chyba jakis kryzys, ratuj je! to nie forumopwicze powinni ratować forum, tylko forumowiczów powinno sie ratować przed forum, które wsysa jak czarna depresyjna dziura. Odpowiedz Link Zgłoś
tristezza Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:30 mnie tam ostatnio nie wsysa tylko wysysa nudno jakos, nawet Aneta sobie poszla Odpowiedz Link Zgłoś
edytunia86 Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:37 Myśle, że ważne jet to, że czujesz sie lepiej i chyba lepiej nie zamartwiać się tym co będzie dalej. Myslę, że na to zawsze może się znaleść czas. Ja od czwartku jestem chyba spokojniejsza. Odpowiedz Link Zgłoś