Dodaj do ulubionych

Jest lepiej

25.02.06, 11:50
Biore 5ty dzień lek i lepiej się czuje. Jestem jak skowronek od rana. A jak
będzie dalej to nie chce myśleć, najważniejsze, że teraz jest super.
Pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
    • quetendre Re: Jest lepiej 25.02.06, 11:50
      Choć jedynym problemem jest mój zwiększony apetyt.
      • oskar53 Re: Jest lepiej 25.02.06, 11:59
        Iiiii tam, zwiększony apetyt- zawsze można zjeść jabłko, a korzyści przecież
        przeważają :)
      • euforyk Re: Jest lepiej 25.02.06, 12:03
        quetendre napisała:

        > Choć jedynym problemem jest mój zwiększony apetyt.

        hmm, a wymiotów nie miałaś?
        • quetendre Re: Jest lepiej 25.02.06, 12:08
          Nie miałam, a czemu ??
          • euforyk Re: Jest lepiej 25.02.06, 12:14
            jakbyś miała farta, to po becikowe mogłabyś sie zgłosic
    • tristezza Re: Jest lepiej 25.02.06, 12:12
      no to swietnie. domyslam sie,ze oszczedzilas swojemu facetowi pewnych wyznan,
      bo w przeciwnym wypadku raczej bys nie byla jak skowronek...
      • quetendre Re: Jest lepiej 25.02.06, 12:16
        Oszczędziłam. Zatrzymam to dla siebie i dla Was, coście mnie wspierali. A
        becikowe, hmmm. Mianserin we współpracy z Yasmin jest ;-)
        • euforyk Re: Jest lepiej 25.02.06, 12:21
          quetendre napisała:

          > Oszczędziłam. Zatrzymam to dla siebie i dla Was, coście mnie wspierali.

          to jest piękne w kobietach, że cały świat musi wiedzieć, a facet sie nie dowie.
          az sie chce głębszych więzi.
          • tristezza Re: Jest lepiej 25.02.06, 12:30
            facetow, drogi Euforyku, nalezy pozostawic w blogim przeswiadczeniu, ze maja
            monopol na takie przygody. dobrze im z tym, wiec niech tak maja jak uwazaja ze
            powinni miec
            • euforyk Re: Jest lepiej 25.02.06, 12:45
              ale czy faceci trąbią po całym świecie o problemach w związku, zdradach,
              poszukując wsparcia?
              • tristezza Re: Jest lepiej 25.02.06, 12:56
                pewnie jedni trabia, a drudzy nie trabia. tak jak kobiety skadinad...
                • quetendre Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:06
                  Eeeee.... Kochani spokojnie. Ja powiedziałam na forum co się stało, może
                  dlatego, że tylko na forum mogłam się wygadać. Jaka pikna pogoda za oknem,
                  słoneczko świeci :) Dla grzecznych dzieci, oczywiście ;)
                  • euforyk Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:16
                    niegrzeczne dziewczynki
                    zamiast strzelać minki ------->;)

                    powinny w ciemnym lochu sie schować
                    za swe winy żałować, wierność slubować

                    przez 1 rok w pas cnoty dac sie zakuć
                    by poskromić swą rozwiązłą chuć
                • tristezza Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:13
                  a jesli nawet nieco mniej trabia niz kobiety, to wlasciwie co z tego? w tych
                  sprawach licza sie fakty, trabienie to sprawa co najmniej drugorzedna

                  poza tym:
                  trabmy, trabmy, a nuz jaki cud sie stanie (Kolakowski)

                  ciesze sie Euforyku, ze wrociles. forum przezywa chyba jakis kryzys, ratuj je!
                  • quetendre Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:18
                    Tudzież pas cnoty nie ratunkiem
                    Na kobiety wyskoki
                    To chyba chęć na nowe podskoki
                    • quetendre Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:19
                      A teraz moi mili, zbieram się na basen.
                      Bo czas na zabranie się za siebie :)

                      Serdecznie pozdrawiam :)
                  • euforyk Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:21
                    wszystko kwestia trąbienia, bo coż to za fakt pierwszorzędny jak mówi poeta
                    fragmentalna obecnosc jego w jej ciele?
                    • tristezza Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:27
                      nie kojarze jaki poeta tak mowi, ale w kwestii fragmentalnej obecnosci wydaje
                      mi sie, ze jest odwrotnie

                      tez musze sie niestety oddalic
                      • euforyk Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:31
                        tristezza napisała:

                        > nie kojarze jaki poeta tak mowi

                        stuhr "w spisie cudzołożnic" tak mówił do szweckiego naukowca

                        ale w kwestii fragmentalnej obecnosci wydaje
                        > mi sie, ze jest odwrotnie

                        myślisz ze to ona mu wsadziła palec do ucha?
                        • tristezza Re: Jest lepiej 25.02.06, 18:29
                          euforyk napisał:

                          stuhr "w spisie cudzołożnic" tak mówił do szweckiego naukowca

                          aaa, wiec fraza mistrza Pilcha, jak moglam nie skojarzyc!
                          no i z fragmentalna obecnoscia oczywiscie w porzadku, chyba bylam przed
                          poludniem mocno zaspana

                  • euforyk Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:25
                    > forum przezywa chyba jakis kryzys, ratuj je!

                    to nie forumopwicze powinni ratować forum, tylko forumowiczów powinno sie
                    ratować przed forum, które wsysa jak czarna depresyjna dziura.
                    • tristezza Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:30
                      mnie tam ostatnio nie wsysa tylko wysysa
                      nudno jakos, nawet Aneta sobie poszla
    • edytunia86 Re: Jest lepiej 25.02.06, 13:37
      Myśle, że ważne jet to, że czujesz sie lepiej i chyba lepiej nie zamartwiać się
      tym co będzie dalej. Myslę, że na to zawsze może się znaleść czas. Ja od
      czwartku jestem chyba spokojniejsza.
    • carlabruni Re: Jest lepiej 25.02.06, 15:06
      tak trzymaj. pozdrawiam. ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka