19.03.06, 18:41
chroniczny brak sily, energii, chęci.... depresja, zagubienie zahaczające o
rozdwojenie torzsamości, terapia, przeszlość... cala ja
witam i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • anatemka Re: cala ja 19.03.06, 18:45
      witaj:) rozgość się i czuj jak u siebie:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka