o_ren_ishii 06.04.06, 19:24 Ja stawiam na fevarin. Jakis taki byl estetyczny. Seroxat - brzydal. Seronil - brzydal. lexotan - ujdzie w tloczku. Xanax - nie pamietam....... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rzeznia_nr_5 Re: Plebiscyt - najladniejsze pudelko z psychotro 06.04.06, 19:26 najlepsze są takie,które później można wykorzystać,np.w kuchni jako słoiczek na przyprawy albo przerobić na pieprzniczke.. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx Re: Plebiscyt - najladniejsze pudelko z psychotro 06.04.06, 19:28 Nom fevarin ma ładne opakowanie a cital moim zdaniem brzydkie i smutne:) Natomiast najbardziej podobają mi się szklane fiolki z różowymi tabletkami takie jak dezypramina ma;p Odpowiedz Link Zgłoś
euforyk Re: Plebiscyt - najladniejsze pudelko z psychotro 06.04.06, 19:35 Seroxat ma dyskretny, pastelowy szlaczek, zaprojektowany specjalnie tak , żeby spelnic potrzeby estetyczne nowoczesnej kobiety. -- Seroxat, bo życie może być piękne. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx Re: Plebiscyt - najladniejsze pudelko z psychotro 06.04.06, 19:47 euforyk coś bierzesz?:) Bo mam takie wrażenie że jesteś na haju.Zazdroszczę Ci Twoich fajnych żartów Odpowiedz Link Zgłoś
o_ren_ishii Re: Plebiscyt - najladniejsze pudelko z psychotro 06.04.06, 19:49 euforyk napisał: > Seroxat ma dyskretny, pastelowy szlaczek, zaprojektowany specjalnie tak , żeby > spelnic potrzeby estetyczne nowoczesnej kobiety. > ten szlaczek jakos mnie irytuje... nie wiem dlaczego kojarzy mi sie z pudelkiem pigulek antykoncepcyjnych. Jednoczesnie chcialabym zauwazyc niska ergonomie opakowania i brak troski o szczegoly - po jednym otwarciu wspomnianego kawalek pudelka ulegl deformacji. Nadmieniam, iz nie dysponuje zbyt wielka sila fizyczna. Marzy mi sie czarne pudelko z malym, bialym napisem, pisanym np. czcionka Arial Narrow albo Helvetica. tahoma tez ujdzie od biedy. W lewym gornym rogu ten napis:) Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx Re: Plebiscyt - najladniejsze pudelko z psychotro 06.04.06, 19:53 Heh ten szlaczek to mi się kojarzył(ze względu na jasne kolory) z lekiem homeopatycznym-myślałem że taki kolorowy to pewnie nie zadziała:) Oj jak się myliem;d Czcionkę arial black masz na fiolce z divascanem i te szkiełko tak mile zaskakuje oczy a te tableteczki różowe to poprostu niczym tęcza błyszcząca od szkła;p Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx Re: Plebiscyt - najladniejsze pudelko z psychotro 06.04.06, 19:53 miało być że czcionkę masz na dezypraminie a nie divascanie-zresztą divascan też jest w szklanej filce:) Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx Re: Plebiscyt - najladniejsze pudelko z psychotro 06.04.06, 19:57 z drugiej strony mogliby dawać ciemne malutkie kuleczki do takiej fiolki niczym haszysz;p Odpowiedz Link Zgłoś
o_ren_ishii Re: Plebiscyt - najladniejsze pudelko z psychotro 06.04.06, 20:36 albo czarne pudelko i czarne tabletki inside. czarne albo w kolorze toksycznego kobaltu. I hologram na opakowaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
buzi1 Re: Plebiscyt - najladniejsze pudelko z psychotro 06.04.06, 20:46 Moje pudelko z seroxatem nie zniecheca, choc jest takie dull. Natomiast cena- $ 4,70 za dwa opakowania. Odpowiedz Link Zgłoś
zoltanek Re: Plebiscyt - najladniejsze pudelko z psychotro 06.04.06, 20:44 Najfajniejsze pudełeczka z psychotropami miała urocza merlin monroł. Wyglądały jak magiczne słoiczki z pracowni alchemicznej. A naj naj najfajniejsze opakowanie ma Efectin, a w kategorii Retro wygrywa pudełeczko Relanium charakteryzujące się wyszukanym minimalistycznym smakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
buzi1 Re: Plebiscyt - najladniejsze pudelko z psychotro 06.04.06, 20:51 o, co ta merlin nie brala! Odpowiedz Link Zgłoś
o_ren_ishii Re: Plebiscyt - najladniejsze pudelko z psychotro 07.04.06, 22:10 i jeszcze polska fluoksetyna nie byla taka brzydka. Ten bialo - niebieski karton. Odpowiedz Link Zgłoś
dance_macabre trittico 08.04.06, 09:25 Na opakowaniu piękne, błękitne niebo zasnute małą chmurką i wielki, kwitnący słonecznik :) Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx Re: trittico 08.04.06, 11:08 Albo spirala różnobarwna i obok napis "persen";p Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: trittico 08.04.06, 12:02 też stawiam na trittico, slicze opakowanie, nic to, że zawartość ch...wa Odpowiedz Link Zgłoś