Dodaj do ulubionych

co myślicie o ludziach

18.04.06, 16:10
którzy lubią się przypieprzać?
Obserwuj wątek
    • euforyk Re: co myślicie o ludziach 18.04.06, 16:45
      ze przezucają na innych odpowiedzialnośc za siebie, krytykują innych bo nie
      radzą sobie ze sobą. jak z jednej strony wage obciazysz to z drugiej szala sie
      podnosci. to choroba zawodowa klechów, polityków chcący kształtować odgórnie
      społeczeństwo, krytycznych intelektualistów, gadających glow w telewizorze,
      czyli ludzi ktorzy zawodowo zajmują sie obroną tożsamości, tak jak neurotyk
      prywatnie, na swoj uzytek i nie bierze za to kasy. to problem niektórych
      psychicznych z forum depresja, ale my przynajmniej wiemy ze jestesmy walnieci i
      nie robimy z tego cnoty.
      • suchyxxx Re: co myślicie o ludziach 18.04.06, 16:55
        myślę że poprostu mają problemy i chcą być w centrum uwagi dlatego ciągle
        zaczepiają i nie dają spokoju-choć sprawiają wrażenie silnych i takich którzxy
        są niezniszczalni to wystarczy krzyknąć i pokazać takim swoje pazurki a milkną i
        się zmieniają w stosunku do nas-ja miałem kolegę z klasy co się rządził a ja jak
        ta szara myszka siedziałem cicho i udawałem że tego kolegi nie ma.W końcu nie
        wytrzymałem i jak krzyknołem to aż się prawie poryczał i przestał zaczepiać;p
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka