aidka 09.11.06, 16:17 ponoć tulenie się do brzóz do kotków dobrze wpływa na psychikę na fizyczne dolegliwości to prawda o jonizacji dodatniej ? - miłabymy tak jonizować koty czy brzozy.... a. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
robot-53 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 16:21 czytalem o pozytywnym wplywie tulenia sie do dobrych mysli. Odpowiedz Link Zgłoś
dolor Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 16:25 robot-53 napisał: > czytalem o pozytywnym wplywie tulenia sie do dobrych mysli. Tylko gdzie w dzisiejszych czasach można kupić dobrą myśl? Odpowiedz Link Zgłoś
dolor Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 16:24 Kiedyś do mnie do gabinetu wet. przyszła kobieta z pytaniem, czy jak się psa pogłaszcze tak (tu zademonstrowała głaskanie) i strzepnie, to się uwalnia od negatywnej energii i jakie jeszcze zastosowania ma pies. Żałowałem wtedy, że mam tylko kagańce, gdy bardziej potrzebne kaftany... Odpowiedz Link Zgłoś
robot-53 O przemocy zachodniego Rozumu 09.11.06, 16:36 czyli dlaczego mgr chcial zamknac w kaftan kobiete zadajaca pytania. Odpowiedz Link Zgłoś
dolor Re: O przemocy zachodniego Rozumu 09.11.06, 16:39 Tak naprawdę chodziło o to, że nie zapłaciła mi za poradę. Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 16:32 Nie wiem jak to jest, ale mój kot dobrze wpływa na moją psychikę. I lgnie do mnie, wcale mnie nie unika, mimo że czasem mam go dość. Wygląda na to, że ludzie z depresją raczej nie mają złego wpływu na koty :) Odpowiedz Link Zgłoś
aidka Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 16:38 psy, koty... to cudowne stworzenia tak pięknie umieją kochać i tak pięknie wybaczać... /Dolor - jesteś weterynarzem ?! / Odpowiedz Link Zgłoś
dolor Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 16:41 I nie są religijne. Niestety jestem. Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 16:58 dolor napisał(a): > I nie są religijne. > Niestety jestem. To widać- wyglądasz na tego głupszego.... Odpowiedz Link Zgłoś
dolor Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 16:59 Wróż Jokker znów ma wizje. Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 17:01 dolor napisał(a): > Wróż Jokker znów ma wizje. Pewnie psy warczą na ciebie frajerze....hehe.... Odpowiedz Link Zgłoś
dolor Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 17:03 Jak dotąd tylko Ty. Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 17:52 dolor napisał(a): > Jak dotąd tylko Ty. Ja zawsze warczę na zapchlonych gości...frajerze... Odpowiedz Link Zgłoś
dolor Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 18:30 animalia.pl/produkt.php?id=6856 Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 18:33 dolor napisał(a): > animalia.pl/produkt.php?id=6856 I co pewnie chciałbyś 150zeta za poradę- ty zachlony gościu.... Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 18:46 dolor napisał(a): > animalia.pl/produkt.php?id=6856 Jak już jesteśmy przy tym temacie- to powiedz czy sam pryskasz się tymi śwodkami,którymi uraczasz zwierzęta.... założę się ,że tak .... Odpowiedz Link Zgłoś
dolor Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:00 No proszę, Dżokuś, ze ścigającego bluźnierców przekwalifikowałeś się na łowcę pcheł, ewidentnie coś Cię gryzie. Cóż, życzę zdrowia. Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:04 dolor napisał(a): > No proszę, Dżokuś, ze ścigającego bluźnierców przekwalifikowałeś się na łowcę > pcheł, ewidentnie coś Cię gryzie. Cóż, życzę zdrowia. Jak cię pchły pogryzą -to idziesz do normalnego lekarza, czy sam rany liżesz.... Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:15 dolor napisał(a): > No proszę, Dżokuś, ze ścigającego bluźnierców przekwalifikowałeś się na łowcę > pcheł, ewidentnie coś Cię gryzie. Cóż, życzę zdrowia. No , widzę też,że doskonale umiesz też odwracać kota ogonem.... zapchlony.... Odpowiedz Link Zgłoś
rymcymcym-i-tralala Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 17:04 Jokuś,a kiedy ty przemówisz wreszcie ludzkim głosem? /czytaj: kiedy w koncu powiesz coś mądrego na tym forumie bluzgu i bełkotu?/ Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 17:08 rymcymcym-i-tralala napisał: > Jokuś,a kiedy ty przemówisz wreszcie ludzkim głosem? > > /czytaj: kiedy w koncu powiesz coś mądrego na tym forumie bluzgu i bełkotu?/ Jakby była kolo ciebie twoja anetka - to byś tak nie fiksował.... Odpowiedz Link Zgłoś
rymcymcym-i-tralala Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 17:10 > Jakby była kolo ciebie twoja anetka - to byś tak nie fiksował.... anetka? jaka anetka? nie znam kurka wodna żadnej anetki - czegoś ty sie jokuś dzisiaj naćpał? wizje masz jakieś mętne Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 17:22 rymcymcym-i-tralala napisał: > > Jakby była kolo ciebie twoja anetka - to byś tak nie fiksował.... > > anetka? jaka anetka? > nie znam kurka wodna żadnej anetki - czegoś ty sie jokuś dzisiaj naćpał? wizje > masz jakieś mętne No widzisz - już fiksujesz.... Odpowiedz Link Zgłoś
rymcymcym-i-tralala Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 18:20 aaa, rozumiem - czyli projektujesz:D Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 18:24 rymcymcym-i-tralala napisał: > aaa, rozumiem - czyli projektujesz:D Trochę ci czasu zrozumienie tego zajęło.... Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:22 o kurcze biedna kicia... nawet nie wie po co pani ją głaszcze.Uciekaj kicio od pani póki nie przelała złych jonów na ciebie;p Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:28 suchyxxx2 napisał: > o kurcze biedna kicia... nawet nie wie po co pani ją głaszcze.Uciekaj kicio od > pani póki nie przelała złych jonów na ciebie;p Suchy,żeby stać sie facetem spróbuj z tirówką , jest najtańsza, może utargujesz tylko na 30 dychy.... tylko najpierw obejrzyj dokładnie w co wchodzisz.... Odpowiedz Link Zgłoś
robot-53 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:31 > Suchy,żeby stać sie facetem spróbuj z tirówką , jest najtańsza, może > utargujesz tylko na 30 dychy.... tylko najpierw obejrzyj dokładnie w co > wchodzisz.... rady doswiadczonego kolegi. ty to masz zycie jak madrycie jokker : dropsy tirowki...i co jeszcze? Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:35 wow znasz nawet cenę jokerze5 a ile kosztuje numerek z tobą? Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:51 suchyxxx2 napisał: > wow znasz nawet cenę jokerze5 a ile kosztuje numerek z tobą? Nie wypisuj słowa "numerek", bo nie wiesz co to znaczy .... Odpowiedz Link Zgłoś
aidka Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:47 jokker czemu tak bezpodstawnie każdego zacząleś się czepiać ? to b. źle wygląda wiesz ? Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 20:03 aidka napisała: > jokker > czemu tak bezpodstawnie każdego zacząleś się czepiać ? > to b. źle wygląda > wiesz ? Aidka,nie przejmuj się inni - bo cię to przerośnie i trzeba będzie drogie kwiaty kupować.... Odpowiedz Link Zgłoś
aidka Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 20:46 jokker sugerujesz, że grozi mi śmierć ? Odpowiedz Link Zgłoś
aidka OT/ do Dolor 09.11.06, 19:45 Dolor... dlaczego "niestety"? nie lubisz tej pracy ? ja jestem psiarą, której jednak zdarzyła się kociczka u boku nie pies, ale jaka kochana ! wlaśnie ma ruję - kolejną w ciągu 2 tygodni odstawiłam jej hormony bo wet. powiedział, że to powolne zabijanie kota a jednocześnie trudno mi zdecydować się na jej sterylizację... i takie to buty... ale ona naprawdę działa na mnie z lekka antydepresyjnie kojąco... ja chyba na nią też pozdr. a. Odpowiedz Link Zgłoś
zyrafa46 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:51 aurelia_aurita napisała: > Nie wiem jak to jest, ale mój kot dobrze wpływa na moją psychikę.< ================ Ja właśnie już nie mam mojego kotka/ki. I to BARDZO ŹLE wpływa na moją psychikę :-(((((. Żyra Odpowiedz Link Zgłoś
molee Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 20:07 -halo ? specjalisci od odszczurzania ? -w mojej piwnicy jest mnostwo szczoroow -no i mam juz Kota Garffield - chyba miales... /juz mnie tu nie ma Odpowiedz Link Zgłoś