Dodaj do ulubionych

czy to prawda z jonizacją dodatnią ?

09.11.06, 16:17
ponoć tulenie się do brzóz
do kotków
dobrze wpływa na psychikę
na fizyczne dolegliwości

to prawda o jonizacji dodatniej ? -
miłabymy tak jonizować koty czy brzozy....
a.
Obserwuj wątek
    • robot-53 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 16:21
      czytalem o pozytywnym wplywie tulenia sie do dobrych mysli.
      • dolor Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 16:25
        robot-53 napisał:

        > czytalem o pozytywnym wplywie tulenia sie do dobrych mysli.


        Tylko gdzie w dzisiejszych czasach można kupić dobrą myśl?
    • dolor Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 16:24
      Kiedyś do mnie do gabinetu wet. przyszła kobieta z pytaniem, czy jak się psa
      pogłaszcze tak (tu zademonstrowała głaskanie) i strzepnie, to się uwalnia od
      negatywnej energii i jakie jeszcze zastosowania ma pies. Żałowałem wtedy, że mam
      tylko kagańce, gdy bardziej potrzebne kaftany...
      • robot-53 O przemocy zachodniego Rozumu 09.11.06, 16:36
        czyli dlaczego mgr chcial zamknac w kaftan kobiete zadajaca pytania.
        • dolor Re: O przemocy zachodniego Rozumu 09.11.06, 16:39
          Tak naprawdę chodziło o to, że nie zapłaciła mi za poradę.
    • aurelia_aurita Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 16:32
      Nie wiem jak to jest, ale mój kot dobrze wpływa na moją psychikę. I lgnie do mnie, wcale mnie nie unika, mimo że czasem mam go dość. Wygląda na to, że ludzie z depresją raczej nie mają złego wpływu na koty :)
      • aidka Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 16:38
        psy, koty...
        to cudowne stworzenia
        tak pięknie umieją kochać
        i
        tak pięknie wybaczać...

        /Dolor - jesteś weterynarzem ?! /
        • dolor Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 16:41
          I nie są religijne.
          Niestety jestem.
          • jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 16:58
            dolor napisał(a):

            > I nie są religijne.
            > Niestety jestem.


            To widać- wyglądasz na tego głupszego....
            • dolor Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 16:59
              Wróż Jokker znów ma wizje.
              • jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 17:01
                dolor napisał(a):

                > Wróż Jokker znów ma wizje.

                Pewnie psy warczą na ciebie frajerze....hehe....
                • dolor Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 17:03
                  Jak dotąd tylko Ty.
                  • jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 17:52
                    dolor napisał(a):

                    > Jak dotąd tylko Ty.


                    Ja zawsze warczę na zapchlonych gości...frajerze...
                    • dolor Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 18:30
                      animalia.pl/produkt.php?id=6856
                      • jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 18:33
                        dolor napisał(a):

                        > animalia.pl/produkt.php?id=6856


                        I co pewnie chciałbyś 150zeta za poradę- ty zachlony gościu....
                      • jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 18:46
                        dolor napisał(a):

                        > animalia.pl/produkt.php?id=6856


                        Jak już jesteśmy przy tym temacie- to powiedz czy sam pryskasz się tymi
                        śwodkami,którymi uraczasz zwierzęta.... założę się ,że tak ....
                        • dolor Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:00
                          No proszę, Dżokuś, ze ścigającego bluźnierców przekwalifikowałeś się na łowcę
                          pcheł, ewidentnie coś Cię gryzie. Cóż, życzę zdrowia.
                          • jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:04
                            dolor napisał(a):

                            > No proszę, Dżokuś, ze ścigającego bluźnierców przekwalifikowałeś się na łowcę
                            > pcheł, ewidentnie coś Cię gryzie. Cóż, życzę zdrowia.

                            Jak cię pchły pogryzą -to idziesz do normalnego lekarza, czy sam rany
                            liżesz....
                          • jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:15
                            dolor napisał(a):

                            > No proszę, Dżokuś, ze ścigającego bluźnierców przekwalifikowałeś się na łowcę
                            > pcheł, ewidentnie coś Cię gryzie. Cóż, życzę zdrowia.


                            No , widzę też,że doskonale umiesz też odwracać kota ogonem.... zapchlony....
                • rymcymcym-i-tralala Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 17:04
                  Jokuś,a kiedy ty przemówisz wreszcie ludzkim głosem?

                  /czytaj: kiedy w koncu powiesz coś mądrego na tym forumie bluzgu i bełkotu?/
                  • jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 17:08
                    rymcymcym-i-tralala napisał:

                    > Jokuś,a kiedy ty przemówisz wreszcie ludzkim głosem?
                    >
                    > /czytaj: kiedy w koncu powiesz coś mądrego na tym forumie bluzgu i bełkotu?/


                    Jakby była kolo ciebie twoja anetka - to byś tak nie fiksował....
                    • rymcymcym-i-tralala Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 17:10
                      > Jakby była kolo ciebie twoja anetka - to byś tak nie fiksował....

                      anetka? jaka anetka?
                      nie znam kurka wodna żadnej anetki - czegoś ty sie jokuś dzisiaj naćpał? wizje
                      masz jakieś mętne
                      • jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 17:22
                        rymcymcym-i-tralala napisał:

                        > > Jakby była kolo ciebie twoja anetka - to byś tak nie fiksował....
                        >
                        > anetka? jaka anetka?
                        > nie znam kurka wodna żadnej anetki - czegoś ty sie jokuś dzisiaj naćpał?
                        wizje
                        > masz jakieś mętne


                        No widzisz - już fiksujesz....
                        • rymcymcym-i-tralala Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 18:20
                          aaa, rozumiem - czyli projektujesz:D
                          • jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 18:24
                            rymcymcym-i-tralala napisał:

                            > aaa, rozumiem - czyli projektujesz:D


                            Trochę ci czasu zrozumienie tego zajęło....
                            • suchyxxx2 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:22
                              o kurcze biedna kicia... nawet nie wie po co pani ją głaszcze.Uciekaj kicio od
                              pani póki nie przelała złych jonów na ciebie;p
                              • jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:28
                                suchyxxx2 napisał:

                                > o kurcze biedna kicia... nawet nie wie po co pani ją głaszcze.Uciekaj kicio od
                                > pani póki nie przelała złych jonów na ciebie;p


                                Suchy,żeby stać sie facetem spróbuj z tirówką , jest najtańsza, może
                                utargujesz tylko na 30 dychy.... tylko najpierw obejrzyj dokładnie w co
                                wchodzisz....
                                • robot-53 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:31
                                  > Suchy,żeby stać sie facetem spróbuj z tirówką , jest najtańsza, może
                                  > utargujesz tylko na 30 dychy.... tylko najpierw obejrzyj dokładnie w co
                                  > wchodzisz....

                                  rady doswiadczonego kolegi.

                                  ty to masz zycie jak madrycie jokker : dropsy tirowki...i co jeszcze?
                                  • suchyxxx2 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:35
                                    wow znasz nawet cenę jokerze5 a ile kosztuje numerek z tobą?
                                    • jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:51
                                      suchyxxx2 napisał:

                                      > wow znasz nawet cenę jokerze5 a ile kosztuje numerek z tobą?

                                      Nie wypisuj słowa "numerek", bo nie wiesz co to znaczy ....
                • aidka Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:47
                  jokker
                  czemu tak bezpodstawnie każdego zacząleś się czepiać ?
                  to b. źle wygląda
                  wiesz ?
                  • jokker5 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 20:03
                    aidka napisała:

                    > jokker
                    > czemu tak bezpodstawnie każdego zacząleś się czepiać ?
                    > to b. źle wygląda
                    > wiesz ?


                    Aidka,nie przejmuj się inni - bo cię to przerośnie i trzeba będzie drogie
                    kwiaty kupować....
                    • aidka Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 20:46
                      jokker
                      sugerujesz, że grozi mi śmierć ?
          • aidka OT/ do Dolor 09.11.06, 19:45
            Dolor...
            dlaczego "niestety"?
            nie lubisz tej pracy ?
            ja jestem psiarą, której jednak zdarzyła się kociczka u boku
            nie pies, ale jaka kochana !

            wlaśnie ma ruję - kolejną w ciągu 2 tygodni
            odstawiłam jej hormony
            bo wet. powiedział, że to powolne zabijanie kota
            a jednocześnie
            trudno mi zdecydować się na jej sterylizację...
            i takie to buty...

            ale ona naprawdę działa na mnie z lekka antydepresyjnie
            kojąco...
            ja chyba na nią też
            pozdr.
            a.
            • dolor Re: OT/ do Dolor 10.11.06, 17:12
              Niestety lubię. Ale to zawód.
      • zyrafa46 Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 19:51
        aurelia_aurita napisała:

        > Nie wiem jak to jest, ale mój kot dobrze wpływa na moją psychikę.<
        ================
        Ja właśnie już nie mam mojego kotka/ki. I to BARDZO ŹLE wpływa na moją
        psychikę :-(((((.
        Żyra
        • molee Re: czy to prawda z jonizacją dodatnią ? 09.11.06, 20:07
          -halo ? specjalisci od odszczurzania ?
          -w mojej piwnicy jest mnostwo szczoroow
          -no i mam juz Kota

          Garffield - chyba miales... /juz mnie tu nie ma
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka