Dodaj do ulubionych

Wątek pijacki

06.04.08, 03:08
Upiłam sie i mi się wszysktoko w głowie kołysze.
Szkoda, że tak mało ludzi na forum o tej wymarłej godzinie.
Dla tych, co śpią zazwyczaj o tej porze donoszę, że ptaki śpiewają.
Konkretnie jeden jest taki zawzięty zawodnik, ale ładnie śpiewa.

Stanisław założył taki wątek ostatnio o niezrozumieniu na tym
forumie. nie odpisałam tam nic, ale spiesze donieśc, że to ważne dla
mnie miejsce jest. Dużo bardzo ciekawych, wrażliwych, mądrych ludzi.
Nigzie nie spotkałam się z takim zrozumieniem. Stanisławie, zbyt
krótko tu jesteś , albo zbyt krótki masz wzrok.

Wasze zdrowie!
Obserwuj wątek
    • black.lilliyah Re: Wątek pijacki 06.04.08, 03:23
      Stanisław zareagował podobnie jak ja niegdyś.
      Wtedy też mało znałam to Forum.
      Ostatnio często je przeglądam. Dziś się ponownie zarejestrowałam.
      Spiłam się wczoraj. Skutki przestałam odczuwać dopiero dziś wieczorem. :D
      • kontrreformacja Re: Wątek pijacki 06.04.08, 03:26
        Piszesz: jak ja niegdyś.
        To co myślisz dziś?

        Nie znam cię, ale cieszę się bardzo i jest mi miło, że ktoś odpisał
        na mój nocy, pijacki wątek. :)

        Macham do ciebie z daleka!
        (a może z bliska, z tym internetem to nic nie wiadomo)
        • black.lilliyah Re: Wątek pijacki 06.04.08, 03:38
          W sumie nic dziwnego, że mnie nie znasz; napisałam tylko kilka postów w jednym temacie... trochę pożarłam się wówczas z kimś o nicku puppet-of-master..czy jakoś tak..
          Teraz myślę, że nie należy pewnych słów odbierać jako zamachu na własną osobę.
          Mi z kolei miło odpisać na pijacki wątek:), zwłaszcza, że jak pisałam, też wczoraj nieźle dałam w szyję.

          Odmachuję do Ciebie z Krakowa!
          • podroby_papieskie Re: Wątek pijacki 06.04.08, 09:58
            siema black. widze ze wyszlas za maz za liliaha i porzucilas panienksie nazwisko
            amber. zemsta jest jakims sposobem na zycie. rodzina to organizacja przestepcza,
            wiec zakladajmy rodziny i sie mscijmy.
            • black.lilliyah Re: Wątek pijacki 06.04.08, 10:15
              no hej. nie pisałam tu jako amber czy też black amber... wcześniej miałam nicka black_lilliyah, czyli niewiele różniącego się od obecnego...
              haha, za mąż nie wyszłam, rodziny też nie założyłam :D
    • stanislaw1954 Re: Wątek pijacki 06.04.08, 09:17
      Kobieta+alkohol=pijacki bełkot
      • podroby_papieskie Re: Wątek pijacki 06.04.08, 10:16
        a to juz stasiu zalezy kto polewa, bo czasem to rowna sie macanki.
      • aurelia_aurita Re: Wątek pijacki 06.04.08, 10:45
        stanislaw1954 napisał:

        > Kobieta+alkohol=pijacki bełkot

        a mężczyzna po alkoholu nie bełkocze tylko mówi same mądre rzeczy, prawda? bo
        mężczyźnie przystoi pić a niewieście pić zabraniasz?

        ps. kontrr - zgadzam się w 100%. to forum ma swoją specyfikę, której osoby
        przebywające tu krótko (i mające własną wizję depresyjnego forum) po prostu nie
        potrafią (czy też nie chcą) zauważyć.
        • nienill Re: Wątek pijacki 06.04.08, 10:53
          aurelia_aurita napisała:

          > a mężczyzna po alkoholu nie bełkocze tylko mówi same mądre rzeczy,
          prawda?
          zamienia sie w filozofa
        • beamaj Re: Wątek pijacki 06.04.08, 14:36
          Hej o ile dorze się orientuje mamy równouprawnienie,więc kobietom
          też się od życia cos należy.Ciekawa jestem ile wytrzynał by facet
          jesli musiał by pracować,gotować ,sprzątać,pilnować dzieci.Daje mu
          dwa dni ,a potem jestem pewna że zwiał by z kumplami na piwko.Wiem
          jak podchodzą ludzie do pijanych kobiet ,ale uważam że raz do roku
          to i księdzu można.Fajnie jest się opić i zapomnieć o
          kłopotach,szkoda tylko ,że na samą mysl o umieraniu następnego dnia
          odechciewa mi się pić.Proponuję wię niech ktos wypije za moje
          zdrowie.Aco do facetów ciekawe ile wytrzymali by na imprezie,gdyby
          nie było tam kobiet i jak to mówią nie mieli by na kim oka
          zawiesić.Co do bełkotu facet marudzi bardzieji czeka na pocieszenie
          ze strony kobiety więc proste co by bez nas robili trzezwych czy
          pijanych?
      • aurelia_aurita Re: Wątek pijacki 06.04.08, 10:47
        a tak swoją drogą - stanisław, czemu atakujesz personalnie, gdy brakuje ci
        argumentów?
        • stanislaw1954 Re: Wątek pijacki 06.04.08, 10:58
          ....pijcie; ja wam nie zabraniam ....a później narzekajcie, że się
          źle czujecie i macie życiowe problemy. Nikogo nie atakuje
          personalnie ; jeśli o to chodzi.
          • nienill Re: Wątek pijacki 06.04.08, 11:02
            stanislaw1954 napisał:
            Nikogo nie atakuje
            > personalnie ; jeśli o to chodzi.
            prawde pisze, Aurelio :D
            on nie czepia sie Kontrreformacji, tylko wszystkich kobiet
      • kontrreformacja Re: Wątek pijacki 06.04.08, 14:21
        > Kobieta+alkohol=pijacki bełkot

        Wypraszam to sobie. Mimo literówek i pewnego zmagania z formą,
        napisłam bardzo sensowny post, który obecnie w stanie trzeźwości,
        podtrzymuję. Wciąż uważam, że zbyt krótko jesteś na forum, żeby
        formułować oceny, ale widzę że masz do tego skłonność.
    • podroby_papieskie Re: Wątek pijacki 06.04.08, 10:19
      forumy ci sie myla pijaczko. tu jest wolny forum

      > Nigzie nie spotkałam się z takim zrozumieniem.

      a nie "depresja i nerwica"
    • zoltanek Re: Wątek pijacki 06.04.08, 12:59
      A ja sie upilem jak swinka przedwczoraj przez co wczoraj na uczelni mialem
      mega-kaca gorszego niz smierc. Wczoraj postanowilem sie nie upijac do obietnicy
      dotrzymalem. Skutek byl taki, ze nie moglem zasnac i dzisiaj czuje sie jeszcze
      bardziej skacowany. W tym miejsci chcialbym przeprosic alkohol. Nie powiem o
      Tobie juz nigdy zlego slowa.
      • suchyxxx2 Re: Wątek pijacki 06.04.08, 14:18
        jeszcze jak znajdziesz czas to wpadniesz do mnie na alkohol więc trenuj wątrobę;p
    • quicki Re: Wątek pijacki 06.04.08, 15:11
      Ja jestem krótko na forum i to żadne przewinienie nie jest, więc zle bym przyjęła przytyki na ten temat.Nie wiem puki co na czym polega specyfika/atmosfera tego forum ale je lubie.
      A co do pijaństwa to wszystkim wymądrzającym się że kobiety nie powinny, napiszę: spróbuj tak jak ja od 2 lat ani nic (no poza paroma kropelkami na smaka).No proszę.Kobieta też człowiek.Ale matka polka to juz tak jakby nie...
      • kontrreformacja Re: Wątek pijacki 06.04.08, 15:38
        > Ja jestem krótko na forum i to żadne przewinienie nie jest, więc
        zle bym przyję
        > ła przytyki na ten temat.

        Obiektem moich przytyków nie jest bycie nowym na forum, tylko
        ocenianie stosunków na nim panujących przez kogoś, kto dopiero
        przyszedł.
        To trochę tak jakby ktoś dopiero wszedł na imprezę do czyjegoś domu,
        rozejrzał się i zapytał "co tu tak nudno?"

        Z resztą, moim celem nie było nawet dogryzanie Stanisławowi raczej
        takie pijackie "zbratanie się", które przy pełni władz ego średnio
        mi wychodzi :)
        • stanislaw1954 Re: Wątek pijacki 06.04.08, 15:58
          Z resztą, moim celem nie było nawet dogryzanie Stanisławowi raczej
          takie pijackie "zbratanie się", które przy pełni władz ego średnio
          mi wychodzi :)


          ....Powiem więcej; raczej ci zupełnie nie wychodzi.:...takie
          pijackie"zbratanie się" jest niemożliwe bo ja wcale nie pijam.
          • kontrreformacja Re: Wątek pijacki 06.04.08, 16:15
            > ....Powiem więcej; raczej ci zupełnie nie wychodzi.:...takie
            > pijackie"zbratanie się" jest niemożliwe bo ja wcale nie pijam.

            Znam kilku sympatycznych abstynentów. Nie czerpią z tego faktu
            takiej wyższościowej satysfakcji jak ty.
            • demole Re: Wątek pijacki_,plik wsadowy dream-dog 06.04.08, 17:33
              czy wachanie oparow w czasie libacji moze jest bardziej szkodliwe niz picie
              alkocholu ?
              Autor chlopow,pisal ksiazke w Kosciele,gdyz na stancji byli sami pijacy i
              karciarze.Tak wiec dzielo za ktore przyznano nagrode nobla powstalo w lawce
              koscielnej.

              a mnie sie sni ostatnio ze jestem psem.
              Najgorsze ze jakims dzikim psem i gonia za mna cale watachy spow.co za
              syf.Kretynska sztuczka masonow Koperfieldow,....pewnie z zemsty i dla dokuczenia.
              • rain.dog Re: Wątek pijacki_,plik wsadowy dream-dog 06.04.08, 18:17
                > a mnie sie sni ostatnio ze jestem psem.
                > Najgorsze ze jakims dzikim psem i gonia za mna cale watachy
                spow.co za
                > syf.

                Demole, ja JESTEM psem i powiem Ci jedno: jak jeszcze kiedyś zaczną
                Cię w tym śnie gonić, to nie uciekaj, odwróć się i spójrz im w oczy
          • rain.dog Re: Wątek pijacki 06.04.08, 18:15
            zatem wiemy już Stasiu, że miałeś kiedyś problem alkoholowy
            ale dlaczego nie powiesz tego wprost, tylko tak po opłotkach
            chodzisz i seksizm uprawiasz na dokładkę?
            • demole Re: Wątek pijacki 06.04.08, 19:09
              ASPIRYNA - powoduje wady wrodzone u szczurów oraz wiele innych zaburzen u innych
              gatunków zwierząt.

              PENICYLINA - jeden z najlepszych antybiotyków dla ludzi , zabija świnki morskie.

              DIGITAL - uratowal dziesiatki ludzi chorych na serce. Nie był stosowany przez
              szereg lat, ponieważ testowany na psach powodował u nich nagłe podwyższenie sie
              ciśnienia.

              GRZYB AMENITA PHALLOIDES - może być jedzony przez szczury, ale człowieka zabija
              już w niewielkiej dawce.

              STRYCHNINA - jadalna dla świnek morskich, śmiertelna trucizna dla ludzi.

              CHLOROFORM - powoduje bardzo poważne zaburzenia w organizmie psów.

              THALIDOMID - powoduje szereg wad wrodzonych u dzieci, ale nie powoduje żadnych
              defektów u innych gatunków zwierząt.

              MORFINA - psy mogą przyjąc jej dawkę kilkakrotnie większa niż ludzie.

              SZCZEPIONKA R.KOCH'A PRZECIW GRUZLICY - leczyła
              ją u świnek morskich u ludzi była przyczyną rozwoju gruźlicy.

              ARSZENIK - owce mogą zjeść jego duże ilości."
              • demole Re: Wątek pijacki 07.04.08, 13:02
                z powodu wyniesienia lekow z dyzurki,
                ci zydowscy lekarze stwierdzili,ze teraz nie dadza obcym swojej wiedzy,
                i zabieraja caly stary testament medyczny

                w takiej sytuacji,pacjent jest synem,ale juz niewiadomo czyim

                najlepiej,zeby utonal w ceremoniach
            • stanislaw1954 Re: Wątek pijacki 07.04.08, 13:43
              zatem wiemy już Stasiu, że miałeś kiedyś problem alkoholowy
              ale dlaczego nie powiesz tego wprost, tylko tak po opłotkach
              chodzisz i seksizm uprawiasz na dokładkę?


              .....Nie chce mi się tego nawet komentować!!!
              Zawsze byłem i jestem abstynentem i dziekuje Bogu za to ,że tak jest.
              • demole Re: Wątek pijacki 07.04.08, 13:49
                jezeli bedziesz mowil pijak pijak,
                pijak pijak,to w koncu bedzie z niego pijak,

                "swiat ci niczego nie da i nie znajdziesz tu szczescia,musialbys byc swiety"

                wyrzuc to wyrzuc,to boli

                dostaniesz wyplate bez zaliczki,
                • demole to jest defetyzm 07.04.08, 13:50

                  • demole Re: to jest defetyzm 07.04.08, 16:29
                    pokrycie drazliwego tematu nieznaczacymi nic sloganami dla uspienia
                    pacjenta,dla przykladu leki nie lecza choroby tylko usuwaja niekture objawy
                    -teraz wlasnie pokazuje przyklad szyby ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka