kontrreformacja
06.04.08, 03:08
Upiłam sie i mi się wszysktoko w głowie kołysze.
Szkoda, że tak mało ludzi na forum o tej wymarłej godzinie.
Dla tych, co śpią zazwyczaj o tej porze donoszę, że ptaki śpiewają.
Konkretnie jeden jest taki zawzięty zawodnik, ale ładnie śpiewa.
Stanisław założył taki wątek ostatnio o niezrozumieniu na tym
forumie. nie odpisałam tam nic, ale spiesze donieśc, że to ważne dla
mnie miejsce jest. Dużo bardzo ciekawych, wrażliwych, mądrych ludzi.
Nigzie nie spotkałam się z takim zrozumieniem. Stanisławie, zbyt
krótko tu jesteś , albo zbyt krótki masz wzrok.
Wasze zdrowie!