Dodaj do ulubionych

nikotyna a leki

02.05.08, 21:11
czy dowiedziono wpływ nikotyny na leki? bo lekarka mi mówiła żebym przestał palić bo nikotyna osłabia działanie leków-ale jakto?
Obserwuj wątek
    • neuroleptyk Re: nikotyna a leki 02.05.08, 21:19
      suchyxxx2 napisał:

> czy dowiedziono wpływ nikotyny na leki? bo lekarka mi mówiła żebym
      przestał pal
      > ić bo nikotyna osłabia działanie leków-ale jakto?
      Powiedzą ci wszystko tylko nie prawdę...
      • suchyxxx2 Re: nikotyna a leki 02.05.08, 21:21
        > czy dowiedziono wpływ nikotyny na leki? bo lekarka mi mówiła żebym
        przestał pal
        > ić bo nikotyna osłabia działanie leków-ale jakto?
        Powiedzą ci wszystko tylko nie prawdę...

spieprzaj
        • neuroleptyk Re: nikotyna a leki 02.05.08, 21:34
          suchyxxx2 napisał:

> > czy dowiedziono wpływ nikotyny na leki? bo lekarka mi mówiła
          żebym
          > przestał pal
          > > ić bo nikotyna osłabia działanie leków-ale jakto?
          > Powiedzą ci wszystko tylko nie prawdę...
          >
          >
          > spieprzaj

Trochę szczerości w oczy kole?
          Ta złość wynika z tego, że w głebi czujesz się oszukany....tylko nie
          potrafisz się przyznać bo ten kto najbardziej ciebie w tym wszystkim
          oszukuje to ty sam. Wiem to sprawia duży ból psychiczny...
          • suchyxxx2 Re: nikotyna a leki 02.05.08, 21:35
            mówię spieprzaj bo niszczysz te forum głosząc swoje herezje a nie dlatego że mnie coś boli.piszesz że prawda w oczy kole-ja wiem że gadasz brednie bo sam czuję poprawę znaczną po lekach.
          • lilililil wynikanie neureptyczne 02.05.08, 21:44
            neuroleptyk napisał:

Ta złość wynika z tego, że w głebi czuje się oszukany....tylko nie
            potrafie się przyznać bo ten kto najbardziej mnie w tym wszystkim
            oszukuje to ja sam. Wiem to sprawia duży ból psychiczny...
            • suchyxxx2 Re: wynikanie neureptyczne 02.05.08, 21:45
              neuroleptyk napisał:

Ta złość wynika z tego, że w głebi czuje się oszukany....tylko nie
              potrafie się przyznać bo ten kto najbardziej mnie w tym wszystkim
              oszukuje to ja sam. Wiem to sprawia duży ból psychiczny...

hahaha dobre;p
              • neuroleptyk Re: wynikanie neureptyczne 02.05.08, 22:20
                suchyxxx2 napisał:

> neuroleptyk napisał:
                >
                > Ta złość wynika z tego, że w głebi czuje się oszukany....tylko nie
                > potrafie się przyznać bo ten kto najbardziej mnie w tym wszystkim
                > oszukuje to ja sam. Wiem to sprawia duży ból psychiczny...
                >
                >
                > hahaha dobre;p

Nie wiem czym się tak ekscytujesz, nagle nikotyna przestała zakłucać
                leki?
                  • neuroleptyk Re: wynikanie neureptyczne 02.05.08, 22:51
                    suchyxxx2 napisał:

> "Nie wiem czym się tak ekscytujesz, nagle nikotyna przestała
                    zakłucać
                    > leki?"
                    >
                    > dostaniesz keidyś po ryju to będziesz miał i wrócisz do Drewnicy
                    do psychiatryk
                    > a skąd wylazłeś.
                    Ty jesteś po prostu chamuś, ale mam nadzieję, że życie pokaże ci do
                    czego takie zachowanie prowadzi... i tym przytulmym miejscem nie
                    będzie psychiatryk w Drewnicy. To się nie nazywa choroba
                    dwubiegunowa bo na biegunach to może być fotel, może faktycznie masz
                    skurczony mózg ale nie wiem i to mnie w sumie gó*** obchodzi, bo
                    jeśli mi grozisz to jesteś zwykłym bandytą. Inaczej mówiąc twoja
                    makówka skurczyła ci się, bo zapewne jej nie używasz i nigdy nie
                    używałeś i to nie ma nic wspólnego z chorobami jak zapewne wiesz, i
                    za to nie ma też taryfy ulgowej.
                    • suchyxxx2 Re: wynikanie neureptyczne 02.05.08, 22:55
                      suchyxxx2 napisał:

> "Nie wiem czym się tak ekscytujesz, nagle nikotyna przestała
                      zakłucać
                      > leki?"
                      >
                      > dostaniesz keidyś po ryju to będziesz miał i wrócisz do Drewnicy
                      do psychiatryk
                      > a skąd wylazłeś.
                      Ty jesteś po prostu chamuś, ale mam nadzieję, że życie pokaże ci do
                      czego takie zachowanie prowadzi... i tym przytulmym miejscem nie
                      będzie psychiatryk w Drewnicy. To się nie nazywa choroba
                      dwubiegunowa bo na biegunach to może być fotel, może faktycznie masz
                      skurczony mózg ale nie wiem i to mnie w sumie gó*** obchodzi, bo
                      jeśli mi grozisz to jesteś zwykłym bandytą. Inaczej mówiąc twoja
                      makówka skurczyła ci się, bo zapewne jej nie używasz i nigdy nie
                      używałeś i to nie ma nic wspólnego z chorobami jak zapewne wiesz, i
                      za to nie ma też taryfy ulgowej.

bla bla bla trolu
                      • neuroleptyk Re: wynikanie neureptyczne 02.05.08, 23:16
                        suchyxxx2 napisał:

> suchyxxx2 napisał:
                        >
                        > > "Nie wiem czym się tak ekscytujesz, nagle nikotyna przestała
                        > zakłucać
                        > > leki?"
                        > >
                        > > dostaniesz keidyś po ryju to będziesz miał i wrócisz do Drewnicy
                        > do psychiatryk
                        > > a skąd wylazłeś.
                        > Ty jesteś po prostu chamuś, ale mam nadzieję, że życie pokaże ci
                        do
                        > czego takie zachowanie prowadzi... i tym przytulmym miejscem nie
                        > będzie psychiatryk w Drewnicy. To się nie nazywa choroba
                        > dwubiegunowa bo na biegunach to może być fotel, może faktycznie
                        masz
                        > skurczony mózg ale nie wiem i to mnie w sumie gó*** obchodzi, bo
                        > jeśli mi grozisz to jesteś zwykłym bandytą. Inaczej mówiąc twoja
                        > makówka skurczyła ci się, bo zapewne jej nie używasz i nigdy nie
                        > używałeś i to nie ma nic wspólnego z chorobami jak zapewne wiesz,
                        i
                        > za to nie ma też taryfy ulgowej.
                        >
                        >
                        > bla bla bla trolu
                        Widać kto jest trolem nawet zdania nie umiesz sensownego ułożyć, ale
                        trolowanie niestety nie jest jedyna twoją wadą, baa w sumie jawi się
                        ono jako zaleta przy tych innych..:)))))))
                          • neuroleptyk Re: wynikanie neureptyczne 02.05.08, 23:45
                            suchyxxx2 napisał:

> hmm nie tworzę zdań ponieważ nie warto dla takiego zera jak ty w
                            dodatku brzydk
                            > iego jak z dupy strony
                            Powiedział Adonis....z niezerowym a wręcz nieskonczonym poziomem
                            glupoty i chamstwa :)))
                            • suchyxxx2 Re: wynikanie neureptyczne 02.05.08, 23:46
                              Powiedział Adonis....z niezerowym a wręcz nieskonczonym poziomem
                              glupoty i chamstwa :)))

przynajmniej laski się do mnie kleją:)))no i dodam że nie byłem w psychiatryku w drewnicy i nie musiano mnie faszerować prochami jak ciebie stąd twoj zal do lekarzy ale przy schizofrenii to normalne
                              • neuroleptyk Re: wynikanie neureptyczne 03.05.08, 16:52
                                suchyxxx2 napisał:

> Powiedział Adonis....z niezerowym a wręcz nieskonczonym poziomem
                                > glupoty i chamstwa :)))
                                >
                                >
                                > przynajmniej laski się do mnie kleją:)))no i dodam że nie byłem w
                                psychiatryku
                                > w drewnicy i nie musiano mnie faszerować prochami jak ciebie stąd
                                twoj zal do l
                                > ekarzy ale przy schizofrenii to normalne

Jednak kłamiesz jak z nut, bo sam tam byłeś. Mówiłeś mi to
                                argumentując jak to bardzo jesteś chory psychicznie i jakie się
                                cyrki z tobą działy po odstawieniu tego całego psycho szuwaksu w
                                domu dla wariatów. Mówiłeś też o "skurczonym mózgu" oraz źle
                                działających neuronach z taką bezkrytycznością, że niemal jak byś
                                był z tego dumny. Ja wiem czemu tak jest, te "źle działające"
                                neurony są żeby cie usprawiedliwiać jak coś spieprzysz, bo dziwnym
                                trafem działają bardzo dobrze jak chcesz komuś grozić i wmawiać
                                choroby oraz kłamstwa. Ale jak dotrze do twej makówki, że postąpiłeś
                                źle to nagle, że te zachowania to był wynik źle działających
                                neuronów i ty jesteś niewinny. A dupa blada!
    • pillow7 Re: nikotyna a leki 02.05.08, 22:47
      przecież rzucałeś fajki w tamtym roku i nieżle Ci szło :P
      nikotyna zmienia działanie leków np. anksjolityków - osłabia a anty to zależy z
      jakiej grupy, (chodzi o dopaminę)
      z fajkami żle a bez fajek jeszcze gorzej (?)
        • ikar113 Re: nikotyna a leki 03.05.08, 09:13
          Nikotyna nie osłabia działania leków antydepresyjnych. Za to osłabia
          leki z grupy benzodiazepin (Xanax, Relanium etc.) i przyspiesza
          metabolizm neuroleptyków.
          To tyle co wiem. :-*
          • suchyxxx2 Re: nikotyna a leki 03.05.08, 09:41
            "Nikotyna nie osłabia działania leków antydepresyjnych. Za to osłabia
            leki z grupy benzodiazepin (Xanax, Relanium etc.) i przyspiesza
            metabolizm neuroleptyków.
            To tyle co wiem. :-*"

:* :))
            • demole Re: nikotyna a leki 03.05.08, 17:05
              zastępuje strumień świadomości,tak jak kompulsycwne jedzenie,albo słuchanie
              muzyki w psychiatryku -tam pacjenci wcale nie mysla,trzeba to czymś wypełnic
              żeby nie zwariować,wściekiem II poziomu
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka