Dodaj do ulubionych

A mówiłekm, że tak siem skończy?

11.11.05, 02:06
Mówiłem, czytałem, wiedziałem!!!
Dość tych różnistych!]
Dość tych z UW!
A wy niektorzy nysleliście, że dalej można!
Powiedzcie dość "michnikowszyzny"!
hej!
!
ciekawe ile czasu wytrzyma ten postsmile)???
Obserwuj wątek
    • abstrakt2003 W zamian masz 11.11.05, 06:31
      lepperszczyznę!
      Gratuluję cudownej przemiany!
      • bykk Re:do Abstrakta 11.11.05, 10:40
        Witaj.
        Abstrakcie, nie dupcyj, dobrze?
        PO sama tego chciała, sama do tego pchałasmile!
        Mysleli, że jak przegrali, to mają wszystkich pod nogą.
        Przeliczyli się.
        Dupce tych "buraków" ze samej brony, ale dali niezłego kopa tym jedynie słusznej
        politpoprawnej formacyjki, hehehe!
        Czekam jeno, kiedy Jasiek R. odpieprzy siem od tego wypłosza Tuska!!!
        pozdrawiam
        hej!
        • abstrakt2003 Re:do Abstrakta 11.11.05, 11:39
          Był taki jeden co też "dupcył tych z samej brony" i już go nie ma.
          PS
          Pożyjemy zobaczymy co dobrego Polsce przynie SamoPiS.
        • lady_hawk do Bykka ;) 11.11.05, 21:18
          Bykku, czy Ty nie widzisz, co sie dzieje? Ja co wiadomosci to ryba...
          AWS moze sie okazac partia, ktora wspominac z tesknota bedziemy.
          Ale jedno trzeba przyznac, dobra propagande odstawil nowy premier w expose.
          Napisane zostalo po mistrzowsku. Ale dla nas, maluczkich zaden z tego pozytek.
          I nawet na becikowe zlapac sie nie mozemy...;-( Wlasciwie to powinnam mowic o
          sobie...
          Wcale to nie jest pocieszajace, ze za niespelnione obietnice chlopcy zaplaca...

          pozdrawiam smile
    • piq A wiesz, Bykku, co mnie najbardziej martwi? 11.11.05, 13:10
      Że właśnie obie partyjki rączkami swoich firerów kopią rowy w poprzek prawicy.
      Im więcej retoryki wrogości do drugiej strony, tym głębsze podziały między
      ludźmi, którzy myślą podobnie, a różnią się tym, że kibicują róznym drużynom. I
      to nie chodzi tylko o polityków, którzy po zajęciach przed kamerami idą
      wspólnie do baru na pyfko, tylko ludzi, wyborców. Ja jestem przekonany, że nie
      tylko platfusi są winni. Pisiaki są winne tak samo - patrz numer z
      Niesiołowskim, który mnie oburzył jak dawno nic mnie nie oburzyło.

      A kiedy kibicowanie przeradza się w kibolstwo, to jest po herbacie. Prawica
      staje się coraz bardziej rozyebána i długo się z tego nie podniesie. Nie
      widzisz tego?

      Oskarżam o to liderów obydwu partii: Kaczyńskiego z Dornem z jednej strony i
      Tuska ze Schetyną z drugiej. Idą właśnie prostą drogą do restytucji komuchostwa
      w pełnej krasie w następnych wyborach. Można zamknąć millera, kwaśniewskiego
      czy nikolskiego, ale za nimi stoją inni, którzy przejmą władzę za cztery czy
      osiem lat - parobczak, ten drugi dupek sekretarz, i inni. A prawica wtedy
      będzie zdobywać 7-12 procent w wyborach, i to w sumie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka