Cześć wszystkim czytającym!Na tym forum znalazłam kilka problemów na temat
auktaulizacji TS2NS(ta końcowa).Ja też miałam ten problem i to niedawno,
nawet zdążyłam podać mój problem na te forum...Mój sposób na tę zakchaną
auktualizacje która prosi o włorzenie płytki numer 4 (w końcowej fazie
instalowania The Sims 2 Na Studiach) a więc wkładacie te 4 CD i..resetujecie
kompa...........=DDDDD.Simsy działają mi idealnie.
A mam do was pytanie...co wy robiecie ze wyskakuja wam te cale filmiki
(np,dom Ćwirów ślub Dona z Kasandrą)mi ani razu nie wyszłol nic tylko jak
instalowałam Sims 2 u koleżanki to pokazywałam jej i wtedy się pokazał ten
film żwe ten Don wieje z pod ołtarza.A mi nic możecie mi powiedziec jak je
zrobic????pzd