Dodaj do ulubionych

Coś ogolnikowo =]

22.02.06, 17:28
Cześć wszystkim czytającym!Na tym forum znalazłam kilka problemów na temat
auktaulizacji TS2NS(ta końcowa).Ja też miałam ten problem i to niedawno,
nawet zdążyłam podać mój problem na te forum...Mój sposób na tę zakchaną
auktualizacje która prosi o włorzenie płytki numer 4 (w końcowej fazie
instalowania The Sims 2 Na Studiach) a więc wkładacie te 4 CD i..resetujecie
kompa...........=DDDDD.Simsy działają mi idealnie.
A mam do was pytanie...co wy robiecie ze wyskakuja wam te cale filmiki
(np,dom Ćwirów ślub Dona z Kasandrą)mi ani razu nie wyszłol nic tylko jak
instalowałam Sims 2 u koleżanki to pokazywałam jej i wtedy się pokazał ten
film żwe ten Don wieje z pod ołtarza.A mi nic możecie mi powiedziec jak je
zrobic????pzd kiss
Obserwuj wątek
    • kupeczka666 Re: Coś ogolnikowo =] 22.02.06, 21:18
      Jezeli chodzi Ci o podglad wydarzen specjalnych to skoro u Ciebie ta opcja jest
      szara i nic nie mozna zaznaczyc oznacza, ze masz za slaba karte graficzna.
      _________________________________________________________

      Blondynki bawią się lepiej big_grin
      • sonia0014 Re: Coś ogolnikowo =] 23.02.06, 19:18
        nie zabardzo cie rozumiem??
        • anulcik Re: Coś ogolnikowo =] 23.02.06, 21:29
          sonia opisz dokladnie o jakie filmiki ci chodzi
          • sonia0014 Re: Coś ogolnikowo =] 24.02.06, 09:50
            Chodzi mi o te jak np. Kasandra chce wziąśc ślub z Donem (w domu Ćwirów dzieje
            ie ta akcja) no i zaqkladaja sobie obraczki a tam Don ma juz obraczke no i
            wieje spod ołtarza .O takie filmiki mi chodzi??One wykakuja tylko tam czy w
            zwykłej rodzinie???
            • anulcik Re: Coś ogolnikowo =] 24.02.06, 10:48
              w czasie grania w kazdej rodzinie wyskakuja filmiki, ale jak ich nie chcesz to mozna zrobic zeby nie bylo
            • c.kapturek Re: Coś ogolnikowo =] 24.02.06, 20:46
              jak pisze Anulick, w każdej rodzince są filmiki...
              z przed ołtarza mogą uciekac ci co mają aspiracje do romansowania bo oni nie chętni do stałych zwiazków małżeńskich dostają pietra jak w życiu lol2

              ponadto filmiki pokazują się tylko raz np z zaslubin pod tą ozdobą ogrodową rzecz jasna, bo jesli poprosisz sima przez "zaproponuj" małżeństwo to filmiku nie będzie i pierwsze bara-bara w łózku z danym partnerem jest filmik, natomiast bara-bara w wannie ogrodowej jest za każdym razem do obejrzenia do woli smile
              • sonia0014 Re: Coś ogolnikowo =] 22.03.06, 14:37
                ale właśnie mi nic nie wyskakuje zaden film zaden nic nigdzie a ja chcialabym
                zeby wyskakiwaly....
                • anulcik Re: Coś ogolnikowo =] 22.03.06, 15:48
                  opcje kamery --> podglad wydarzen specjalnych --> wl/wyl
                  • sonia0014 Re: Coś ogolnikowo =] 22.03.06, 19:08
                    Właśnie Aniu w tym tkwi mój problem ta opcja jest nie dostępna (czcionka jest
                    szara) i nic nie da sie skombinowac...
                    • anulcik Re: Coś ogolnikowo =] 22.03.06, 19:14
                      no to tak jak napisala kupeczka. najprawdopodobniej masz za slaba karte graficzna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka