henryk.log
21.05.06, 08:39
mimo:
1. nieustających ataków na mnie wszystkiemu winnej Platformy Obywatelskiej
2. paskudnej pogody tego ranka i wieczorkiem zapewne
3. cierpień wywołanych niezliczonymi 'bany'
..etc..etc,
postanowiłem, przed Ostatecznym Pożegnaniem, pozostać na Forum Kraj
kierując się głównie dobrem IV RP oraz wbrew opinii Wszystkich Moich
(Nie)Przyjaciół!
podpisał:
henryk.log