Dodaj do ulubionych

Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stwu, że

21.05.06, 08:39
mimo:
1. nieustających ataków na mnie wszystkiemu winnej Platformy Obywatelskiej
2. paskudnej pogody tego ranka i wieczorkiem zapewne
3. cierpień wywołanych niezliczonymi 'bany'
..etc..etc,
postanowiłem, przed Ostatecznym Pożegnaniem, pozostać na Forum Kraj
kierując się głównie dobrem IV RP oraz wbrew opinii Wszystkich Moich
(Nie)Przyjaciół!
podpisał:
henryk.log
Obserwuj wątek
    • taziuta Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 21.05.06, 08:51
      Pozostań z Bogiem :-)

      henryk.log napisał:

      > mimo:
      > 1. nieustających ataków na mnie wszystkiemu winnej Platformy Obywatelskiej
      > 2. paskudnej pogody tego ranka i wieczorkiem zapewne
      > 3. cierpień wywołanych niezliczonymi 'bany'
      > ..etc..etc,
      > postanowiłem, przed Ostatecznym Pożegnaniem, pozostać na Forum Kraj
      > kierując się głównie dobrem IV RP oraz wbrew opinii Wszystkich Moich
      > (Nie)Przyjaciół!
      > podpisał:
      > henryk.log
      • henryk.log Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 21.05.06, 08:58
        taziuta napisał:

        > Pozostań z Bogiem :-)

        ..AaaaammmeeenT..

        !no pasaran!..;P
    • jola_iza Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 21.05.06, 09:04
      I prosze panie Heniu oświadczać to i przepraszać co poniekórych przed każdym banem,czyli codzienie -ku przestrodze!! :)
      • henryk.log Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 21.05.06, 09:17
        jola_iza napisała:

        > I prosze panie Heniu oświadczać to i przepraszać co poniekórych przed każdym ba
        > nem,czyli codzienie -ku przestrodze!! :)

        ?
        Ku przestrodze Pani Jolu, należy PiSać Prawdę i tylko Prawdę;P

        ..nie "czyli codziennie" a ze dwa razy dziennie np. ;)
    • malaszaramysz Panie Heniu, poświęca się Pan dla IV RP :-)) 21.05.06, 09:16
      :-))))))))))))))))))))))))))))))
      • henryk.log Re: Panie Heniu, poświęca się Pan dla IV RP :-)) 21.05.06, 09:26
        Pani Myszko, dla mnie IV RP jako ta Białogłowa ;P

        "..taką mam naturę, że cokolwiek nieszpetnych białychgłów trafi się do mnie z
        suplikami, żadna mię za nogi nie obłapia, jeno w pół, a w oczy zachodzi."

        univ.gda.pl/~literat/listys/057.htm
        • malaszaramysz Re: Panie Heniu, poświęca się Pan dla IV RP :-)) 21.05.06, 09:30
          :-)))))))))))))))))))))))
    • oszust1 Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 21.05.06, 10:00
      henryk.log napisał:

      > 3. cierpień wywołanych niezliczonymi 'bany'

      A to PiS daje bana...

      excuses le mot.

      • kropek_oxford Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 21.05.06, 10:03
        Powinno raczej byc:

        A to PiS daje bana na...
        • kum.z.antalowki Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 06.10.06, 00:31


          kropek_oxford napisał:

          > Powinno raczej byc:
          >
          > A to PiS daje bana na...

          W najblizszą sobotę będzie:

          PiS daje bana na Placu Defilad
    • ave_duce Re: Panie Henryku, don't give up !!! NEVER !!! 21.05.06, 10:02
      henryk.log napisał:

      > mimo:
      > 1. nieustających ataków na mnie wszystkiemu winnej Platformy Obywatelskiej
      > 2. paskudnej pogody tego ranka i wieczorkiem zapewne
      > 3. cierpień wywołanych niezliczonymi 'bany'
      > ..etc..etc,
      > postanowiłem, przed Ostatecznym Pożegnaniem, pozostać na Forum Kraj
      > kierując się głównie dobrem IV RP oraz wbrew opinii Wszystkich Moich
      > (Nie)Przyjaciół!
      > podpisał:
      > henryk.log
      • henryk.log Re:.Henryku, don't give up !!! NEVER !!! ;P 21.05.06, 10:24
        ..i tak mi dopomóż..pAnie i brat twój, zawsze dziewica.
        AmenT
        • taziuta Re:.Henryku, don't give up !!! NEVER !!! ;P 21.05.06, 12:50
          Zawsze dziewica?! A kot to pies? :-)))

          henryk.log napisał:

          > ..i tak mi dopomóż..pAnie i brat twój, zawsze dziewica.
          > AmenT
    • krystian71 Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 21.05.06, 10:20
      skoro ktos, jak ave , ktorej dlugi weszacy nos jest znany, podaje prawdziwe
      imie forumowicza, a chocby to imie, ktore przy zalogowaniu podal, oznacza to
      tylko JEDNO.
      Ze ma wglad do danych GW i po co sobie tu strzepic jezyk
      Ze nie jest zwyklym forumowiczem, na tych samych prawach,co marnie udaje
      A cala anonimowosc jest zwyklym blefem, w ktory i tak nikt nie wierzy
      • ave_duce Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 21.05.06, 10:29
        krystian71 napisała:

        > skoro ktos, jak ave , ktorej dlugi weszacy nos jest znany, podaje prawdziwe
        > imie forumowicza, a chocby to imie, ktore przy zalogowaniu podal, oznacza to
        > tylko JEDNO.
        > Ze ma wglad do danych GW i po co sobie tu strzepic jezyk
        > Ze nie jest zwyklym forumowiczem, na tych samych prawach,co marnie udaje
        > A cala anonimowosc jest zwyklym blefem, w ktory i tak nikt nie wierzy

        Imie piaf.e otrzymałam od niej w mailu. I tyle.

        ;)
        • malaszaramysz I szlag trafił teorię spiskową.:-)))))))))))))) 21.05.06, 10:33
          Piaf sama podała Ave swoje dane:-))))))))))))) I co teraz będzie? Nową teorię
          będą tworzyć?


          ave_duce napisała:

          > krystian71 napisała:
          >
          > > skoro ktos, jak ave , ktorej dlugi weszacy nos jest znany, podaje prawdzi
          > we
          > > imie forumowicza, a chocby to imie, ktore przy zalogowaniu podal, oznacza
          > to
          > > tylko JEDNO.
          > > Ze ma wglad do danych GW i po co sobie tu strzepic jezyk
          > > Ze nie jest zwyklym forumowiczem, na tych samych prawach,co marnie udaje
          > > A cala anonimowosc jest zwyklym blefem, w ktory i tak nikt nie wierzy
          >
          > Imie piaf.e otrzymałam od niej w mailu. I tyle.
          >
          > ;)
      • kropek_oxford Buhahaha! Czy ty zawsze musisz glupio tylka dawac? 21.05.06, 10:39
        A poza tym piaf byla do zidentyfikowania przede wszystkim jako obronczyni
        przedszkola na Woli, trafila nawet do mediow. Jasne - strasznie "haniebne"
        dzialanie, nieprawdaz?
        Niemniej nie martw sie - w dzisiejszych czasach i paranoje mozna zaleczyc:)
      • wiewiorzasta Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 21.05.06, 12:34
        krystian71 napisała:

        > skoro ktos, jak ave , ktorej dlugi weszacy nos jest znany, podaje prawdziwe
        > imie forumowicza, a chocby to imie, ktore przy zalogowaniu podal, oznacza to
        > tylko JEDNO.
        > Ze ma wglad do danych GW i po co sobie tu strzepic jezyk
        > Ze nie jest zwyklym forumowiczem, na tych samych prawach,co marnie udaje
        > A cala anonimowosc jest zwyklym blefem, w ktory i tak nikt nie wierzy

        Bla bla bla...

        Zanim się wypowiesz w _jakimkolwiek_ temacie, to się zapoznaj z faktami, bo
        znowu bredzisz:

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=41851340&a=42144623
    • t-800 Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 21.05.06, 10:34
      Ufff!
      • os.rooj Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 06.05.07, 02:56
        t-800 napisał:

        > Ufff!...Geremek !
    • don.kichote Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 21.05.06, 10:41
      henryk.log napisał:

      > postanowiłem, przed Ostatecznym Pożegnaniem, pozostać na Forum Kraj

      Rozumiem, że na początek - bezterminowo, a potem...
      potem się to zobaczy!??? :-))))))
      • henryk.log a potem...potem się to zobaczy :) Pzdr n/t 21.05.06, 13:25
        don.kichote napisał:

        > henryk.log napisał:
        >
        > > postanowiłem, przed Ostatecznym Pożegnaniem, pozostać na Forum Kraj
        >
        > Rozumiem, że na początek - bezterminowo, a potem...
        > potem się to zobaczy!??? :-))))))
    • buraque Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 21.05.06, 10:44
      henryk.log napisał:

      > postanowiłem pozostać na Forum Kraj

      świetnie, może teraz KAŻDY codziennie będzie zakładał wątek o tym czy zostaje
      czy odchodzi ;)
      • deszcz.jesienny Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 21.05.06, 13:31
        buraque napisał:

        > henryk.log napisał:
        >
        > > postanowiłem pozostać na Forum Kraj
        >
        > świetnie, może teraz KAŻDY codziennie będzie zakładał wątek o tym czy zostaje
        > czy odchodzi ;)


        Właśnie chciałam spytać czy tutaj obowiązuje taki zwyczaj.
        Jeśli tak, to gdzie się można zapisać w kolejce do składania
        oswiadczeń o odejściu, bądź pozostaniu?
        Oczywiście oświadczeń tymczasowych :-)
    • henryk.log Panie i Panowie Forumowicze! Przyjaciele moi ! 21.05.06, 10:54
      czemu jak na razie tak niewielu z Was wPiSało się tu

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=42185613&a=42187939
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=42185613&a=42188321
      :P
      • sawa.com kto nam kradnie mątki? 21.05.06, 11:16
        No powiedzcie, kto? Piekne jak okręty pod pełnymi żaglami! Tajemnicze jak kod
        Leonarda da Vinci! No kto?
        • henryk.log Re: ..mątki?..?? 21.05.06, 11:26
          i czy na pewno do mnie Pani napisała?
          :-)
          • sawa.com Re: ..mątki?..?? 21.05.06, 11:29
            Panie Henryku... to jest wołanie na puszczy wirtualnej.

            a do Pana...? jak to już mam w zwyczaju same serdeczności i uszanowanie.
            • henryk.log Pani Sawo :-)))))))))) 21.05.06, 11:32
          • okarol59 ona miała na myśli majtki. n/t 21.05.06, 13:36
            • ave_duce Re: Mątki - piękne ! "Mątają" nam w głowach... 21.05.06, 13:41
              niektóre.

              ;)
        • henryk.log Re: kto nam kradnie mątki? 21.05.06, 11:30
          sawa.com napisała:

          > No powiedzcie, kto? Piekne jak okręty pod pełnymi żaglami! Tajemnicze jak kod
          > Leonarda da Vinci! No kto?

          :-)
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=42187933&v=2&s=0Pzdr
        • ave_duce Re: kto nam kradnie mątki? Sawo... chapeau-bas! 21.05.06, 13:42
          sawa.com napisała:

          > No powiedzcie, kto? Piekne jak okręty pod pełnymi żaglami! Tajemnicze jak kod
          > Leonarda da Vinci! No kto?

          Za te "mątki" !!!

          :)))

          :P
    • gregorak Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 21.05.06, 12:05
      I tak trzymać!
    • wiewiorzasta Panie Heniu, proszę nie straszyć od rana :)))) 21.05.06, 12:32
      henryk.log napisał:

      > mimo:
      > 1. nieustających ataków na mnie wszystkiemu winnej Platformy Obywatelskiej
      > 2. paskudnej pogody tego ranka i wieczorkiem zapewne
      > 3. cierpień wywołanych niezliczonymi 'bany'
      > ..etc..etc,
      > postanowiłem, przed Ostatecznym Pożegnaniem, pozostać na Forum Kraj
      > kierując się głównie dobrem IV RP oraz wbrew opinii Wszystkich Moich
      > (Nie)Przyjaciół!
      > podpisał:
      > henryk.log


      Urrrrra!!! ;)))
      • tojajurek Desperat z Waści, Panie Heniu. 21.05.06, 12:41
        Ale zawsze warto kierować się mądrą maksymą:
        "Nie pozwól, aby twoje zasady moralne przeszkodziły ci w zrobieniu tego, co
        słuszne".

        Pozdrawiam i obiecuję, że na razie nie będę wyzywał.
        • henryk.log Jak Boł_koł Panie J., odpowiedzałem Panu.. 21.05.06, 13:41
          ..ale gdzieś wcięło !
          W każdym razie kres wyzywek choćby i na razie niezmiernie mnie cieszy ;P

          tojajurek napisał:

          > Ale zawsze warto kierować się mądrą maksymą:
          > "Nie pozwól, aby twoje zasady moralne przeszkodziły ci w zrobieniu tego, co
          > słuszne".
          >
          > Pozdrawiam i obiecuję, że na razie nie będę wyzywał.
      • henryk.log P.W..o, zapraszam z rana na FK...wg kodu Leonarda 21.05.06, 12:53
        obsada:

        ..henryk Tomem Hanksem? A Ave?..

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=42187933
        oraz

        "Pif paf marga_f"

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=42184645&a=42184645
        :P
        • wiewiorzasta Re: P.W..o, zapraszam z rana na FK...wg kodu Leon 21.05.06, 16:09
          henryk.log napisał:

          > obsada:
          >
          > ..henryk Tomem Hanksem? A Ave?..
          >
          > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=42187933
          > oraz
          >
          > "Pif paf marga_f"
          >
          > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=42184645&a=42184645
          > :P
          >

          Do sPiSkowych mątków niestety nie można się doPiSkać, ale za to rozśmieszają :)))
    • elfhelm Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 21.05.06, 12:57
      henryk.log napisał:

      > mimo:
      > 1. nieustających ataków na mnie wszystkiemu winnej Platformy Obywatelskiej

      > 2. paskudnej pogody tego ranka i wieczorkiem zapewne

      której winna jest Platforma

      > 3. cierpień wywołanych niezliczonymi 'bany'

      czemu oczywiście winna jest "partia, która osiągnęła drugi wynik w wyborach"

      > postanowiłem, przed Ostatecznym Pożegnaniem, pozostać na Forum Kraj
      > kierując się głównie dobrem IV RP oraz wbrew opinii Wszystkich Moich
      > (Nie)Przyjaciół!

      czy winę za pozostanie też ponosi PO??? :))))
      • henryk.log e:Panie i Panowie Forumowicze! ..ona winna, ona.. 21.05.06, 13:18
        POwinna się wstydzić, że jeszcze ziemniaki z piwnicy nie przyniesione !

        elfhelm napisał:

        > henryk.log napisał:
        >
        > > mimo:
        > > 1. nieustających ataków na mnie wszystkiemu winnej Platformy Obywatelskie
        > j
        >
        > > 2. paskudnej pogody tego ranka i wieczorkiem zapewne
        >
        > której winna jest Platforma
        >
        > > 3. cierpień wywołanych niezliczonymi 'bany'
        >
        > czemu oczywiście winna jest "partia, która osiągnęła drugi wynik w wyborach"
        >
        > > postanowiłem, przed Ostatecznym Pożegnaniem, pozostać na Forum Kraj
        > > kierując się głównie dobrem IV RP oraz wbrew opinii Wszystkich Moich
        > > (Nie)Przyjaciół!
        >
        > czy winę za pozostanie też ponosi PO???
        :))))
    • marouder Altorytet, altorytet, altorytet!!!/nt 21.05.06, 13:24
      henryk.log napisał:

      > mimo:
      > 1. nieustających ataków na mnie wszystkiemu winnej Platformy Obywatelskiej
      > 2. paskudnej pogody tego ranka i wieczorkiem zapewne
      > 3. cierpień wywołanych niezliczonymi 'bany'
      > ..etc..etc,
      > postanowiłem, przed Ostatecznym Pożegnaniem, pozostać na Forum Kraj
      > kierując się głównie dobrem IV RP oraz wbrew opinii Wszystkich Moich
      > (Nie)Przyjaciół!
      > podpisał:
      > henryk.log
      • henryk.log Tan-de-ta! tan-de-ta! tan-de-ta! :-) 21.05.06, 13:33
        ps
        Panie taziuta, wybacz 'pożyczkę' ;P
        • taziuta Re: Tan-de-ta! tan-de-ta! tan-de-ta! :-) 21.05.06, 14:03
          My pleasure :-)

          henryk.log napisał:

          > ps
          > Panie taziuta, wybacz 'pożyczkę' ;P
    • marouder Se sfey strohny prahgne sloschytch schtchegulne... 21.05.06, 14:07
      podzenkowahnya pahnu Henrikofi Log sa medyalnom opsluge pyelkschimki.
      Posdrahfyam panie Henriku.


      henryk.log napisał:

      > mimo:
      > 1. nieustających ataków na mnie wszystkiemu winnej Platformy Obywatelskiej
      > 2. paskudnej pogody tego ranka i wieczorkiem zapewne
      > 3. cierpień wywołanych niezliczonymi 'bany'
      > ..etc..etc,
      > postanowiłem, przed Ostatecznym Pożegnaniem, pozostać na Forum Kraj
      > kierując się głównie dobrem IV RP oraz wbrew opinii Wszystkich Moich
      > (Nie)Przyjaciół!
      > podpisał:
      > henryk.log
    • claritine.27 Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 21.05.06, 14:13
      a tak gwoli formalności, to od kiedy mamy IV RP, czy datą powstania jest data
      meldunku o wykonaniu zadania, czy też może data powołania /nowego-starego/rządu
      • henryk.log Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 21.05.06, 14:49
        claritine.27 napisała:

        > a tak gwoli formalności, to od kiedy mamy IV RP, czy datą powstania jest data
        > meldunku o wykonaniu zadania, czy też może data powołania /nowego-starego/rządu

        ?
        Gdy nie wiadomo o co chodzi..to chodzi w główce Jarka ?
        :)
    • ave_duce Re: Panie Henryku! Kiedy następny komunikat?! 21.05.06, 16:07
      Czy można poznać schedule komunikatów?!

      !!!

      :P

      :)
      • henryk.log Re:Pani a.D:) następnego komunikata nie będzie 21.05.06, 16:48
        albowiem zdradziecka PO unieruchomiła mi TVN24,
        czyli zapoopie moje odcięła od świata i..
        deszcz za oknem ciągle pada..
        ;)
    • emerytka2006 I to jest bardzo dobra decyzja, Panie Henryku! 21.05.06, 16:33
      Tak trzymac i nie odpuszczać!
      Sto lat na forum! ... i jednego dnia dłużej:)
      • hrabia.m.c Re: I to jest bardzo dobra decyzja, Panie Henryku 21.05.06, 16:54
        Yes.yes,yes......
        • henryk.log Re: I to jest bardzo dobra decyzja, Panie Hrabio 21.05.06, 18:22
          gracias, gracias, gracias..
      • henryk.log Pani E, za Sto lat na forum Dzięki i wicewersja;P 21.05.06, 17:01
        Jeden dzień dłużej bez bana?
        - tego mi P.giwi lub plopli nie podarują chyba, myślę;P
    • goniacy.pielegniarz A może pożegnajmy się wszyscy....?? 21.05.06, 17:10
      Choćby na jeden dzień?

      Ciekaw jestem, czy dałoby się taką akcję zorganizować, tak żeby forum
      opustoszało. Na dzień, dwa, trzy?
      • ave_duce Re: A może pożegnajmy się wszyscy....?? 21.05.06, 17:14
        goniacy.pielegniarz napisał:

        > Choćby na jeden dzień?
        >
        > Ciekaw jestem, czy dałoby się taką akcję zorganizować, tak żeby forum
        > opustoszało. Na dzień, dwa, trzy?

        Ja w tym "jestem" !!!

        :P

        ;)
        • hrabia.m.c Re: A może pożegnajmy się wszyscy....?? 21.05.06, 17:17
          Yes,yes..:)
          jestem w tym!
          kiedy?
      • humbak Re: A może pożegnajmy się wszyscy....?? 21.05.06, 17:44
        Niezły pomysł. Może by serwery odpoczęły i przestały wywalać co pięć minut:)
      • henryk.log Czy pańska propozycja obejmuje również tych co 21.05.06, 17:57
        drugi dzień banowanych?
        ;)

        goniacy.pielegniarz napisał:
        >..tak żeby forum
        > opustoszało. Na dzień, dwa, trzy?
        • goniacy.pielegniarz Jak najbardziej! 21.05.06, 20:03
          Chyba że admini też się dołączą do zbiorowego urlopu, a wtedy Pan sobie
          pofolgujesz na forum za wszystkie czasy:)
    • humbak Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 21.05.06, 17:43
      Grajmy Panu:)
      Pięknie, znakomita informacja.
      • kum.z.antalowki P. Heniu, zaniechanie wymaga wymamrotania orędzia 21.05.06, 19:24
        Albo som jakieś procedury, albo anarchia i pedofilia na osobie ministra, że o
        wicepremierach i wyższych szychach nie wspomnę! I trzeba obstalować trybunkę na
        miarę! Musi choć kawałek pana być widać! Zwłaszcza jeśli pan zamierzasz olśnić
        świat dokonaniem bezczynności tak wiekopomnej jak obwieszczenie zaniechanie
        poniechania.
        • ave_duce Re: P. Henryku, do wyciamkania orędzia mównicę 21.05.06, 19:28
          pożyczymy od LAK !!! To taki ludzki pan, na pewno wyda w tej sprawie jakies
          orędzie i po kaczkach...


          img150.imageshack.us/img150/1994/4humor27to.jpg

          Będzie taniej...

          ;)
          • henryk.log Re: P. a:D:), do wyciamkania orędzia mównicę 21.05.06, 23:30
            to ja i bez Pani życzliwego wsparcia wynajdę ;P

            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=26695192&a=26695192
            he..ho..
        • henryk.log Kumie Mój Ty z Antalowki, za tekst obwieszczenia 21.05.06, 23:16
          dokonania zaniechania poniechania wiekopomnych czynności niniejszym Cię czynię
          Odpowiedzialnym!
          oraz
          - Ja LAK&h.l. biorę Ciebie za Kruka-Łopińskiego-Urbańskiego, Ty mnie zaś
          ślubujesz..mhm.., wierność i uczciwość koleżeńską oraz, że Się nie opuścimy aż
          po kres FK.
          Tak Nam wspomóżcie, Panie and Gentelmy w Trójcy Wszechmocni i wszyscy Moher'y.!

          ps
          Droga Ma(i) K-Ł-U, trybunka niech Cię nie drręczy, tego_czegoś ci u Nas dostatek!

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=26695192&a=26695192

          kum.z.antalowki podpisał:
          >.....<
          >
          • kum.z.antalowki Panie Heniu, gdzieżbym śmiał cokolwiek doradzać 22.05.06, 02:04
            albo - nie daj Bóg - odradzać.
            Ale skoroś mnie pan obarczył Odpowiedzialnoscią (i to z dużej litery)- to
            brakuje mi i śmiałosci do wymigiwania się...

            To może odważę się zasugerować na początek jakąś taką inwokacyjkę:

            Napsuł mi PiS dziś humoru
            wk...wiły mnie trolle z forum
            telewizję dziobie kruk
            jakże bym nie pisać mógł?

            W rządzie takie draczne vice
            jak w psychiatrycznej klinice
            kaczki puszcza PiS na wode
            czy polemikę odpuścić mogę?

            Łżą i lżą mnie tanie dranie
            chcą wymusić poniechanie
            ale ich niedoczekanie
            bym zaniechał głupstw wyśmienie!

            Komu Romek, Endriu, Lutek
            to jest tercet znakomity
            temu pod kosciołem Zyty
            zrobię wstyd w sam dzień wizyty...


            A potem bym poleciał w stylu motylka - wplatajac w monolog sympatycznego insekta
            nazwiska co poniektórych polityków i nicki forumowych trolli

            www.hoomor.pl/swf/motylek.html

            --

            "Man kan singen, man kan tancen, aber nicht mit dem zasrancen" /nie wiem z kogo
            to cytat, ani nawet - po jakiemu to, ale myśl uważam za głęboko słuszną/
            • rodzynka.sardynka Re: Panie Heniu, gdzieżbym śmiał cokolwiek dorad 22.05.06, 10:27
              Gdyby u nas pogoda inna była
              Kochalibyśmy władzę, kimkolwiek by była.
              Byle by była nasza, a nie obca była,
              Żeby była mądra, wyrozumiała
              i z ludzi rozumnych posklejana.

              Pilibyśmy sobie wtedy
              beztrosko drinki wytłaczaną szklaneczką,
              umoczoną w nich wisienką,
              farbowaną na niebiesko.

              Wszystkiemu jest winna ta nasza pogoda
              i klimat za s ... ny,
              że tak bardzo nas ta polityka frustruje.
              Gdyby to była Sevilla na przykład,
              to widzielibyśmy, jak każdy z nas
              co noc pod gwiaździstym niebem
              się bawi, cieszy, ucztuje.
              A co robi wierchuszka,
              poświęciłby tyle swej uwagi
              co małpa filozofii,
              podjadając banany
              • henryk_log zaiste zaiszo. co ty Kochana od'nowa' Pieprzysz? 05.10.06, 23:36
                rodzynka.sardynka napisała:

                > podjadając banany
    • asienka32 Wyczuwam nutke zlośliwości :) 21.05.06, 19:29

      • henryk.log Pożegnanie z forum Kraj-asienka32 15.05.06, 16:21 21.05.06, 23:34
        • kum.z.antalowki Jest chłodno,radzę p.Asieńko, uważać na przeciągi 22.05.06, 03:07
          bardziej niż Monica Seles...
          www.funpic.hu/en.picview.php?id=9389&c=16&s=d&p=7
          • henryk.log Re: Jest chłodno,radzę p.Asieńko, uważać na przec 06.06.06, 02:30
            kum.z.antalowki napisał:

            > bardziej niż Monica Seles...
            > www.funpic.hu/en.picview.php?id=9389&c=16&s=d&p=7

            Ale przeciągnęło..asieńkę!
            :-)))
      • dr.szwajcner Re: Wyczuwam nutke zlośliwości :) 06.10.06, 07:01
        asienka32 napisała:

        > My name is 32, asienka32
        ... z licencja na manipulacje.
    • marouder To jak bedzie z tym dniem bez forum? 21.05.06, 19:36
      Bylbym za tym. Bez dorabiania jakijs szczegolnej ideologii.
      • jola_iza Re: To jak bedzie z tym dniem bez forum? 21.05.06, 19:38
        Ja wchodzę w to od jutra robię tygodniówkę
        • marouder Re: To jak bedzie z tym dniem bez forum? 21.05.06, 19:43
          Moze by zalozyc osobny watek n/t takiego krotkiego urlopu?
          W zadnym razie nie bylby to bojkot:)

          jola_iza napisała:

          > Ja wchodzę w to od jutra robię tygodniówkę
          >
        • havana06 Re: To jak bedzie.. 21.05.06, 19:46
          Panie Henryku, ja to Pana nawet lubię.
          Na wszelki wypedek niech się Pan nie koleguje(na forum z jedną taką) z ave.duce
          Durna i źle się kojarzy!!!
          • kum.z.antalowki Źle - to się kojarzy PiSiak, co nie jarzy 23.05.06, 03:27
            raz gremium na forum
            grog piło i rum
            aż w kwestii formalnej podniósł się szum
            ze gdy Henia zbraknie, nie będzie kworum
            a wszak bez kworum
            nijak pić grog i rum!

            Stąd moja prośba do pana Henia:
            Niech pan obyczajów nie zmienia!



    • buraque Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 05.10.06, 23:46
      henryk.log napisał:


      > postanowiłem, przed Ostatecznym Pożegnaniem, pozostać na Forum Kraj

      prawie jak asieńka32, "prawie" robi wielką róznicę :)

      potrzebujemy pana panie Heniu więc dość głupot o odejściu
      • henryk_log Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 05.10.06, 23:51
        ..hehe..Panie b., zróć P. uwagę na datę wątku i jego 'przesłanie:-)

        www.pis.org.pl
        • mmikki Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 06.10.06, 00:43
          Panie Heniu!
          powiedz Pan sobie: TRWAM
          • henryk_log Re: Panie i Panowie Forumowicze! Komunikuję P-stw 06.10.06, 00:51
            Ano TRWAM i nie raz im jeszcze dam, P. mmikki:-)

            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=49257214&a=49863418--
            semantycznie
            no bo co mam PiSać istotce rozedrganej niczym membrana - czy jakoś tak;-)
    • p.heniu [...] 06.10.06, 00:57
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • henryk_log p.hhhenu, klej się klej !:-) 06.10.06, 01:01
        semantycznie
      • mgr.imprezio Tow. Henryku! Przyjedżcie na manifę z ZOMOwską 06.10.06, 01:06
        pałą. Musimy walczyć o Polską Rzeczpospolitą Ludową, którą chcą nam zabrać.
        • henryk_log hail imprezio! 06.10.06, 01:14
          www.pis.org.pl
        • ave.duce Re: Heil, imprezio ! 06.10.06, 06:40
          metzger.ovh.org/cms/images/photoalbum/43.jpg
          ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka