patryk39
05.10.06, 14:03
Hej!!!
czy któraś z Was korzystała z agencji opiekunek, jeśli tak to jak to wygląda,
czy takie agencje istnieją? Ja jestem z Łodzi i na własną ręke nie mam czasu
szukać opiekunki, podzielcie się doświadczeniami w tej sprawie.A moze znacie
jakąś taką agencje z Łodzi?