Dodaj do ulubionych

Agencja opiekunek- kto korzysta???????

05.10.06, 14:03
Hej!!!
czy któraś z Was korzystała z agencji opiekunek, jeśli tak to jak to wygląda,
czy takie agencje istnieją? Ja jestem z Łodzi i na własną ręke nie mam czasu
szukać opiekunki, podzielcie się doświadczeniami w tej sprawie.A moze znacie
jakąś taką agencje z Łodzi?
Obserwuj wątek
    • lila1974 No, korzystał ktoś? :) 12.10.06, 08:07

      • ewcialinka Re: No, korzystał ktoś? :) 12.10.06, 11:43
        koleżanka skorzystała i była zadowolona..fakty tylko na kilka godzin ale
        zadowlona była wink
        • sylpal13 Re: No, korzystał ktoś? :) 12.10.06, 17:32
          to w łodzi jest taka agencja, dajcie namiary, proszę
    • nerri Re: Agencja opiekunek- kto korzysta??????? 22.10.06, 20:27
      Jeśli nie znajdziesz agencji to zobacz na www.niania.pl . Jestem nianią i pracę
      znalazłam na tym serwisie.Szczerze nie polecam agencji...biorą kase,a
      niekoniecznie masz pewność,że niania się sprawdzi...Życzę powodzenia w
      poszukiwaniachsmile
      • k-ah Re: Agencja opiekunek- kto korzysta??????? 13.06.14, 00:10
        Ja mogę polecić agencję niań która nazywa się Smilebaby z Łodzi, pomogła nam w wyborze niani dla naszego Maluszkasmile Niania jest świetna,ma rewelacyjne podejście do dziecka smile Polecam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka