Gość: Majka1000
IP: *.bhv.pl
18.03.03, 15:22
Widzę, że większość wypowiedzi o Paralii jest negatywna. Czy jest tam na
prawdę, aż tak źle? Lecimy tam na początku czerwca z Triadą (niestety, ale
hotel kat.B), ale boję się, że wyrzucę kasę w błoto...Napiszcie o swoich
wrażeniach.