xxx.ll
16.10.06, 14:25
oszust, jakich mało!
Tu jest link:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=523&w=48996168&a=50397360
a w nim treść;
Bardzo dziękuję za dokument
Michał.
Autor, xxxll – bez komentarza
Od kiedy Pisujesz sam do siebie Jędruś? Żenujące twoje postępowanie.
----------