s.javi
08.12.06, 09:01
tak powinno byc ,przeciez wszystkie budynki w centrum płacą pod.gruntowy ,to
miasto powinno zagwarantowac parkowanie w centrum gratis lub za symboliczne
0,50zł i mysle ze coraz więcej ludzi zaczeło by odwiedzac centrum miasta tych
bardziej bogatszych z samochodami ,markety myslą! dawają parking niby gratis
(wliczony w ceny towarów) i zyskują frekfencję w swoich obiektach