Dodaj do ulubionych

darmowe parkowanie w centrum zabrza

08.12.06, 09:01
tak powinno byc ,przeciez wszystkie budynki w centrum płacą pod.gruntowy ,to
miasto powinno zagwarantowac parkowanie w centrum gratis lub za symboliczne
0,50zł i mysle ze coraz więcej ludzi zaczeło by odwiedzac centrum miasta tych
bardziej bogatszych z samochodami ,markety myslą! dawają parking niby gratis
(wliczony w ceny towarów) i zyskują frekfencję w swoich obiektach
Obserwuj wątek
    • krystek66 Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza 08.12.06, 12:44
      No tak symboliczne 050gr brawo
    • Gość: Edi Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza IP: *.bater.net.pl 08.12.06, 14:09
      mamy wieką nadzieję ze tak moze byc dobrze by było
    • Gość: yakoob Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.06, 15:12
      Twój optymizm jest rozbrajający... darmowe parkingi w centrum... taką
      aglomeracją jak stolyca jeszcze nie jesteśmy a tam wykupienie miejsca
      parkingowego jest tak samo drogie jak mieszkania.
      Tak w ogóle to ty masz na moje oko jakiś kompleks tych "bogatych ludzi
      podróżujących samochodami". Dałbyś już spokój
      • Gość: manek Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza IP: *.debacom.pl 08.12.06, 15:41
        Kogoś tu straszy chyba cdn...ale pomysł darmowe parkingi
      • s.javi Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza 08.12.06, 18:33
        Gość portalu: yakoob napisał(a):

        > Twój optymizm jest rozbrajający... no tak ,bo tak powinno byc ,co mnie
        obchodzi stolica , wszystkie parkingi itp.są robione z naszych podatków a jak
        ty lubisz płacic za cos 3 razy to jestes nie zbyt inteligentny pomysl troche
        yołopie ,tak powinno byc ,a co do bogatych to nic nie mam, to bylo powiedziane
        w sensie metaforycznym o sciągnięcu bogatych inwestorow ,ale widac ty tego nie
        rozumiesz ,bo bogaty klient to to samo jak dobry inwestor
        • s.javi Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza 08.12.06, 18:34
          yakoob czytaj j/w
      • Gość: yakoob Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 18:34
        Wiesz co, mam do sprzedania samochód - 1500zł. W pełni sprawny (dopiero a co
        przegląd przeszedł) i sto razy lepszy od malucha - Trabant z silnikiem polo...
        na dodatek kombi... dasz radę nawet z kieszonkowym. Chcesz? Będziesz też wtedy
        ten bogaty co to do centrum samochodem jeździ.
        • s.javi yakoob yołopie czytaj j/w 08.12.06, 18:36
          Gość portalu: yakoob napisał(a):
          ty to prostak jestes yakoob
          > Wiesz co, mam do sprzedania samochód - 1500zł. W pełni sprawny (dopiero a co
          > przegląd przeszedł) i sto razy lepszy od malucha - Trabant z silnikiem polo...
          > na dodatek kombi... dasz radę nawet z kieszonkowym. Chcesz? Będziesz też wtedy
          > ten bogaty co to do centrum samochodem jeździ.
          • s.javi Re: yakoob yołopie czytaj j/w 08.12.06, 18:40
            samochod masz extra to jestes prawdziwy inwestor moze przyszly naszego miasta
            jezdzisz niemieckim wozem no no ,tylko w nim masz tyle opcji co twoja głowa
            czyli wcale
            • Gość: Edi Re: yakoob yołopie czytaj j/w IP: *.bater.net.pl 08.12.06, 19:53
              to po co jezdzic do centrum ! lepiej pod market jest gdzie zaparkowac a w
              centrum jest problem ,wszystko platne 1.50 zl/1h dlaczego? ,jestem ciekaw jak
              podjade pod um załatwiac sprawy to tez musze płacic ?
              • Gość: yakoob Re: yakoob ***** czytaj j/w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 20:04
                Szczególnie, że to ogromne centrum można przejść niespiesznie w 10 minut... a i
                zdrowiej. Więc o co tyle krzyku pod platanem jest dużo miejsca do parkowania.
                • Gość: Edi Re: yakoob ***** czytaj j/w IP: *.bater.net.pl 08.12.06, 20:11
                  yakob powinno byc jeszcz takie przejscie dla pieszych nadziemne z parkingu z
                  platana do wysokosci ul.piastowskiej
                  • Gość: yakoob Re: yakoob ***** czytaj j/w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 21:02
                    z ruchomymi schodami i przenośnikiem taśmowym w charakterze chodnika :D
                    • Gość: honeker Re: yakoob ***** czytaj j/w IP: *.debacom.pl 08.12.06, 21:51
                      yakoob ty chcesz sprzedac midelniczke? przeznacz ja do Radia Maryja tam daja
                      ogloszenie za darmo ktos sie zalapanie na nia.
                      • Gość: yakoob Re: yakoob ***** czytaj j/w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 22:07
                        ale to jest komunistyczny samochód, myślisz że takie ogłoszenie by przeszło?
    • Gość: Krzysztof Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 22:08
      Sprawę parkowania w centrum należy koniecznie podjąć. Zwykle opłaty wprowadza
      się nie w celu uzyskania dodatkowych wpływów do budżetu, ale w celu skracania
      okresu postoju. Dotyczy to jednak miast, w których jest z tym problem. W
      centrum Zabrzu jest odwrotnie. Problemem nie jest to, że jest tu za dużo
      pojazdów i pieszych, a to, że jest ich za mało.
      Pozdrawiam,
      Krzysztof Lewandowski
      • boczek39 Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza 08.12.06, 23:02
        no i własie o tym cały czas trąbie ,trzeba przyciągnąc ludzi do
        centrum ,zmniejszyc oplaty za parkingi ,otworzyc ul.wolnosci itd bo problem
        bedzie narastał!!!
        • Gość: bercik Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza IP: *.debacom.pl 09.12.06, 12:18
          mosz racjo
        • Gość: Edi Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza IP: *.bater.net.pl 09.12.06, 21:54
          to dlaczego wladze miasta nic nie robią by pozyskac ludnosc w centrum?????
          • Gość: UNDERTAKER Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza IP: *.debacom.pl 09.12.06, 22:08
            Poprostu nie interesują się z tym!!!!!!!!!!
            • marcink_74 Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza 10.12.06, 14:13
              Ja parkuję na osiedlu Barbary i wszędzie mam blisko. Gorzej tylko w godz. szczytu z niego wyjechać w kierunku wiaduktu nad torami.
              • Gość: listopad Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.06, 23:05
                Panie Lewandowski niech pan podejmie pierwszą męską decyzję i zniesie
                całkowicie płatności za parkingi w mieście! to nie ma sensu tak dalej, chodzi o
                to aby w centrum był duzy ruch a nie jego ograniczanie. Miasto musi tętnić
                życiem. Niech pan zniesie szybko te bezsensowne decyzje poprzedniej rady
                miasta. Liczymy na szybkie decyzje w tej sprawie

                Mieszkańcy centrum i handlowcy
                • boczek39 Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza 13.12.06, 12:11
                  dobre pytanie,tylko czy odpowie?
        • Gość: omeczka Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza IP: *.bater.net.pl 11.12.06, 12:47
          masz racje
          • krystek66 Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza 14.12.06, 16:23
            hm darmowe parkingi nigdy miasto na tym zarabia.
            • Gość: domino Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.06, 22:24
              Absolutnie jestem za zniesieniem w mieście płatnych parkingów na ulicach!
              Wszyscy moi znajomi również to zdanie podzielają. Myślę, że prezydent ktory
              odpowiada za te parkingi powinien natychmiast podjąć takie decyzje dla dobra
              mieszkańców
              Zabrza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              • Gość: byku Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza IP: *.bater.net.pl 15.12.06, 19:31
                hmmmm tak powinno byc ,aby ludzie odwiedzali te centrum , to jest proste
                mieszkasz w bloku to parking masz za czynsz a jak jest w centrum chyba tak samo
    • Gość: colombo Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.06, 21:54
      to jest dobre.
      • Gość: mieszkaniec Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza IP: 217.11.130.* 17.12.06, 17:38
        w Chorzowie są opłaty za parkowanie a centrum tetni zyciem,problem nie w
        opłatach za auto tylko w ofercie sklepów i obiektów
        • Gość: kuna Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza IP: *.bmj.net.pl 23.12.06, 16:56
          pierdoly opowiadasz patalachu , jak by byl parking gratis to wiecej by
          przyjechalo ludzi
    • Gość: KUNA Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza IP: *.bmj.net.pl 26.12.06, 14:35
      ??
      • Gość: gary Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.07, 09:25
        powinno byc bo centrum umiera nikt go juz nie chce owiedzac
        • Gość: sowa Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza IP: *.com.pl 07.01.07, 18:21
          Nie wyobrazam sobie, żeby przez centrum Wolności miały przejeżdzać prywatne
          samochody i do tego parkowac gdzieś na chodnikach. A moze wprost pod drzwiami
          sklepowymi czy pubem. Bardzo dobrze, ze centrum jest wyłączone z ruchu a
          parkingi płatne, przynajmniej mozna spokojnie przechodzić nie rozglądając się
          na wszystkie strony nie wdychając przy tym smrodu spalin. Tak jest we
          wszystkich miastach nie tylko Polski ale całej Europy. Jest parking koło hotelu
          Ibis, Platan i oś. barbary i te parę kroków do centrum nikomu nie zaszkodzi.
          Jeżeli centrum umiera to nie z powodu płatnego parkingu koło dworca!
          • boczek39 Re: darmowe parkowanie w centrum zabrza 16.01.07, 18:01
            oj,sowa ty to samochodu chyba nie masz?! a smród to palą w piecach węglowych i
            ty to wdychasz w centrum
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka