Dodaj do ulubionych

czy jest u nas ginekolog, który przyjmuje w soboty

12.02.07, 09:47
j.w.
Obserwuj wątek
    • lyrica Re: czy jest u nas ginekolog, który przyjmuje w s 12.02.07, 10:06
      W soboty przyjmuje prywatnie dr Zdun w Zielonce na ul. Kolejowej
      • aspi5 Re: czy jest u nas ginekolog, który przyjmuje w s 12.02.07, 10:20
        a czy mozesz powiedziec o nim cos wiecej? jestes jego pacjentka? ile kosztuje
        wizyta?
    • doomiskaa Re: czy jest u nas ginekolog, który przyjmuje w s 12.02.07, 12:24
      witam
      jestem pacjentką dr Zduna i gorąco go polecam;
      zawsze myślałam, że jeśli do lekarza tej profesji, to tylko do kobiety, ale po
      spotkaniu z nim zmieniłam zdanie;
      pierwszy z nim kontakt miałam na izbie przyjęć w Wołominie i od tamtej pory
      chodze tylko do niego;
      polecam bo: słucha co się do nie go mówi, odpowiada na wszystkie pytania [nawet
      te nabardziej bzdurne], jest taktowny i delikatny, od razu wzbudza zaufanie
      [tak było ze mną i wszystkimi koleżankami, którym go poleciłam - a jest nas już
      całkiem spore grono :)]
      jest świetnym położnikiem, 'dostępnym telefonicznie' 24 h na dobę [sprawdziłam
      i w czasie ciąży korzystałam na maxa :)]
      podsumowując: jak dla mnie - dobry fachowiec i przesympatyczny facet; POLECAM!!!
      • aspi5 Re: czy jest u nas ginekolog, który przyjmuje w s 12.02.07, 14:24
        bardzo dziekuje za wyczerpujace info!
        a mozesz zdradzic ile kosztuje wizyta?
        • doomiskaa Re: czy jest u nas ginekolog, który przyjmuje w s 12.02.07, 14:31
          o ile się nic nie zmieniło do tej pory (ostatni raz byłam na wizycie w czercu
          zeszłego roku), to wizyta kosztuje 70 zł;
          i zapomniałam napisać wcześniej - plusem wizyt u Zduna jest to, iż gabinet jest
          wyposażaony w dobry aparat USG, w razie potrzeby, podczas wizyty można wszystko
          załatwić i nie chodzić dodatkowo po 5 innych gabinetach;
          • lyrica Re: czy jest u nas ginekolog, który przyjmuje w s 13.02.07, 09:46
            Ja byłam na jesieni i też płaciłam 70zł, z tym że w przypadku usg dopłaca się
            50zł. Tak więc łącznie wizyta nie należy do najtańszych. Ja zmieniłam dr Zduna
            na lekarzy warszawskich, bo mi nie mógł pomóc. Ale za przyznanie się do tego
            należy mu się duży plus. Jednak w W-wie usg jest zazwyczaj w cenie wizyty,
            która także wacha się w granicy 70-100zł...
            • aspi5 Re: czy jest u nas ginekolog, który przyjmuje w s 13.02.07, 13:44
              a mozesz polecic jakiegos warszawskiego lekarza, ktory przyjmuje w soboty?
              • lyrica Re: czy jest u nas ginekolog, który przyjmuje w s 15.02.07, 10:41
                napisałam Ci na gazetowego maila:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka