lyrica Re: czy jest u nas ginekolog, który przyjmuje w s 12.02.07, 10:06 W soboty przyjmuje prywatnie dr Zdun w Zielonce na ul. Kolejowej Odpowiedz Link Zgłoś
aspi5 Re: czy jest u nas ginekolog, który przyjmuje w s 12.02.07, 10:20 a czy mozesz powiedziec o nim cos wiecej? jestes jego pacjentka? ile kosztuje wizyta? Odpowiedz Link Zgłoś
doomiskaa Re: czy jest u nas ginekolog, który przyjmuje w s 12.02.07, 12:24 witam jestem pacjentką dr Zduna i gorąco go polecam; zawsze myślałam, że jeśli do lekarza tej profesji, to tylko do kobiety, ale po spotkaniu z nim zmieniłam zdanie; pierwszy z nim kontakt miałam na izbie przyjęć w Wołominie i od tamtej pory chodze tylko do niego; polecam bo: słucha co się do nie go mówi, odpowiada na wszystkie pytania [nawet te nabardziej bzdurne], jest taktowny i delikatny, od razu wzbudza zaufanie [tak było ze mną i wszystkimi koleżankami, którym go poleciłam - a jest nas już całkiem spore grono :)] jest świetnym położnikiem, 'dostępnym telefonicznie' 24 h na dobę [sprawdziłam i w czasie ciąży korzystałam na maxa :)] podsumowując: jak dla mnie - dobry fachowiec i przesympatyczny facet; POLECAM!!! Odpowiedz Link Zgłoś
aspi5 Re: czy jest u nas ginekolog, który przyjmuje w s 12.02.07, 14:24 bardzo dziekuje za wyczerpujace info! a mozesz zdradzic ile kosztuje wizyta? Odpowiedz Link Zgłoś
doomiskaa Re: czy jest u nas ginekolog, który przyjmuje w s 12.02.07, 14:31 o ile się nic nie zmieniło do tej pory (ostatni raz byłam na wizycie w czercu zeszłego roku), to wizyta kosztuje 70 zł; i zapomniałam napisać wcześniej - plusem wizyt u Zduna jest to, iż gabinet jest wyposażaony w dobry aparat USG, w razie potrzeby, podczas wizyty można wszystko załatwić i nie chodzić dodatkowo po 5 innych gabinetach; Odpowiedz Link Zgłoś
lyrica Re: czy jest u nas ginekolog, który przyjmuje w s 13.02.07, 09:46 Ja byłam na jesieni i też płaciłam 70zł, z tym że w przypadku usg dopłaca się 50zł. Tak więc łącznie wizyta nie należy do najtańszych. Ja zmieniłam dr Zduna na lekarzy warszawskich, bo mi nie mógł pomóc. Ale za przyznanie się do tego należy mu się duży plus. Jednak w W-wie usg jest zazwyczaj w cenie wizyty, która także wacha się w granicy 70-100zł... Odpowiedz Link Zgłoś
aspi5 Re: czy jest u nas ginekolog, który przyjmuje w s 13.02.07, 13:44 a mozesz polecic jakiegos warszawskiego lekarza, ktory przyjmuje w soboty? Odpowiedz Link Zgłoś
lyrica Re: czy jest u nas ginekolog, który przyjmuje w s 15.02.07, 10:41 napisałam Ci na gazetowego maila:) Odpowiedz Link Zgłoś