28.08.09, 07:12
A na Wilanowskiej raniutko stał nieoznakowany radiowóz
i...fotoroadar .
Ciekawe ile fotek strzelił?
Obserwuj wątek
      • miszkowiec Re: Fotoradar 01.09.09, 09:16
        Mój sąsiad ostatnio chciał przede mną przyszpanować i wyprzedzał na
        Wilanowskiej jakiegoś "zawalidrogę" z prędkością ponad 100kmh...
        Może już zaliczył kolekcję? :>
                            • wustyle Re: Fotoradar 03.09.09, 11:16
                              zara! moment!
                              wypadlem na chwile z forum i juz kaligraff kreci z miszkowcem i
                              massmixem

niezle!

ide popsuc fotoradar, nie bedziecie mieli o czym gadac! i o!
                              • witkoim Re: Fotoradar 03.09.09, 11:19
                                Mam do Was prośbę....możecie nie spamować/trollować w danych
                                wątkach, a założyć sobie wątek wzajemnej adoracji ???

Chciałbym czytać konkretne wypowiedzi pod tytułem wątku, a nie jakiś
                                bełkot.

Dziękuję ..........
                                    • jeronimo1979 Re: Fotoradar 03.09.09, 18:50
                                      Dołączam się do prośby witkoim'a.

Już miałem wcześniej to napisać. Trochę mnie wkurza, że na każdym z wątków
                                      towarzystwo wzajemnej adoracji tylko mnoży wpisy nie wnosząc nic do poruszanych
                                      tematów.

• hombritto Re: Fotoradar 04.09.09, 08:30
                                          po cichu sie przyłacze do prosb o niezasmiecanie w az takiej ilosci -
                                          wszedlem dzis na 2 tematy - sprawdzic czy fotoradar dziala i czy
                                          jest jakas roznica dzieki temu - a tu Panów podsmiechujki tylko.
                                          wszedlem na drugi - ktos pyta czy warto załozyc tu myjnie -
                                          kilkadziesiat postow. opinii, odpowiedzi? nie - te same zabawy
                                          slowne Panów, zrezygnowalem z postu merytorycznego z moja opinia bo
                                          po co, zgnie wsrod zalewu przekomarzan Panow zupelnie nie na temt.
                                          albo jakies niefortunnie uzyte slowo bądź błąd stanie sie powodem
                                          wielodocinkowych zartow. Pare uwag - tak, jakis zarcik czy dwa -
                                          tak, ale nie az tyle prosze...
                                          • ok42 Re: Fotoradar 04.09.09, 09:24
                                            Ja rowniez prosze o niezasmiecanie forum....

A jezeli chodzi o sam temat tego watku, to pomyslalam sobie, dlaczego by nie
                                            zamienic wszystkich progow zwalniajacych na duza ilosc radarow?
                                            Od razu policja nabilaby sobie kieszenie kasa. Moze byloby to dodatkowe zrodlo
                                            dofinansowania kolejnych patroli w okolicy lub czegokolwiek innego ;)
                                            • miszkowiec Re: Fotoradar 04.09.09, 09:49
                                              Jak będzie tyle radarów co progów, to policja nic nie będzie
                                              zarabiać, bo nie będzie się gdzie rozpędzić i radary nie będą miały
                                              kogo fotografować :D:D
                                              • ok42 Re: Fotoradar 04.09.09, 13:41
                                                Miszkowiec, a to nie o to chodzi, zeby ludzie nie jezdzili jak wariaci po tych
                                                waskich ulicach bez chodnikow?
                                                Widze, zevjestes taki madry i kazdy temat obracasz w zart. Brawo.
                                                • miszkowiec Re: Fotoradar 04.09.09, 14:03
                                                  Oczywiście, że tak. Ale realia są właśnie takie - policja, straż
                                                  miejska i inne urzędy robią na tym niezłą kasę. Żebyśmy się dobrze
                                                  zrozumieli - jestem za fotoradarami i nawet za progami, byleby w
                                                  rozsądnych miejscach i ilościach.

Natomiast stawianie radarów w ilościach takich, jak progi, i to na
                                                  drogach, po których jeżdżą "stali bywalcy" nie spowoduje, że taka
                                                  gigantyczna ilość urządzeń się kiedykolwiek zwróci. To już taniej
                                                  zostawić te progi...

Poza tym, stawianie radarów (ani progów) nie zastąpi chodników.
                                                  Człowieka czy rowerzystę możesz potrącić jadąc 40 czy 30 kmh. No ale
                                                  to nie jest wątek od chodników...
                                                  • ok42 Re: Fotoradar 07.09.09, 14:46
                                                    No dobra, to w takim razie postawmy mniej radarow niz progow i tak byloby super.
                                                    ALbo czesc radarow a czesc progow.

Przykladowo ul. Ogrodowa - kolo kolorowego osiedla sa az 3 progi w bardzo
                                                    bliskiej odleglosci. Nie wiem, kto to wymyslil, ale zupelnie nie pomyslal, jak
                                                    juz to wystarczylyby 2 progi w tym miejscu, inaczej rozlozone.
                                                    Albo 1 radar zamiast ich 3.
                                                  • massmix Re: Fotoradar 07.09.09, 17:23
                                                    A może przemówmy domorosłym rajdowcom do rozsądku... i o pierwsze
                                                    rozwiazanie. Zatrzymujemy takiego rajdowowca na drodze wysypanej
                                                    tłuczniem i zapraszamy go do mieszkania przy wenus. On sie wprowadza
                                                    do takiego mieszkania a wlasciciel do jego mieszkania. Powiedzmy na
                                                    tydzien... moze nawet okien nie otwierac bo kurzy się zewsząd.
                                                    Albo propozycja droga... dajemu mu pod opiekę psa z ktorym
                                                    wychodzimy na ulice wenus i przez tydzien tego psa wyprowadza w
                                                    godzinach porannych i popoludniowych wczasie najwiekszego ruchu.
                                                    Niech rajdowcy zarzyja troche swierzego powietrza moze im zapedy
                                                    rajdowe zmaleja...
                                                    Pomyslow jest wiele :)
                                                • miszkowiec Re: Fotoradar 04.09.09, 14:05
                                                  PS. Gdybym miał wszystko brać wyłącznie na poważnie, to umarłbym z
                                                  nudów. Ale dziękuję za to, że doceniasz moje poczucie humoru. Ciągle
                                                  nad nim pracuję i miło, że znajduje ono uznanie na forum :)

To tyle w temacie wycieczek ;)
                                                  • witkoim Re: Fotoradar 04.09.09, 14:16
                                                    Jak miszkowiec jakiś palant przejedzie/potrąci kogoś z Twojej
                                                    rodziny to przestaniesz obracać wszystko w żart i wtedy napewno
                                                    umrzesz i z nudów i z żalu....... No chyba, że kawaler z Ciebie, to
                                                    możesz dalej wszystko obracać w żart, aż Ciebie nie przejedzie np.
                                                    tir z Technicoloru......
                                                  • miszkowiec Re: Fotoradar 04.09.09, 14:25
                                                    Nie rozumiem, czy gdzieś żartowałem sobie z kogoś kogo przejechał
                                                    tir z technikoloru?

Ale jasne, przecież dobra praktyką forumową jest obrażać innych ;)

Spoko panowie, nie każdy ma poczucie humoru, rozumiem i szanuję to ;)

Ale po co od razu personale wycieczki? Nie wolno żartować, bo
                                                    jeszcze na siebie klątwę ściągnę? Dajcie na luz i trochę dystansu do
                                                    życia, bo od stresu i nerwów ponoć się można wrzodów nabawić...
                                                  • witkoim Re: Fotoradar 04.09.09, 14:51
                                                    Jesteś miszkowiec jakiś wrażliwy. Pokaż mi tekst, w którym Cię
                                                    obraziłem ??? Wyraziłem tylko swoją opinię, a Ty już o tym, że Cię
                                                    obraziłem hehe, niezłe. I czytaj ze zrozumieniem, nie napisałem, że
                                                    już kogoś tir rozjechał, ale mógłby rozjechać jak nie ma chodników
                                                    itp. i tu nie ma z czego się śmiać.......... Czytaj ze zrozumieniem
                                                    innych, a sam będziesz zrozumiany.
                                                    A wrzodów nie mam - za młody jeszcze jestem na nie :-)
                                                  • miszkowiec Re: Fotoradar 04.09.09, 15:04
                                                    Dobra, dobra, luz. Chyba nie Tobie odpisywałem o obrażaniu ;)

Ale skoro już mi odpisałeś, to odpisz proszę również na to:

1. Co miał wspólnego mój żart z radarów w miejscach progów z
                                                    (potencjalnym) rozjechaniem/potrąceniem kogoś przez tira lub inny
                                                    pojazd mechaniczny?

Bo wciąż nikt mi na nie nie odpowiedział...

I jeszcze jedno, ważniejsze:

2. Czy jak przestanę żartować z fotoradarów, ba, jeśli nawet w ogóle
                                                    przestanę żartować na forum, to czy prawdopodobieństwo takiego
                                                    zdarzenia będzie mniejsze?

Zaznaczam, że możliwe odpowiedzi na oba pytania to "TAK" albo "NIE".

Czekam cierpliwie ;)
                                                  • witkoim Re: Fotoradar 04.09.09, 15:28
                                                    jeżeli mam tylko te dwa słowa to:
                                                    1) nie
                                                    2) nie
                                                    ale raczej odpowiedziałbym "nic".

Spoksik, ja też człek jestem dobrego humoru i uśmiechu :-)
                                                    pozdrowionka
                                                    weekend się zaczął :-)
                                                  • massmix Re: Fotoradar 04.09.09, 17:06
                                                    Dobra juz Ci dopisalem minus 10! I oby to bylo przedostatni raz :)
                                                    A do tych najpowazniejszych z powaznych... pytanie za +10.

Co wniosly Wasze powazne wpisy na tym forum? (poza biadoleniem)

Pozdro dla Wszystkich co maja poczucie humoru i dystans do siebie!

Milego łykendu ;)
    • mymob Re: Fotoradar 04.09.09, 22:39
      To ja GORĄCO zapraszam fotoradarowców na Wenus, w godzinach porannych i
      późnopopołudniowych. Gwarantuję 90% skuteczność na odcinku z kostką - jest
      ograniczenie do 30, a trafiają się kwiatki pewnie z 80 i więcej.

Jeszcze jedna podpowiedź: można się świetnie schować obok transformatorowni, z
      jednej lub drugiej strony - nie da rady zobaczyć radiowodu. :)
      • wustyle Re: Fotoradar 05.09.09, 10:25
        Dzizas, chwile mnie nie bylo i juz jakies awantury ;-)
        To co z tym radarem? Stoi? Bo ja we wroclawiu jestem a chcialbym byc
        na biezaco ;-)

prosze o powazne potraktowanie mojego pytania i bez zadnych
        podsmiechujek dobrze? :-D

pozdro dla chlopcow na "M" i dziewczynek z naszego fan klubu ;-D
    • prawniol Re: Fotoradar 12.09.09, 07:07
      Uprzejmie donoszę, iż radar działa :)

Co prawda to nie mi zrobili zdjęcie, ale kilku ścigaczy już otrzymało swoje
      najdroższe czarno-białe zdjęcie

:D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka