courtney_love
11.05.07, 15:30
Tak mnie jakos natchneło na wątek w związku z popularnymi gustami ogółu
ludzi.W mojej firmie pracuje duzo kobiet,jest wsrod nich jedna która wyróznia
sie dyskotekowym wyglądem ,mocna opalenizna prosto z solarium + białe ew.
odblaskowe ciuchy ,skajowe kurteczki,ubiera sie na bazarze , przykleja
paznokcie ,całe biuro na jej widok pieje z zachwytu tiu tiu jaka bluzeczka ,
fiu fiu jaka kurteczka, panie pod 40 robią u niej zamówienia na stadionowe
zakupy , wszyscy są pod wrazeniem jej wyglądu a wygląda tak tandetnie ze
głowa boli uwaga ja nie jestem jakims guru dobrego smaku ale potrafie
odroznic tandete od dobrego gustu ( jakosc ubran niestety zazwyczaj widac na
pierwszy rzut oka) nie moge pojac dlaczego wiekszosc ludzi tego nie
potrafi,bo dla przykładu mamy tez np sekretarkę po której ubiorze od razu
widac jakosc jest to co prawda jest styl minimalistyczny , bez pstrokacen ,
bizuterii,zgodny z trendami , jest szczupła rewelacyjnie prezentuja sie na
niej wszelkie rurki, skinny, wysokie stany, dziewczyna inwestuje sporo kasy w
ciuchy i widac ze postawiła na jakosc a nie na ilosc i jej nikt nigdy nie
prawi komplementów, poza mną chyba najwyzej ktos zwroci uwage ze za czesto
chodzi w tych samych butach ( serio słyszalam jak jej jedna kobita rzuciła
takim tekstem)natomiast pani Kasia solarka ma ciuszków 10.000 ale nic w tym
dziwnego skoro płaci po 30 zł za bluzeczke i 50 za buty,obie kolezanki są
b.fajne i nie chodzi tu o jakas antypatie czy sympatie z mojej strony,
oceniam jedynie obiektywnie ze ludzie chyba lubują sie w tandecie no w sumie
to tłumaczyłoby popularnosc gwiaz takich Jak Wisniewski , Dody i Mandaryny,
czy macie podobne zdanie??