asia885 05.06.07, 11:22 Nie wie ktoś moze czy na uniwersytecie rzeszowskim jest rekrutacja elektroniczna?? prosze o odpowiedz. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ludek Re: pytanko o rejestracje elektroniczną?? IP: *.marsoft.net 05.06.07, 16:06 se wejdz na strone i se sprawdz :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia885 Re: pytanko o rejestracje elektroniczną?? IP: *.is.net.pl 05.06.07, 21:15 dzieki za info pizmaczeq. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia 885 Re: pytanko o rejestracje elektroniczną?? IP: *.is.net.pl 05.06.07, 21:16 dzieki za info pizmaczeq. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ssak Re: pytanko o rejestracje elektroniczną?? IP: *.tktelekom.pl 05.07.07, 23:58 a na jakie kierunki tam skladacie? i czy nie orientujecie sie jakie w tym roku sa progi? np. na ekonomie albo na europeistyke? Odpowiedz Link Zgłoś