Dodaj do ulubionych

pytanko o rejestracje elektroniczną??

05.06.07, 11:22
Nie wie ktoś moze czy na uniwersytecie rzeszowskim jest rekrutacja
elektroniczna?? prosze o odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • Gość: ludek Re: pytanko o rejestracje elektroniczną?? IP: *.marsoft.net 05.06.07, 16:06
      se wejdz na strone i se sprawdz :P
      • pizmaczeq Re: pytanko o rejestracje elektroniczną?? 05.06.07, 16:09
        nie ma
        • Gość: asia885 Re: pytanko o rejestracje elektroniczną?? IP: *.is.net.pl 05.06.07, 21:15
          dzieki za info pizmaczeq.
    • Gość: asia 885 Re: pytanko o rejestracje elektroniczną?? IP: *.is.net.pl 05.06.07, 21:16
      dzieki za info pizmaczeq.
      • Gość: ssak Re: pytanko o rejestracje elektroniczną?? IP: *.tktelekom.pl 05.07.07, 23:58
        a na jakie kierunki tam skladacie? i czy nie orientujecie sie jakie w tym roku
        sa progi? np. na ekonomie albo na europeistyke?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka