Dodaj do ulubionych

ludzie nie obzerajcie się hamburgerami... bo

25.06.07, 00:49
clipmarks.com/clipmark/2FA50EB5-D852-4B5F-8BEF-F4CAFDE2D556/
Obserwuj wątek
    • burgerking1 jestes przesiakniet propaganda komuny? 25.06.07, 03:49
      • burgerking1 Re: jestes przesiakniety propaganda komuny? 25.06.07, 03:52
        nie jeden w Polsce chcialby pobierac amerykanskie food stamps !!,bo
        tak to sie fachowo nazywa !! i kupowac sobie za nie w supermarkietach [
        tak ja w USA] najlepsze miesa !!,owowce, i inne przetwory zywnosciowe
        za ktore to placi panstwo w USA
        W Polsce co najwyzej biedny czlowiek moze dostac talerz zupki z
        garkuchni prz koscielnej i pare znoszonych butow !!
        • Gość: :)))) kartki żywnościowe... u nas też mają ci biedni IP: *.gdynia.mm.pl 25.06.07, 12:16
          czy ja chciałbym dostawać takie kartki - z pewnością nie, bo to oznaczałoby, że
          jestem menelem lub na samym dnie i nie radzę sobie z przeżyciem

          no ale dla takiego jak ty, co to się obżera hamburgerami (sądząc po nicku), to
          szczyt marzeń - dostawać zapomogę społeczną

          a czy ty też już tak wyglądasz jak na tym zdjęciu??
        • beretelwi Re: jestes przesiakniety propaganda komuny? 25.06.07, 17:25
          zadnych kartek zadnych socjalow
          sam na siebie i na moja rodzine pracuje i to w pocie czola.
          nie potrzebuje zadnego wspolczucia zadnego wzgardliwego urzedasa!!!
    • Gość: wylogowana Re: ludzie nie obzerajcie się hamburgerami... bo IP: *.hsd1.ma.comcast.net 25.06.07, 13:42
      www.wayodd.com/funny-pictures2/funny-pictures-new-mcdonalds-ad-zXj.jpg
      • kochanica-francuza "Super Size Me" to propaganda komuny? nt 25.06.07, 17:14
      • kochanica-francuza O, ładne! 25.06.07, 17:15
        Gość portalu: wylogowana napisał(a):

        > <a
        href="www.wayodd.com/funny-pictures2/funny-pictures-new-mcdonalds-ad-zXj.jpg"
        target="_blank">www.wayodd.com/funny-pictures2/funny-pictures-new-mcdonalds-ad-zXj.jpg</a>

        I`m lugging it - Tacham To
        • venus22 Re: O, ładne! 26.06.07, 00:46
          hehehehehe ale fajna fotka :)

          no ale musze rozbic ten glupi mit o "tuczacych hamburgerach".

          tutaj sa podane jakie mniej wiecej maja wartosci kaloryczne produkty w
          McDonaldzie.

          www.mcdonalds.com/app_controller.nutrition.index1.html
          donmowe burgery:

          How Many Calories in a Home Made Hamburger?
          It depends how much meat you use.

          - 4oz lean ground beef plus hamburger bun is about 420 calories
          - 2oz lean ground beef plus hamburger bun is about 270 calories

          Add a good fistful of microwaveable/oven fries and you'll add about another 175
          calories.



          po prostu trzeba liczyc kalorie.
          mozna wybrac mniej lub bardziej kaloryczny zestaw, pamietac ile mozna zjesc
          kalorii dziennie (osoba dorosla w srednim wieku -przecietnie 2000 i + kalorii)

          a jak sie zjadlo na lunch Big Maca to juz nie nalezy zjadac w domku drugiego
          obiadu.


          Venus
          • Gość: :))) nie masz pojecia w czym rzecz - a nie w kaloriach IP: *.gdynia.mm.pl 26.06.07, 11:30

            tylko w składzie posiłku - no ale co ty możesz wiedzieć, wychowana na
            amerykańskiej 'kulturze' kulinarnej...
            • venus22 Re: nie masz pojecia w czym rzecz - a nie w kalor 26.06.07, 11:51
              wiecej niz ci sie zdaje- i jestem szczupla na tej "amerykanskiej kulturze".

              Venus
              • Gość: re a kto powiedział, że jesteś gruba? IP: *.gdynia.mm.pl 26.06.07, 11:57
                • venus22 Re: a kto powiedział, że jesteś gruba? 26.06.07, 22:44
                  nikt nie powiedzial, oczywscie,

                  ja rowniez podkreslilam fakt ze jestem szczupla po to tylko zeby wykazac ze
                  i na "amerykanskim beznadziejnym fastfoodzie" mozna byc szczuplym jesli wlasnie
                  wie sie jakie znaczenie ma prawidlowe odzywianie, w sklad czego wchodzi takze
                  zwracanie uwagi na ilosc kalorii.

                  nie mowie tu o wartosci zywnosciowej tylko o fakcie ze to czy ktos utyje
                  od "McDonald'sa" to jeszcze zalezy ILE je.

                  Venus
                  • Gość: re a kto twierdził, że wszyscy Amerykanie jedzą IP: *.gdynia.mm.pl 27.06.07, 10:55
                    tylko i wyłącznie hamburgery i junk food? Może większość :)) Ale oczywiście i w
                    USA są normalni ludzie, może to i ginący gatunek, ale są, jak wszędzie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka