hyperreal.info
01.07.08, 17:43
Witam,
za kilkanascie dni odbedzie sie spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwosci
poswiecona nowelizacji ustawy o przeciwdzialaniu narkomanii. Na spotkaniu
przedstawiony zostanie list otwarty w ktorym autorzy i sygnatariusze nawoluja
do zaprzestania karania za posiadanie na wlasny uzytek konopi, oraz do kilku
innych akcji ( List dla zaintersowanych dostepny jest tutaj -
hyperreal.info/encod/list_otwarty_komisja_ms )
Przewodniczacy komisji, wydaje sie byc po stronie depenalizacji, o czym mozna
przeczytac w wczorajszy, echu miasta - krakow -
hyperreal.info/encod/policja_lowi_plotki
a co wy myslicie? czy to dobry pomysl? kto ma racje? czy w kraju ogarnietym
narkofobia, mozliwy jest powrot do czasow sprzed 2000 roku i depenalizacja
posiadania, chociaz konopi na wlasny uzytek? zapraszam do dyskusji....