inka-1 27.10.08, 13:11 Witam na forum..z ,,tym debetem" Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 13:24 No co ja zrobię, że mam debet na gazecie? Dzięki za miłe powitanie Odpowiedz Link
gazetowe_konto_z_debetem Zauważyłam, 27.10.08, 13:49 że nareszcie emotek używasz - to miłe) Odpowiedz Link
gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:09 Hmmm... Darimko co Ty tak każdego miło witasz? A jeśli nowi są źli i paskudni, i w ogóle... Odpowiedz Link
inka-1 Ci co zli i wogole... 27.10.08, 18:12 nie wytrzymuja z nami bo jestesmy zbyt tolerancyjni i pogadac lubimy ze wszystkimi.. Odpowiedz Link
darima_ka Re: Ci co zli i wogole... 27.10.08, 18:18 Każdy z nas ma gorsze i lepsze dni , nam też się zdarza czasem "powarczeć " na kogoś ,ale zaraz mi przechodzi i jest ok Odpowiedz Link
gazetowe_konto_z_debetem :))) 27.10.08, 18:18 inka-1 napisała: > nie wytrzymuja z nami bo jestesmy zbyt tolerancyjni i pogadac lubimy > ze wszystkimi.. No właśnie, to dość podejrzane. Zaczynam czuć się nieswojo... Odpowiedz Link
darima_ka Re: :))) 27.10.08, 18:26 Nie doszukuj się podtekstów , bo ich nie znajdziesz Odpowiedz Link
darima_ka Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:16 Zakładam ,że wszyscy są mili ,a jeśli nawet są źli , to może właśnie to nasze serdeczne powitanie na nich dobrze zadziała? Odpowiedz Link
gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:19 Może działa, może nie. We mnie budzi obawy, że powinnam się dostosować Odpowiedz Link
inka-1 Wolnosc mysli i wypowiedzi.. 27.10.08, 18:23 szanujemy..nie trzeba nam sie podlizywac i wiecznie z nami zgadzac..my jak stare dobre malzenstwo... Odpowiedz Link
gazetowe_konto_z_debetem Re: Wolnosc mysli i wypowiedzi.. 27.10.08, 18:24 takie mało monogamiczne małżeństwo Ale skoro tak mówisz, to niech będzie Odpowiedz Link
gazetowe_konto_z_debetem Re: Jak stare dobre małżeństwo... 27.10.08, 18:27 darima_ka napisała: > Czasem też się pokłócimy ;D W życiu nie pokłociłam się ze ślubnym a już sporo lat za nami. Ale z nim nie da się kłócić, on po prostu milknie Odpowiedz Link
darima_ka Re: Jak stare dobre małżeństwo... 27.10.08, 18:31 Eeee, to ja najpierw muszę swoje powiedzieć, a potem.... dopiero milknę, mogę tak sobie milczeć tygodniami , bom zawzięta jak cholera Odpowiedz Link
gazetowe_konto_z_debetem Re: Jak stare dobre małżeństwo... 27.10.08, 18:34 Tak to ja tez potrafię. On to inna bajka - on milczy bo lubi. Bez względu na to czy wojna między nami, czy pokój. Przyzwyczaiłam się Odpowiedz Link
darima_ka Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:23 Jakie obawy? przecież to tylko net , gdzie chcemy to gadamy , a jak nastroju brak to znikamy ,to milkniemy ... (ja tak mam ) Odpowiedz Link
gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:25 Ojej, przecież wiem tak sobie tylko marudzę. Odpowiedz Link
darima_ka Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:26 A wiesz jaka ja marudna...ojjj ;D Odpowiedz Link
gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:29 Tylko tyle wiem ile zdążyłam wyczytać. Mam wrazenie, że da się wytrzymać Odpowiedz Link
darima_ka Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:34 To w takim razie jesteś osobą bardzo cierpliwą ;D Odpowiedz Link
gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:38 Nerwus ze mnie okropny. Tylko jak mnie już diabli biorą to wychodzę się powłóczyć po okolicy i wracam po 2 godzinach spokojna. Prawie Odpowiedz Link
darima_ka Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:43 Nooo, to mamy te same "zalety" hihi.. ;D Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Ineczko, nie mówi się 27.10.08, 20:04 "zaby" tylko żaby, no chyba że ktoś sepleni...? Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 20:09 Ahaaa, jeszcze raz sorry, przeczytałem takie coś: gazetowe_konto_z_debetem napisała: Znaczy się płeć żeńska. Witam Debetkę... może lepiej Debestkę?? Ok. Jesteś The Best! Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 28.10.08, 13:30 Ja też się przywitam: Cześć Odpowiedz Link
gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 28.10.08, 13:31 Cześć, miłe te powitania Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 28.10.08, 14:02 gazetowe_konto_z_debetem napisała: > Cześć, miłe te powitania ------- Bo widzisz, u nas tak zwyczajowo wita się Panie Odpowiedz Link
gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 28.10.08, 14:07 Panie witają Panie, Panie Panów, Panowie zaś i Panie, i Panów... nieźle Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 30.10.08, 14:36 gazetowe_konto_z_debetem napisała: > nieźle ------ bo to u nas Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem ♠♠ 30.10.08, 14:39 Skąd u Ciebie w tytule, z tyłu, za nickiem, zamiast dwóch pików, wziął się jakiś wihajster?? Odpowiedz Link
gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem ϖ 31.10.08, 10:45 tadeusz_ski.51 napisał: > Skąd u Ciebie w tytule, z tyłu, za nickiem, zamiast dwóch pików, wziął się jaki > ś > wihajster?? Nie mam pojęcia! Może dlatego, że to konto na gazecie.pl, a tutaj jak widać cuda-wianki i horror. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem ϖ 31.10.08, 13:07 Oooo, a teraz jeszcze "lepiej" hahaha Odpowiedz Link
gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem ϖ 31.10.08, 13:11 No co, no co?! Wolę kwadracik niż& Odpowiedz Link