Dodaj do ulubionych

♠♠ gazetowe_konto_z_debetem ♠♠

27.10.08, 13:11
Witam na forum..z ,,tym debetem"big_grin
Obserwuj wątek
    • gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 13:24
      No co ja zrobię, że mam debet na gazecie?
      Dzięki za miłe powitaniesmile
    • gazetowe_konto_z_debetem Zauważyłam, 27.10.08, 13:49
      że nareszcie emotek używasz - to miłesmile)
    • rena-ta49 Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 14:09
      Witaj smile
      • blue_monique Re: :) 27.10.08, 15:27
        cześć
        • gazetowe_konto_z_debetem Re: :) 27.10.08, 17:10
          Cześćsmile
      • gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 17:10
        hejsmile
        • darima_ka Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 17:33
          Witam big_grin
          • gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:09
            Hmmm... Darimko co Ty tak każdego miło witasz? A jeśli nowi są źli i
            paskudni, i w ogóle...smile
            • inka-1 Ci co zli i wogole... 27.10.08, 18:12
              nie wytrzymuja z nami bo jestesmy zbyt tolerancyjni i pogadac lubimy
              ze wszystkimi..big_grinbig_grinbig_grin
              • darima_ka Re: Ci co zli i wogole... 27.10.08, 18:18
                Każdy z nas ma gorsze i lepsze dni , nam też się zdarza
                czasem "powarczeć " na kogoś ,ale zaraz mi przechodzi i jest ok big_grinbig_grinbig_grin
              • gazetowe_konto_z_debetem :))) 27.10.08, 18:18
                inka-1 napisała:

                > nie wytrzymuja z nami bo jestesmy zbyt tolerancyjni i pogadac
                lubimy
                > ze wszystkimi..big_grinbig_grinbig_grin

                No właśnie, to dość podejrzane. Zaczynam czuć się nieswojo...
                • darima_ka Re: :))) 27.10.08, 18:26
                  Nie doszukuj się podtekstów , bo ich nie znajdziesz big_grinbig_grinbig_grin
            • darima_ka Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:16
              Zakładam ,że wszyscy są mili ,a jeśli nawet są źli , to może
              właśnie to nasze serdeczne powitanie na nich dobrze zadziała? big_grinbig_grinbig_grin
              • gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:19
                Może działa, może nie. We mnie budzi obawy, że powinnam się
                dostosowaćwink
                • inka-1 Wolnosc mysli i wypowiedzi.. 27.10.08, 18:23
                  szanujemy..nie trzeba nam sie podlizywac i wiecznie z nami
                  zgadzac..my jak stare dobre malzenstwo...
                  • gazetowe_konto_z_debetem Re: Wolnosc mysli i wypowiedzi.. 27.10.08, 18:24
                    takie mało monogamiczne małżeństwosmile Ale skoro tak mówisz, to niech
                    będziesmile
                  • darima_ka Jak stare dobre małżeństwo... 27.10.08, 18:24
                    Czasem też się pokłócimy ;Dbig_grinbig_grin
                    • gazetowe_konto_z_debetem Re: Jak stare dobre małżeństwo... 27.10.08, 18:27
                      darima_ka napisała:

                      > Czasem też się pokłócimy ;Dbig_grinbig_grin

                      W życiu nie pokłociłam się ze ślubnym a już sporo lat za nami. Ale z
                      nim nie da się kłócić, on po prostu milkniewink
                      • darima_ka Re: Jak stare dobre małżeństwo... 27.10.08, 18:31
                        Eeee, to ja najpierw muszę swoje powiedzieć, a potem.... dopiero milknę, mogę
                        tak sobie milczeć tygodniami , bom zawzięta jak cholera
                        • gazetowe_konto_z_debetem Re: Jak stare dobre małżeństwo... 27.10.08, 18:34
                          Tak to ja tez potrafię. On to inna bajka - on milczy bo lubi. Bez
                          względu na to czy wojna między nami, czy pokój. Przyzwyczaiłam sięsmile
                • darima_ka Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:23
                  Jakie obawy?
                  przecież to tylko net , gdzie chcemy to gadamy ,
                  a jak nastroju brak to znikamy ,to milkniemy ...
                  (ja tak mam )
                  • gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:25
                    Ojej, przecież wiemsmile
                    tak sobie tylko marudzę.
                    • darima_ka Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:26
                      A wiesz jaka ja marudna...ojjj ;D
                      • gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:29
                        Tylko tyle wiem ile zdążyłam wyczytać. Mam wrazenie, że da się
                        wytrzymaćwink
                        • darima_ka Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:34
                          To w takim razie jesteś osobą bardzo cierpliwą ;D
                          • gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:38
                            Nerwus ze mnie okropny. Tylko jak mnie już diabli biorą to wychodzę
                            się powłóczyć po okolicy i wracam po 2 godzinach spokojna. Prawiewink
                            • darima_ka Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 18:43
                              Nooo, to mamy te same "zalety" hihi.. ;D
              • inka-1 Nie ,,boj zaby".. 27.10.08, 18:22
                big_grinbig_grinbig_grin
                • tadeusz_ski.51 Ineczko, nie mówi się 27.10.08, 20:04
                  "zaby" tylko żaby, no chyba że ktoś sepleni...? big_grin big_grin
    • tadeusz_ski.51 Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 20:06
      Sorry, witam Debeta! big_grin
    • tadeusz_ski.51 Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 27.10.08, 20:09
      Ahaaa, jeszcze raz sorry, przeczytałem takie coś: gazetowe_konto_z_debetem
      napisała: Znaczy się płeć żeńska. Witam Debetkę... może lepiej Debestkę?? Ok.
      Jesteś The Best! big_grin big_grin
    • rena-ta49 Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 28.10.08, 13:30
      Ja też się przywitam: Cześć smile
      • gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 28.10.08, 13:31
        Cześć, miłe te powitaniasmile
        • tadeusz_ski.51 Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 28.10.08, 14:02
          gazetowe_konto_z_debetem napisała:
          > Cześć, miłe te powitaniasmile
          -------
          Bo widzisz, u nas tak zwyczajowo wita się Panie big_grin
          • gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 28.10.08, 14:07
            Panie witają Panie, Panie Panów, Panowie zaś i Panie, i Panów...
            nieźlebig_grin
            • tadeusz_ski.51 Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem & 30.10.08, 14:36
              gazetowe_konto_z_debetem napisała:
              > nieźlebig_grin
              ------
              bo to u nas big_grin
    • tadeusz_ski.51 Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem ♠♠ 30.10.08, 14:39
      Skąd u Ciebie w tytule, z tyłu, za nickiem, zamiast dwóch pików, wziął się jakiś
      wihajster??
      • tadeusz_ski.51 Taki wihajster & 30.10.08, 14:41
        jak się Re pisało.
      • gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem ϖ 31.10.08, 10:45
        tadeusz_ski.51 napisał:

        > Skąd u Ciebie w tytule, z tyłu, za nickiem, zamiast dwóch pików,
        wziął się jaki
        > ś
        > wihajster??

        Nie mam pojęcia! Może dlatego, że to konto na gazecie.pl, a tutaj
        jak widać cuda-wianki i horror.
        • rena-ta49 Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem ϖ 31.10.08, 13:07
          Oooo, a teraz jeszcze "lepiej" hahahasmile
          • gazetowe_konto_z_debetem Re: ♠♠ gazetowe_konto_z_debetem ϖ 31.10.08, 13:11
            No co, no co?!
            Wolę kwadracik niż&smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka