ann.0
04.01.09, 11:42
Czy na forum akceptujemy chamstwo, czy próbujemy zrozumieć, że
miewamy gorsze, słabsze dni...? Do jakich granic jest nasza
wyrozumiałość...? Czy Piszący niewłaściwe słowa, przestanie ich
wreszcie używać i zacznie uśmiechać się do siebie, i do Nas?
Przepraszam, mam dużo pytań...., a jest niedziela-mroźna, ale biała
i piękna...
Ps. słowo "adoracja" należy do do Ja.sinner...