jestem_nieszczesliwa
08.12.06, 21:41
1.
Do MĘŻCZYZN:
Czy bez skrępowania umyłbyś genitalia przy swojej żonie/dziewczynie/narzeczonej?
Do KOBIET:
Czy bez skrępowania podmyłabyś się TAM, przy swoim mężu/chłopaku/narzeczonym?
2. Czy bez skrępowania zrobisz kupę przy swoim partnerze?
Po prostu dziwią mnie ludzie, którzy zamykają się na 4 spusty w łazience!
A kto was kiedyś podmywał?
To takie okropne się myć lub załatwiać w czyjejś obecności?
I nie pytam, czy jeśli MUSIELIBYŚCIE, tylko po prostu.
Jest taka sytuacja.
Ty się kąpiesz, ją/jego ciśnie i musi coś tam zrobić.
Pozwalasz jej/mu wejść?