Dodaj do ulubionych

i co wy na to?<pewnie nic..>

08.12.07, 15:36
podoba mi sie żonaty.. miedzy nami-15lat różnicy(jestem młodsza). o jego życiu
prywatnym wiem niewiele(dzieci= ?), nie wiem jak układa mu sie z żona, czy
jest szczęśliwy, nie wiem, bo rozmawiam tylko na tematy związane z praca. jest
zabawny, ma poczucie humoru i dystans do siebie. jest kulturalny i w moim
typie(nie będę pisać o co konkretnie chodzi). nie flirtujemy-tylko rozmawiamy.
ja nie posunę się krok naprzód-wychodzę z założenia że nie da się zbudować
szczęścia na cudzym nieszczęściu, nie chciałabym tez żeby podobna sytuacje
przytrafiła sie mi. no i nie wiem, czy mu się nawet podobam;) napiszcie, że
porządna ze mnie dziewczyna:) pozdr.
Obserwuj wątek
    • iberia.pl Re: i co wy na to?<pewnie nic..> 08.12.07, 15:41
      madra dziewczyna.W tej sytuacji polecam:klin klinem (tym razem stanu
      wolnego) :-).
    • pawel1940 Re: i co wy na to?<pewnie nic..> 08.12.07, 16:09
      <brawo>
    • nuova Re: i co wy na to?<pewnie nic..> 08.12.07, 16:15
      ..gdybyś nie myślałao nim, to nie pisałabys tego posta, a dkoro już piszesz, to
      śmiem podejrzewać, że jednak marzysz o nim :)
      Hehhh, starsi faceci maja to do siebie, ze pociagają młode (nas, czyli Ciebie
      mnie), a sami takze są zainteresowani takimi kontaktami.
      Jednak moja sugestia jest taka - jesli nie chcesz cierpieć (no chyba, ze
      chcesz:)), to nie rozmyślaj o nim zbyt wiele. Takie marzenia, rozmyslanie są
      często przyczyna głupich zachowań, niestety. Wiem co mówie :)

      Wytrwałosci życzę!
    • qw994 Re: i co wy na to?<pewnie nic..> 08.12.07, 17:27
      Nie bardzo rozumiem cel tej wypowiedzi. Mamy cię chwalić za coś, co
      jest oczywistym i normalnym zachowaniem w tej sytuacji?
    • slawek_35_lat_x Re: i co wy na to?<pewnie nic..> 08.12.07, 19:00
      dzięki ! bardzo mi pomogłaś bo jestem w podobnej sytuacji !

      a jak masz na imię tajemnicza girl :) ?

      • pan_i_wladca_mx Re: i co wy na to?<pewnie nic..> 08.12.07, 20:01
        oze lepiej nie podawaj, a noz to TEN :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka