girl.bez.zapalek
08.12.07, 15:36
podoba mi sie żonaty.. miedzy nami-15lat różnicy(jestem młodsza). o jego życiu
prywatnym wiem niewiele(dzieci= ?), nie wiem jak układa mu sie z żona, czy
jest szczęśliwy, nie wiem, bo rozmawiam tylko na tematy związane z praca. jest
zabawny, ma poczucie humoru i dystans do siebie. jest kulturalny i w moim
typie(nie będę pisać o co konkretnie chodzi). nie flirtujemy-tylko rozmawiamy.
ja nie posunę się krok naprzód-wychodzę z założenia że nie da się zbudować
szczęścia na cudzym nieszczęściu, nie chciałabym tez żeby podobna sytuacje
przytrafiła sie mi. no i nie wiem, czy mu się nawet podobam;) napiszcie, że
porządna ze mnie dziewczyna:) pozdr.