niuniek6
01.10.03, 10:15
no dlaczego??? tam to jakies ciekawsze i bardziej istotne tematy, a tu w
kolko o zwiazkach, relacjach miedzy partnerami, tesciowych, zalamanych
problemami kobitach i inne malo istotne w zyciu sprawy. CZy wy nie macie
powaznych tematow????