Dodaj do ulubionych

Uwaga na "W. F. D. mBud Czesław Wachowiak"

IP: *.crowley.pl 07.11.06, 09:28
Zapłaciłem (pełną kwotę, jak wszyscy lokatorzy) za mieszkanie firmie mBud.
Budynek prawie ukończony, ale od pół roku nic już tam się nie dzieje.
Developer nie odbiera telefonów, wszystko wskazuje na to, że nie ma już
forsy. Sprawa w sądzie.
Obserwuj wątek
    • Gość: JA2 Re: Uwaga na "W. F. D. mBud Czesław Wachowiak" IP: *.um.wroc.pl 07.11.06, 11:36
      A kto prowadził sprzedaż tych mieszkan?
    • Gość: Marek Re: Uwaga na "W. F. D. mBud Czesław Wachowiak" IP: *.info 07.11.06, 11:37
      Wspołczuje.Piszcie o tym jak najczesciej-niech wszyscy wiedza,kogo powinni
      unikac.Developer,ktory nie oddaje mieszkan,nabija ludzi w butelke,ludzi,ktorzy
      ciezko pracuja na to,by przez 30 lat moc splacac swoje mieszkania,taki developer
      powinien byc pietnowany wszedzie,gdzie sie da.Pozdrawaim serdecznie i zycze
      stalowych nerwow.
    • Gość: ela Re: Uwaga na "W. F. D. mBud Czesław Wachowiak" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.06, 17:55
      Czy aby nie jest to ta sama rodzina,która buduje osiedle przy Spiżowej jako
      TRIADA DOM?Tam też występuje nazwisko Wachowiak!
      Gdzie jest ten nieukończony budynek?
      Trzeba pisać o swoich problemach z deweloperem aby ostrzec innych!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka