Gość: Bohdan
IP: *.crowley.pl
07.11.06, 09:28
Zapłaciłem (pełną kwotę, jak wszyscy lokatorzy) za mieszkanie firmie mBud.
Budynek prawie ukończony, ale od pół roku nic już tam się nie dzieje.
Developer nie odbiera telefonów, wszystko wskazuje na to, że nie ma już
forsy. Sprawa w sądzie.