Dodaj do ulubionych

Premier uzupełni rejest i nie będzie sprawy

25.02.07, 21:07
Prawda PiSiorki? "Oczywiste złamanie prawa" dotyczą tylko przeciwników
politycznych. Geniuszy już nie.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3945705.html
Obserwuj wątek
    • bebe3 Re: Premier uzupełni rejest i nie będzie sprawy 25.02.07, 21:08
      a pociąg nie odjechał ? jak to mówił Maksymiuk
      • p.smerf Re: Premier uzupełni rejest i nie będzie sprawy 25.02.07, 21:10
        Ten pociąg nie odjeżdża, bo jest przyspawany - do fotela
        • bebe3 Re: Premier uzupełni rejest i nie będzie sprawy 25.02.07, 21:12
          No popatrz:) !!!! Jednym pociąg odjeżdża a na innych czeka:D
    • jestemprzeciw Re: Premier uzupełni rejest i nie będzie sprawy 25.02.07, 21:10
      z wpisów jednej restauracji
      dziękuje za obiat
      J.Kaczyński
      • kikoo1 Re: Premier uzupełni rejest i nie będzie sprawy 25.02.07, 21:11
        dysgrafia i już
        • bebe3 Re: Premier uzupełni rejest i nie będzie sprawy 25.02.07, 21:13
          Nie będziesz mi tłumaczył że dysgrafia jest powodem,że zamiast wpisac nazwę
          fundacji wpisał nie dotyczy
        • woda.woda Albo niechlujstwo 25.02.07, 21:13
          • kikoo1 Re: Albo niechlujstwo 25.02.07, 21:15
            wpisał w oświadczenie majątkowe i jest wzw z tym kryty!
            • woda.woda wpisał "obiat"? 25.02.07, 21:16
            • capitalissimus Re: Albo niechlujstwo 25.02.07, 21:25
              A jak jest z HGW. Złożyła dobę później oświadczenie i powinna stracić mandat,
              prawda?
    • etta2 Re: Premier uzupełni rejest i nie będzie sprawy 25.02.07, 21:20
      He, he, dooobre! Ale pociąg...odjechał! kto "mieciem" wojuje, od "miecia"
      ginie, to stara prawda i jakże aktualna. Skończyła się laba, pora zacząć
      PRZESTRZEGAĆ PRAWA.
    • wannassermann HGW uzupelnia w dwa dni a JK w poltora roku? 25.02.07, 21:28
      Ale poniewaz w przypadku prezesa nie ma sankcji w postaci utraty urzedu, wiec
      moze sobie lamac prawo do woli. Zreszta, zobowiazany do stania na strazy prawa
      Minister i Prokurator Generalny Ziobro tez nie zlozyl oswiadczenia majatkowego
      w terminie - nie bylo sankcji wiec sie nie przejal....
      • capitalissimus Re: HGW uzupelnia w dwa dni a JK w poltora roku? 26.02.07, 12:28
        On powinien dać przykład i podać się do dymisji, nieprawdaż?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka