capitalissimus 25.02.07, 21:07 Prawda PiSiorki? "Oczywiste złamanie prawa" dotyczą tylko przeciwników politycznych. Geniuszy już nie. wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3945705.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bebe3 Re: Premier uzupełni rejest i nie będzie sprawy 25.02.07, 21:08 a pociąg nie odjechał ? jak to mówił Maksymiuk Odpowiedz Link Zgłoś
p.smerf Re: Premier uzupełni rejest i nie będzie sprawy 25.02.07, 21:10 Ten pociąg nie odjeżdża, bo jest przyspawany - do fotela Odpowiedz Link Zgłoś
bebe3 Re: Premier uzupełni rejest i nie będzie sprawy 25.02.07, 21:12 No popatrz:) !!!! Jednym pociąg odjeżdża a na innych czeka:D Odpowiedz Link Zgłoś
jestemprzeciw Re: Premier uzupełni rejest i nie będzie sprawy 25.02.07, 21:10 z wpisów jednej restauracji dziękuje za obiat J.Kaczyński Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: Premier uzupełni rejest i nie będzie sprawy 25.02.07, 21:11 dysgrafia i już Odpowiedz Link Zgłoś
bebe3 Re: Premier uzupełni rejest i nie będzie sprawy 25.02.07, 21:13 Nie będziesz mi tłumaczył że dysgrafia jest powodem,że zamiast wpisac nazwę fundacji wpisał nie dotyczy Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: Albo niechlujstwo 25.02.07, 21:15 wpisał w oświadczenie majątkowe i jest wzw z tym kryty! Odpowiedz Link Zgłoś
capitalissimus Re: Albo niechlujstwo 25.02.07, 21:25 A jak jest z HGW. Złożyła dobę później oświadczenie i powinna stracić mandat, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
etta2 Re: Premier uzupełni rejest i nie będzie sprawy 25.02.07, 21:20 He, he, dooobre! Ale pociąg...odjechał! kto "mieciem" wojuje, od "miecia" ginie, to stara prawda i jakże aktualna. Skończyła się laba, pora zacząć PRZESTRZEGAĆ PRAWA. Odpowiedz Link Zgłoś
wannassermann HGW uzupelnia w dwa dni a JK w poltora roku? 25.02.07, 21:28 Ale poniewaz w przypadku prezesa nie ma sankcji w postaci utraty urzedu, wiec moze sobie lamac prawo do woli. Zreszta, zobowiazany do stania na strazy prawa Minister i Prokurator Generalny Ziobro tez nie zlozyl oswiadczenia majatkowego w terminie - nie bylo sankcji wiec sie nie przejal.... Odpowiedz Link Zgłoś
capitalissimus Re: HGW uzupelnia w dwa dni a JK w poltora roku? 26.02.07, 12:28 On powinien dać przykład i podać się do dymisji, nieprawdaż? Odpowiedz Link Zgłoś