Dodaj do ulubionych

Pożegnanie wilka_podhalanskiego.

05.02.08, 13:00

Kłania się wszystkim wilk_podhalanski. Po raz ostatni.

Chciałem się z Wami pożegnać. Forum, na którym dochodzi do absurdu i
intelektualnej degrengolady za sprawą włascicieli (administratorów) -
nie jest mi już bliskie.

Dostałem zakaz otwierania wątków za to, że zacytowałem wypowiedź
Stefana Kisielewskiego na temat cenzury. Można sprawdzić - jest
teraz tu, na forum "moderacja":
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
f=654&w=75303063. Jest szczytem chamstwa uzuropwanie sobie prawa do
umieszczania wypowiedzi Kisiela pośród wypowiedzi komentujących
działania giwi.

Jestem człowiekiem, który musiał czasem chodzić na Mysią. Spotkania
z cenzorami, choć byli ludźmi różnego autoramentu i różnego
intelektu, zawsze były dla mnie obrzydliwe. Bo wolnośc wypowiedzi
jest darem ultymatywnym, najwyższym, pewnie drugim po darze życia.

Nigdy na tym forum nie zaatakowałem nikogo po chamsku (o ile
pamiętam), nie byłem wulgarny, polemizowałem jedynie zawsze i twardo
z bezsensownym wycinaniem niegroźnych wątków, także w swej ideologii
bardzo mi odległych. Wątek o Kisielu został przeniesiony, choć nie
zawierał w zasadzie ani jednego złego słowa mojego, a wręcz
odwrotnie - zachęcał do rozmowy nad grozą cenzury jako takiej w
ogóle.

Baw się dobrze giwi.

Miło mi było otrzeć się o niektóre nicki, zwłaszcza wodę.wodę,
zapijaczonego ryja, wandę, jolę-izę, także polemistów jak paczula8
czy goldemwomen. Bywały wieczory, kiedy mi się nieźle z wami
klikało, fantazjowało, rozbawiony byłem, nigdy wkurzoy. Bo koloryt
ludzi jest wartością ogromną, póki nie czynią innym krzywdy.

Ale nie mogę dopuścić do tego, żeby tylko część moich poglądów mogła
być publikowana - wilk taki nie jest, jak pragnie giwi.

Wilk_podhalanski
Obserwuj wątek
    • o_yeahh Giwi zrobila z tego forum smietnik pispropagandy 05.02.08, 13:03
      • roumen Giwi zrobila z tego forum smietnik pispropagandy! 05.02.08, 15:17
        n/t
      • rosario_t Re: Giwi zrobila z tego forum smietnik pispropaga 05.02.08, 15:57
        Wątki moherów też znikały bez śladu , choć nie łamały regulaminu.
        Ja myslę że admini agory też tu sobie robią co chcą ,nie tylko giwi
      • babariba-babariba ja się wyprowadziłem z Aquanetu... 28.02.08, 07:30
        ...bo tam się niejakie Siwe panoszyć zaczęło. Ja tam pie..zuję wojowanie o
        każdy wpis, albo wątek - które Siwe bez śladu 'znikać' zaczęło. Inne są jeszcze
        miejsca w necie, gdzie poklawiszować można :)
        Nie muszę się Siwemu stworowi podporządkowywać. I nie będę...
    • jola_iza Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 13:03
      Cholera , szkoda, poczekaj troszkę, coś wymyślimy. Na Giwi świat się nie kończy :)
      • kod-em Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 09.02.08, 15:33
        > Cholera , szkoda, poczekaj troszkę, coś wymyślimy..
        I się wymyślliło?
        fakt, na bezmyślnej cenzorce giwi świat się nie kończy.
    • basia.basia Giwi, podpadłaś mi okrutnie! 05.02.08, 13:10
      Coraz gorzej się tu dzieje i dlatego rzadko piszę ale czytam a ostatnio
      tu jest jak pod budką z piwem. Nie drażnią Cię chamstwo i prostactwo ale cytaty
      z Kisiela!

      Wilku, nie daj się stąd wykurzyć:)
      • salonik240 Re: Giwi, podpadłaś mi okrutnie! 05.02.08, 19:03
        basia.basia napisała:

        > Coraz gorzej się tu dzieje i dlatego rzadko piszę ale czytam a
        > ostatnio tu jest jak pod budką z piwem.

        Nie jest jeszcze tak źle.
        Wycięte teksty możana w końcu poczytac na moderacji
        luub oslej łące.

        Na Salon24 niektórzy blogowicze wycinaja teksty
        bez śladu. Nawet nie można się poskarzyć, bo nie ma
        jak udowodnić ze jedynym błędem wyciętego postu
        było obalenie tez Autora blogu, albo ich podważenie.

        W wycinaniu przoduje "wybitny dziennikarz Faktu"
        Łukasz Warzecha. Poza nim co najmniej raz wycięlimoeje komentazre
        p.p. Kłopotwoski, Schreiber, Godlewski, Paliwoda, Milcarek.
        - Jak widac sami "walczący o wartości chrzescijańskie"

        Z drugiej strony przyznaję z satysfakcją że na pewno nigdy
        nie wyciął mnie Krzysztof Leski, z którym ostro polemizowałem,
        i raczej nie Igor Janke.

        Dodam tylko że wprowadzenia cenzury na Salon24 domagał się
        nie kto inny jak Rafał Ziemkiewicz - liberał :-)


        Krytykujacm GIWI - wydaje mi się ze wielu powinno jej dziekować
        za usunięcie postu, gdyż bardzo prawdopodobne ze uratowała
        ich od kosztownego procesu.
        • allspice Re: Giwi, podpadłaś mi okrutnie! 05.02.08, 19:10
          I szczęśliwie dobrnęliśmy do końca karnawału:) a wilka_podhalańskiego
          można uznać za bohatera fk ,przynajmniej w dniu dzisiejszym:)))
      • 440417mz Re: Giwi, podpadłaś mi okrutnie! 05.02.08, 19:14
        A ja zrobiłem lalkę Giwi i oprócz soboty(bo ma szabas albo sabat)kłuję ją
        szpilkami w stylu voodoo.Może to pomoże mi poskromić jej cenzorskie zapędy.
        • kod-em Re: Giwi, podpadłaś mi okrutnie! 09.02.08, 15:35
          440417mz napisał:

          > A ja zrobiłem lalkę Giwi i oprócz soboty(bo ma szabas albo sabat)kłuję ją
          > szpilkami w stylu voodoo.Może to pomoże mi poskromić jej cenzorskie zapędy.

          te szpile mam nadzieje wystarczająć ostre? :))
    • socjalliberal Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 13:13
      Olej ją.
      • roumen Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 16:03
        dokładnie i dogłębnie Olej ją.
    • zapijaczony-ryj Przeczytaj sygnaturke mojego nowego 05.02.08, 13:17
      zapijaczonego-ryja. Ja tez na moderacji swoim satrym zapijaczonym_ryjem
      usiłowałem swojego czasu zapytać. Skończyło sie zakazem zakładania ble ble ble
      • tomirybka Re: Przeczytaj sygnaturke mojego nowego 29.02.08, 00:58
        Nie filozuj z moderatorem, bo i tak cię "przefilozuje"
        giwi- przefilozujką? słusznie wilk prawił.
    • marouder.eu Giwi nie banuje, nie ma takiej wladzy... 05.02.08, 13:18
      ...recznie banuje Siwa, choc w tym wypadku moze takze chodzic o program, tzw.
      "spam-killer", ktory zlicza wszystkie posty autora, jakie wyladowaly na Oslej i
      po osiagnieciu pewnego progu odbiera mozliwosc zakladania watkow.
      • o_yeahh Giwi podrzuca automatowi to co chce 05.02.08, 13:26
        • marouder.eu I to jest prawda. Ja nie nadazam za sledzeniem.. 05.02.08, 13:30
          ...zmian jej kryteriow "wycinki" i sympatii, wiec sobie odpuscilem juz dosc
          dawno poprawnosc:)
          Tez mam bana na zakladanie watkow.
          • o_yeahh Giwi wywala wszystko co moje na osla 05.02.08, 14:29
            zaraz dostane bana.
      • hummer Banuje ręcznie - są dowody. 05.02.08, 14:30
        marouder.eu napisał:

        > ...recznie banuje Siwa, choc w tym wypadku moze takze chodzic o program, tzw.
        > "spam-killer", ktory zlicza wszystkie posty autora, jakie wyladowaly na Oslej i
        > po osiagnieciu pewnego progu odbiera mozliwosc zakladania watkow.

        Myślę, że jednak banowanie jest ręczne nie automatyczne. A nam maluczkim wmawia
        się, że robi to automat.
        Na Forum Religia nie usunięto ani jednego mojego postu. Efekt
        ban na zakładanie wątków i na odpowiedzi.
    • boblebowsky Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 13:22
      No cóż Wilku, szkoda...
      pzdr.
    • lepkie.lapki Nie podoba mi się to 05.02.08, 13:35
      Nabądź pancernej skóry i stań się wilkiem żelaznym.
    • allspice Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 13:47
      Dlaczego 'wilku_podhalański' rejterujesz?:)...należy walczyć z giwi,
      cieszysz się popularnoscią a nawet estymą:)
      • ariadna-enta Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 15:34
        mało się udzielam na tym forum,ale Ty wilku jesteś jednym z
        nielicznych,którego można czytać bez zgrzytania zębami
        odchodzi jeden z mądrzejszych forumowiczów
        szkoda.(
      • w.groch Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 06.02.08, 02:11
        allspice napisała:

        > Dlaczego 'wilku_podhalański' rejterujesz?:)...należy walczyć z giwi,
        > cieszysz się popularnoscią a nawet estymą:)

        Jeśli naprawdę chcecie pogrążyć (zwyciężyć?) giwi, nie walczcie z nią. ;) Wilk,
        i pewnie nie on pierwszy, pokazał właściwy ku temu szlak.
    • paczula8 o rany ... 05.02.08, 13:56
      nie mam teraz czasu na pisanie, ale ... Wilku nie odchodź, proszę...
      wiem co czujesz:( zwykle sie nie zgadzamy, ale nie zmienia to faktu,
      że bardzo lubię Cię czytać.

      pozdrawiam
      paczula



      Nie odchodź!

    • wos9 Wilku, byłaby ogromna szkoda, gdybyś odszedł! 05.02.08, 14:10

    • ponte_aronte daj spokój 05.02.08, 14:22
      nie idź!
    • goldenwomen3 no cóz .......szkoda.....wielka szkoda ..... 05.02.08, 14:24
      czujemy to samo ale cóż mozna zrobic z GIWI? Jaka jest GIWI każdy
      widzi- stronnicza.Gdybym miała sie przejmowac cenzura na FK to dawno
      mnie by nie było.Mam dozywotni zakaz zakładania watków i z tym sie
      pogodziłam.Ale odchodzic stad? NEVER! Dopiero by sie GIWI cieszyła.
      :)))))))))))))))
      Przemyśl raz jeszcze swoja decyzję.pozdrawiam
    • hummer Myślę, że to wpływ Księżyca na Giwi 05.02.08, 14:26
      wilk_zakazany napisał:

      >
      > Kłania się wszystkim wilk_podhalanski. Po raz ostatni.

      Więc się z nami nie żegnaj bo pewnie tu wrócisz. Inaczej bez Ciebie i Tobie
      podobnych to forum nie przetrwa próby czasu.
    • gwendal Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 14:39
      Boże, kolejny tak zakochany w sobie forumowicz, że musi koniecznie obwieścić
      całemu światu, że stąd odchodzi. Ludzie, że Wy się jeszcze tą miłością własną
      nie pozadławialiście ...
    • roumen (I Tu CZczytajcie uważnie! - Wilk).. 05.02.08, 14:52
      Oczywiste jest, że instytucja zajmująca się kastrowaniem,
      przeinaczaniem czy usuwaniem w całości cudzych tekstów, nieraz
      politycznie całkiem niewinnych, nie ma nic wspólnego z czynnościami
      cenzury, pod której nazwę się podszywa. Jest to zupełnie co innego:
      DZIAŁAJĄCA TAJNIE, BEZPRAWNIE I BEZAPELACYJNIE FABRYKA FAŁSZYWYCH
      POGLĄDÓW I TEKSTÓW, WIELKA, UKTYRA PRZED PUBLICZNOŚCIĄ MISTYFIKACJA.
      > Wilk_podhalanski

      siwa 05.02.08, 12:32 Odpowiedz
      .......
      Proszę nie zakładaj więcej wątków nt. Giwi.

      no tak, święta krowa giwi?

      • hummer Roboty się przegrzewają :) 05.02.08, 14:57
        roumen napisał:

        > Oczywiste jest, że instytucja zajmująca się kastrowaniem,
        > przeinaczaniem czy usuwaniem w całości cudzych tekstów, nieraz
        > politycznie całkiem niewinnych, nie ma nic wspólnego z czynnościami
        > cenzury, pod której nazwę się podszywa. Jest to zupełnie co innego:
        > DZIAŁAJĄCA TAJNIE, BEZPRAWNIE I BEZAPELACYJNIE FABRYKA FAŁSZYWYCH
        > POGLĄDÓW I TEKSTÓW, WIELKA, UKTYRA PRZED PUBLICZNOŚCIĄ MISTYFIKACJA.
        > > Wilk_podhalanski
        >
        > siwa 05.02.08, 12:32 Odpowiedz
        > .......
        > Proszę nie zakładaj więcej wątków nt. Giwi.
        >
        > no tak, święta krowa giwi?

        Już dawno zauważyłem, że cenzura działa na zasadzie słów kluczowych. Takim
        słowem jest np. GIWI. Jeśli umieścisz je, admini mają ręczną robotę.
        • roumen Re: Roboty się przegrzewają :) 05.02.08, 15:12

          > słowem jest np. GIWI.
          ciekawe czy giwi zdaje już sobie sprawę ze swojej marności? wszystkie FKwalczące
          strony jej to wytykają.
    • wariant_b Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 15:13
      siwa napisała:

      > A o spamowaniu coś pisał?
      > Proszę nie zakładaj więcej wątków nt. Giwi.

      I jak tu nie ulec grzecznej prośbie połączonej z zablokowaniem konta.
    • 440417mz Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 15:13
      Solidarity z Wilkiem Podhalańskim.Bo zanim się te rzeczy społecznie
      wyjaśni,zanim się je wywlecze z cieni cenzury(Mysiej i Giwisiej) i Michnikowych
      baśni,zanim się wypowiedzą empiria i test-;Coś,k....,w tym jest!"Ostrzegam
      wchodzące na FK pokolenia,że Giwi to nie orlica,ale Mysia hiena,piszę to w
      ramach jasnowidzenia.
    • ayran Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 15:34
      wilk_zakazany napisał:

      > Dostałem zakaz otwierania wątków za to, że zacytowałem wypowiedź
      > Stefana Kisielewskiego na temat cenzury. Można sprawdzić - jest
      > teraz tu, na forum "moderacja":
      > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
      > f=654&w=75303063. Jest szczytem chamstwa uzuropwanie sobie prawa do
      > umieszczania wypowiedzi Kisiela pośród wypowiedzi komentujących
      > działania giwi.

      Dobry człowieku - naprawdę uważasz, że dowolny moderator jest w stanie
      rozpoznać, czy nosząca cechy obelżywości wypowiedź jest cytatem z osoby
      powszechnie znanej? Żeby chociaż ten Kisielewski pisał jakimś charakterystycznym
      trzynastozgłoskowcem, to można by mieć wątpliwości, ale tak?
      >
      > Jestem człowiekiem, który musiał czasem chodzić na Mysią. Spotkania
      > z cenzorami, choć byli ludźmi różnego autoramentu i różnego
      > intelektu, zawsze były dla mnie obrzydliwe. Bo wolnośc wypowiedzi
      > jest darem ultymatywnym, najwyższym, pewnie drugim po darze życia.

      Ostatnie zdanie to już naprawdę przesada. Bynajmniej nie lekka.

      • homosovieticus Czego bronisz ayranie, intelektualnej zapaści? 05.02.08, 15:53
        Czy nie rozumiesz,że monopol na polityczne rację wymknął się juz
        Gazecie na dobre?
        • doc.holliday Re: Czego bronisz ayranie, intelektualnej zapaści 05.02.08, 19:19
          homosovieticus napisał:

          > Czy nie rozumiesz,że monopol na polityczne rację wymknął się juz
          > Gazecie na dobre?

          Akurat ostatnio wyborcy powiedzieli ze GW ma racje,
          Der Dziennik, homosovieticusie! ;-)
          • doc.holliday Re: Czego bronisz ayranie, intelektualnej zapaści 05.02.08, 19:20

            Akurat ostatnio wyborcy powiedzieli ze GW ma racje,
            a nie Der Dziennik, homosovieticusie! ;-)

            ... powinno być
        • w.groch Re: Czego bronisz ayranie, intelektualnej zapaści 06.02.08, 02:16
          Nie wiedziałem, że tak wielu czytelników myśli z troską o Gazecie.
    • rosario_t Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 15:41
      No coż.Ja już dawno temu zauważyłam, że to forum bez zasad.
      Był czas że się nawet bałam w niektóre wątki wpisywać , bo często po
      moich wpisach wątki znikały.Nie wiem czy to sama giwi czy inni
      agorowcy jej w tym pomagają?
      Fakt jest faktem że to dno.
      • rosario_t Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 15:43
        I jeszcze jedno:Co najmiej kilka razy dziennie zdarza mi się że
        wątek znika w trakcie mojego wpisywania się albo jak już chcę wysłać
        wpis.Też tak macie?
        • 440417mz Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 15:48
          Często!U mnie w 50 %.Po kliknięciu wyślij ukazuje się komunikat:Nie możesz
          wysłać gdyż podana wiadomość(?)nie istnieje!
        • zapijaczony_ryj mamy 05.02.08, 17:43
          rosario_t napisała:

          > I jeszcze jedno:Co najmiej kilka razy dziennie zdarza mi się że
          > wątek znika w trakcie mojego wpisywania się albo jak już chcę wysłać
          > wpis.Też tak macie?
          >
          >
          • doc.holliday Re: mamy 05.02.08, 19:23
            zapijaczony_ryj napisał:

            Wiocznie "agorowcy" jak mówi, rozpoznali
            w niej V kolumnę, wiec zgdnie z zasada sztuki wojennej
            wycinają!
            • rosario_t Re: mamy 05.02.08, 19:50
              doc.holliday napisał:

              > zapijaczony_ryj napisał:
              >
              > Wiocznie "agorowcy" jak mówi, rozpoznali
              > w niej V kolumnę, wiec zgdnie z zasada sztuki wojennej
              > wycinają!
              >
              W kim rozpoznaliście , w tej wieloniczkowej nadr.? Bo chyba nie mnie
              masz na mysli.To by było smieszne.
    • wariant_b Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 15:46
      Swoją drogą, czy jest sens obrażać się na pogodę?
      Dzisiaj Ty zmokłeś, jutro kto inny - i też nie będzie wiedział dlaczego.
      • roumen Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 15:52
        > Swoją drogą, czy jest sens obrażać się na pogodę?
        > Dzisiaj Ty zmokłeś, jutro kto inny - i też nie będzie wiedział dlaczego.

        czyli jakby się nie obrócić marna giwi wciąż koło doopy?
        • wariant_b Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 16:14
          > czyli jakby się nie obrócić marna giwi wciąż koło doopy?

          Bo ja wiem? Wydaje się, że nie wyrabia, a chce bardzo.
          Jest jak nadgorliwy sędzia piłkarski - myśli, że odgwizduje faule,
          a w istocie nie pozwala pograć.

          A może sami typujemy się do odstrzału? Może ktoś wspomaga giwi
          wciskając "kubełek", a potem jest święcie oburzony na cenzurę...

          A może ktoś nie dopracował wspomagania dla adminów i ci wolą
          zamiast pisać dlaczego zmienili decyzję automatu - utrzymać ją.

          W każdym przypadku najlepiej traktować admina jako zdarzenie
          statystyczne i nie dopatrywać się w jego działaniu elementów
          racjonalnych. Może są - statystycznie.
          • roumen Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 16:24
            > W każdym przypadku najlepiej traktować admina jako zdarzenie
            > statystyczne i nie dopatrywać się w jego działaniu elementów
            > racjonalnych. Może są - statystycznie.

            polecam wątek Hummera i Wilka:)

            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=75203209&v=2&s=0

            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=75274544
            • wariant_b Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 16:41
              roumen napisał:

              Nadgorliwość jest gorsza od choroby.

              Ale nie posunę się do tezy, że giwi nie lubi swojej pracy
              i chce raz na zawsze pozbyć się tego głupkowatego forum.
              Wydaje mi się, że przejęła się swoją rolą - i to jest najgorsze.
      • homosovieticus Racje ma wilk a nie Ty. W "szaleństwie" giwi 05.02.08, 15:56
        jest metoda. Wynika ona wprost z misyjnej działalności Michnika i
        jego gazety!
        Uwazam ją za polityczne szkodnictwo.
      • hummer Właśnie dlatego warto protestować 05.02.08, 16:09
        wariant_b napisał:

        > Swoją drogą, czy jest sens obrażać się na pogodę?
        > Dzisiaj Ty zmokłeś, jutro kto inny - i też nie będzie wiedział dlaczego.

        "Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem komunistą.
        Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem związkowcem.
        Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem Żydem.
        Kiedy przyszli po katolików, nie protestowałem. Nie byłem katolikiem.
        Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

        Pastor Martin Niemöller, 1942, Dachau."
        • roumen Re: Właśnie dlatego warto protestować 05.02.08, 16:26
          hummer napisał:

          "Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem komunistą.
          Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem związkowcem.
          Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem Żydem.
          Kiedy przyszli po katolików, nie protestowałem. Nie byłem katolikiem.
          Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

          Pastor Martin Niemöller, 1942, Dachau."
          :))
        • wariant_b Re: Właśnie dlatego warto protestować 05.02.08, 16:32
          Wyobraź sobie, oczywiście teoretycznie, że zostałeś Adminem.
          Albo sędzią piłkarskim lub policjantem z drogówki.

          Oczywiście, że giwi zdarza się nie zareagować na ewidentny faul,
          zdarza się odgwizdać nieistniejące przewinienie. Niemniej wcale
          mnie nie dziwi, że za dyskusje pokazuje czerwoną kartkę.
          Też bym nie chciał musieć uzasadniać każdej wątpliwej decyzji.

          PS.
          Pastor jest nie na miejscu. To MY przyszliśmy.
          I pewnie przeszkadzamy w pracy.
          • taziuta Zgadzam się, pastor jest nie na miejscu... 05.02.08, 17:57
            wariant_b napisał:

            ...
            > PS.
            > Pastor jest nie na miejscu. To MY przyszliśmy.
            > I pewnie przeszkadzamy w pracy.

            Co do pastora, to zgoda, ale co do przeszkadzania w pracy, to już
            nie. Giwi ma pracę dzięki nam! Znikniemy, to i ona zniknie... :)
      • taziuta Giwi piątym żywiołem? :) 05.02.08, 17:38
        wariant_b napisał:

        > Swoją drogą, czy jest sens obrażać się na pogodę?
        > Dzisiaj Ty zmokłeś, jutro kto inny - i też nie będzie wiedział
        > dlaczego.

        W sumie racja, z żywiołem nie wygra.
        Jak ktoś się boi sztormu, to powinien unikać żeglugi... :-)
        • roumen Re: giwi piątym nieżytem.n/t 05.02.08, 17:45
          taziuta napisał:

          > wariant_b napisał:
          >
          > > Swoją drogą, czy jest sens obrażać się na pogodę?
          > > Dzisiaj Ty zmokłeś, jutro kto inny - i też nie będzie wiedział
          > > dlaczego.
          >
          > W sumie racja, z żywiołem nie wygra.
          > Jak ktoś się boi sztormu, to powinien unikać żeglugi... :-)
        • 440417mz Re: Giwi piątym żywiołem? :) 05.02.08, 18:13
          Giwi jest Amazonką(jedną z 7)jeżdżców Agoralypsy!
          • hummer Re: Giwi piątym żywiołem? :) 05.02.08, 19:32
            440417mz napisał:

            > Giwi jest Amazonką(jedną z 7)jeżdżców Agoralypsy!

            To piąty element piątej kolumny ;)
            • roumen Re: Giwi piątym żywiołem? :) 06.02.08, 16:48
              hummer napisał:
              > 440417mz napisał:
              > > Giwi jest Amazonką(jedną z 7)jeżdżców Agoralypsy!
              > To piąty element piątej kolumny ;)
              i szósty zmysł katoendeckiej cenzury?


        • paczula8 jedna uwaga ... 06.02.08, 12:38
          taziuta napisał:

          > wariant_b napisał:
          >
          > > Swoją drogą, czy jest sens obrażać się na pogodę?
          > > Dzisiaj Ty zmokłeś, jutro kto inny - i też nie będzie wiedział
          > > dlaczego.
          >
          > W sumie racja, z żywiołem nie wygra.


          to nie Giwi jest żywiołem Taziuto, tylko forumowicze ... żywiołem
          jeszcze nie obudzonym ...


          Do Wilka (w kwestii 'prostowania':)) -> nie bardzo wiem, co Ci sie
          nie podoba w moim kregosłupie?;)) liczę, że powiesz mi to przy
          najbliższej okazji... :)
          • taziuta Paczulo, nie masz forum nad forum FK! :) 06.02.08, 17:23
            paczula8 napisała:

            > to nie Giwi jest żywiołem Taziuto, tylko forumowicze ... żywiołem
            > jeszcze nie obudzonym ...

            Powiedz to na forum onetu lub tvn24... :-)

            Nie chcem ale muszem, się powtórzyć - nie masz forum nad forum FK!
            Cenzura post factum jest o niebo lepsza od cenzury prewencyjnej
            zastrachanych (zniewolonych?) portali typu onet czy tvn24!
            Ale każdy portal ma swoje zasady. Jak internauci ich nie
            przestrzegają, to sami są sobie winni, gdy ich posty
            giną, a nicki są blokowane! :-)

            • rosario_t Re: Paczulo, nie masz forum nad forum FK! :) 06.02.08, 17:51
              taziuta napisał:

              > paczula8 napisała:
              >
              > > to nie Giwi jest żywiołem Taziuto, tylko forumowicze ...
              żywiołem
              > > jeszcze nie obudzonym ...
              >
              > Powiedz to na forum onetu lub tvn24... :-)
              >
              > Nie chcem ale muszem, się powtórzyć - nie masz forum nad forum FK!
              > Cenzura post factum jest o niebo lepsza od cenzury prewencyjnej
              > zastrachanych (zniewolonych?) portali typu onet czy tvn24!
              > Ale każdy portal ma swoje zasady. Jak internauci ich nie
              > przestrzegają, to sami są sobie winni, gdy ich posty
              > giną, a nicki są blokowane! :-)
              >


              To forum nie ma zasad.Chyba, że za zasady przyjmiemy pisanie niezbyt
              mądrych wątków lub bycie zwolennikiem lewicy i w żadnym wypadku nie
              skrytykować tvn24 w żadnym wpisie ani w miejscu sygnaturki.Jesli to
              są te niepisane zasady tego forum , no to wszystko jasne.

              A jak się ma znikanie WĄTKÓW bez sladu do regulaminu?Rozumiem że
              przenosi się na oslą lub na inne fora , ale znikanie?Posty sie
              usuwa , ale wątki znikające to coś dziwnego raczej?

              Więcej nie będę sie rozwodzić nad tematem , bo i nie warto.
              • taziuta Re: Paczulo, nie masz forum nad forum FK! :) 06.02.08, 17:58
                rosario_t napisała:


                > To forum nie ma zasad...

                OK., no to przyjmij, jak proponowałem wyżej, że to żywioł.
                A z żywiołem się nie walczy, jedynie stara się dostosować
                i przetrwać... :)


                > ... w żadnym wypadku nie skrytykować tvn24 w żadnym wpisie
                > ani w miejscu sygnaturki...

                No nie wiem, ja regularnie wykazuję tu wyższość forum GW nad TVN24
                i jakoś moje (krytyczne wobec tvn24) posty nie znikają... :-)))
            • paczula8 Taziuto, forum gazeta.pl ma wiele zalet, ale... 06.02.08, 21:24
              do demokratycznych standardów, które podobno są Ci tak bliskie, mu
              daleko... nic to, bedziemy na nim pisać pomimo;)
              może i Wilk sie przełamie, w końcu wilk_zakazany brzmi niemal jak
              zakazany owoc, a te są podobno najsmaczniejsze ;)))
    • wanda43 Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 15:56
      Wilku! A niby dlaczego masz sie zegnac? To, ze jakies babsko uzurpuje sobie
      prawa cenzorskie nie jest powodem, abys opuszczal forum. Czy podhalanski, czy
      zakazany jestes ten sam. Zostan i pisz babie na zlosc. Niby dlaczego mamy sie
      poddawac? To forum, to MY, a nie ona. Bez nas straci fuche.
      • roumen Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 16:08
        To, ze jakies babsko uzurpuje sobie prawa cenzorskie nie jest powodem, abys
        opuszczal forum. Czy podhalanski, czy zakazany jestes ten sam. Zostan i pisz
        babie na zlosc. Niby dlaczego mamy sie
        poddawac? To forum, to MY, a nie ona. Bez nas straci fuche.

        czy giwi cokolwiek wykuma z tego?
      • 440417mz Re: Pożegnanie wilka_podhalanskiego. 05.02.08, 16:10
        Rozstrzelajmy Giwi globulkami antykoncepcji w ramach walki o wolność słowa naszą
        i waszą.Giwi tajemnica słodka ,Agorowy móżdżek po polsku-patriotka i polityczna
        dewotka./Dulce et decorum,est legere;Forum;!
    • homosovieticus Myślący ludzie powinni opuścić to forum. 05.02.08, 16:00
      Poprawność polityczna uniemozliwia uczciwy i rzetelny opis
      rzeczywistosci politycznej w Polsce.
      • rosario_t Re: Myślący ludzie powinni opuścić to forum. 05.02.08, 16:02
        homosovieticus napisał:

        > Poprawność polityczna uniemozliwia uczciwy i rzetelny opis
        > rzeczywistosci politycznej w Polsce.

        Daruj sobie Homoś te kazania.

        Tu nie o poprawnośc chodzi.
        • homosovieticus Na forum Kraj poprawnośc jest w cenie 05.02.08, 16:04
          a nie autentyczne poglądy forumowiczów.Wynika to z komercyjnego
          charakteru tego forum.
          • rosario_t Re: Na forum Kraj poprawnośc jest w cenie 05.02.08, 16:14
            homosovieticus napisał:

            > a nie autentyczne poglądy forumowiczów.Wynika to z komercyjnego
            > charakteru tego forum.

            Niewiem.Ale jestem przekonana że nie tylko żałosna giwi wycina i
            przenosi wpisy.Jeśliby to tylko ona robiła to nie znikały by wątki ,
            które zniknęły , skoro jak wszyscy twierdzą giwi jest propisowska.
            I nie byłoby manipulacji przy wpisach.
            • rosario_t Re: Na forum Kraj poprawnośc jest w cenie 05.02.08, 16:16
              Nie mam teraz czasu, ale innym razem ci udowodnię co się stało w
              jednym z moich wpisów.
    • woda.woda No cóż, Wilku, 05.02.08, 16:08
      pewnie masz rację.

      Jeśli reguły gry są niejasne, żeby grać, trzeba zgodzić sie na to,
      że w każdej chwili możesz z niewiadomych powodów wypaśc z gry
      decyzją krupiera.

      Jeśli ktos na to się nie godzi - odchodzi z gry.

      Albo - wie, że to tylko gra :)

      Tak, czy tak - miło było :)

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka