wilk_zakazany
05.02.08, 13:00
Kłania się wszystkim wilk_podhalanski. Po raz ostatni.
Chciałem się z Wami pożegnać. Forum, na którym dochodzi do absurdu i
intelektualnej degrengolady za sprawą włascicieli (administratorów) -
nie jest mi już bliskie.
Dostałem zakaz otwierania wątków za to, że zacytowałem wypowiedź
Stefana Kisielewskiego na temat cenzury. Można sprawdzić - jest
teraz tu, na forum "moderacja":
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
f=654&w=75303063. Jest szczytem chamstwa uzuropwanie sobie prawa do
umieszczania wypowiedzi Kisiela pośród wypowiedzi komentujących
działania giwi.
Jestem człowiekiem, który musiał czasem chodzić na Mysią. Spotkania
z cenzorami, choć byli ludźmi różnego autoramentu i różnego
intelektu, zawsze były dla mnie obrzydliwe. Bo wolnośc wypowiedzi
jest darem ultymatywnym, najwyższym, pewnie drugim po darze życia.
Nigdy na tym forum nie zaatakowałem nikogo po chamsku (o ile
pamiętam), nie byłem wulgarny, polemizowałem jedynie zawsze i twardo
z bezsensownym wycinaniem niegroźnych wątków, także w swej ideologii
bardzo mi odległych. Wątek o Kisielu został przeniesiony, choć nie
zawierał w zasadzie ani jednego złego słowa mojego, a wręcz
odwrotnie - zachęcał do rozmowy nad grozą cenzury jako takiej w
ogóle.
Baw się dobrze giwi.
Miło mi było otrzeć się o niektóre nicki, zwłaszcza wodę.wodę,
zapijaczonego ryja, wandę, jolę-izę, także polemistów jak paczula8
czy goldemwomen. Bywały wieczory, kiedy mi się nieźle z wami
klikało, fantazjowało, rozbawiony byłem, nigdy wkurzoy. Bo koloryt
ludzi jest wartością ogromną, póki nie czynią innym krzywdy.
Ale nie mogę dopuścić do tego, żeby tylko część moich poglądów mogła
być publikowana - wilk taki nie jest, jak pragnie giwi.
Wilk_podhalanski