wedrowiec2
01.04.06, 15:54
Na nowym komuterze zainstalowałam win98. Wszystko działa dobrze, oprócz
głównej strony Gazety. Na górze ekranu widzę nagłówek strony, potem muszę
przewinąć kilka ekranów, by zobaczyć napisy na lewym margonesie, a gdy one
skończą się, widzę zasadniczą stronę:(
Inne strony, a także artykuły otwierają się prawidłowo. Mam coś źle w
ustawieniach, czy Gazeta zbuntowała się?
Firma, która montowała komputer twierdzi, ze wszystkie podzespoły są
odpowiednie dla tego systemu.
Win98 nie mogę zmienić, bo mam opragromawanie, na którym pracuję, a które nie
działa w winXP:(