Dodaj do ulubionych

widziała w piekle same sutanny i habity

26.02.07, 15:02
Siostra Jadwiga powtarzała: 'Czekajcie, nadejdzie wiosna Kościoła. Wyjdzie z
Betanii, bo to ona jest główną podporą Kościoła. Jezus tak mi mówi'.
Powtarzała: 'Kler jest zagubiony, żyje w przepychu i luksusie'. Podczas
widzeń widziała w piekle same sutanny i habity.

kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,53581,3938931.html?as=3&ias=5
O zboczkach nie chciala wspomniec, bo jest wstydliwa, a o SBekach pewnie
jeszcze nie wiedziala zajeta tancami i opadami w Duchu swietym. hehehe
Obserwuj wątek
    • nowytor4 ty padalcu wytłumacz, dlaczegoś nie zbanowany 26.02.07, 15:05
      po takich twoich plugawych występach na forum?
      • szkliwo Re: ty padalcu wytłumacz, dlaczegoś nie zbanowany 26.02.07, 15:14
        Powinieneś się cieszyć,
        szczątki Chrystusa odnaleziono !
        • gorby tlusty nowytor splonie w swojej sutannie bez oleju 26.02.07, 15:17
    • incognitto Re: widziała w piekle same sutanny i habity 26.02.07, 15:07
      gorby napisał:



      > jeszcze nie wiedziala zajeta tancami i opadami w Duchu swietym. hehehe

      czy to ten sam Duch św co kierował panią prezes pewnego banku, a co teraz kieruje stolica dużego europejskiego państwa??
      • incognitto Re: widziała w piekle same sutanny i habity 26.02.07, 15:09


        dlaczego wyśmiewasz jedną, w końcu osobe duchowną
        a drugą nie ???
      • gorby nie,to duch sw. finansowany przez szmalcownika 26.02.07, 15:15
    • szkliwo Oj bedą smażyć się w piekle, oj będą. 26.02.07, 15:13
      Nawet Chjrystus im nie zmartwychwastał.
      A szczególnie za to,
      iż KK okrzyknał się łącznikiem między człowiekiem a Bogiem.
      Kto im dał takie prawo ?
    • wanda43 Biedne kobiety. 26.02.07, 15:49
      • gorby33 Re: Biedne kobiety. 26.02.07, 18:06
        Kazda kandydatka do zakonu powinna sobie przeczytac ten artykul z 10 razy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka