gorby
26.02.07, 15:02
Siostra Jadwiga powtarzała: 'Czekajcie, nadejdzie wiosna Kościoła. Wyjdzie z
Betanii, bo to ona jest główną podporą Kościoła. Jezus tak mi mówi'.
Powtarzała: 'Kler jest zagubiony, żyje w przepychu i luksusie'. Podczas
widzeń widziała w piekle same sutanny i habity.
kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,53581,3938931.html?as=3&ias=5
O zboczkach nie chciala wspomniec, bo jest wstydliwa, a o SBekach pewnie
jeszcze nie wiedziala zajeta tancami i opadami w Duchu swietym. hehehe