Dodaj do ulubionych

Wesele w Hotelu Agro!

26.05.08, 11:16
Jeśli byliście lub sami mieliście wesele w hotelu agro to podzielcie
sie wrażniami?? jak było?? jaka sale jaka dekoracja? jak z obsługą?
no i jakie jedzonko?? prosze o wszelkie info:)
Obserwuj wątek
    • kaszunia Re: Wesele w Hotelu Agro! 26.05.08, 18:17
      Ja mam tam wesele, tyle że dopiero we wrześniu :)
      Jeśli chcesz podeślę Ci menu na gazetowego
      pozdrawiam
    • linusia1985 do kaszuni:Re: Wesele w Hotelu Agro! 27.05.08, 12:02
      jesli mozesz to bardzo prosze o podeslanie:)
    • saninka Re: Wesele w Hotelu Agro! 22.09.08, 19:53
      Menu ok, cena też do przeżycia, sala i jej strojenie płatna dodatkowo, polecam
      balony to przykryją urok prl-u panujący na sali.
      • tatti-ana Re: Wesele w Hotelu Agro! 23.09.08, 08:06
        W tym hotelu nie ma już wogóle gastronomii, bo pani, która zajmowała
        się cateringiem odeszła i narazie nie wiadomo kto i czy bedzie sie
        tym zajmował.Jedynie mozna wynająć salę.
        • kaszunia Re: Wesele w Hotelu Agro! 25.09.08, 22:23
          Moje wesele odbyło się w tym hotelu niecałe dwa tygodnie temu i wciąż jak o tym pomyślę to mnie skręca ze złości!

          Rzeczywiście pani, która zajmowała się tam gastronomią została zwolniona, o czym zostaliśmy poinformowani na miesiąc przed ślubem. Mówiąc dokładnie, to dowiedzieliśmy się o tym fakcie tylko dlatego, że zadzwoniliśmy w jednej sprawie, a przy okazji powiedziano nam że nie mamy kucharki. Naprędce załatwiono nam jedną panią, która nie była zła, ale zachwyceni też nie byliśmy. Podsumowując: Koszt wesela wzrósł nam o kilka tysięcy złotych na cztery tygodnie przed uroczystością, a cała dyrekcja miała to serdecznie gdzieś (może poza panem Andrzejem, który starał się zachować twarz).

          Więc jeśli chcecie mieć spokój i pewność co do tego, że wasze wesele się uda bez niespodzianek, to tego miejsca NIE POLECAM, NIE POLECAM, NIE POLECAM!!!
          • pablita Re: Wesele w Hotelu Agro! 06.10.08, 11:45
            Ja tam byłam w zeszłym roku na weselu - dramat !
        • sylwka83 Re: Wesele w Hotelu Agro! 04.11.08, 11:08
          Bylam tam jako gosc na weselu jakies 3 lata temu ogolnie nie w moim
          stylu troche jak z dawnego ustroju ;) co do jedzenia to ok ale nie
          wiem kto to organizowal w sensie czy hotel odpowiadal za jedzenie
          czy firma zewnetrzna.
    • goofi Re: Wesele w Hotelu Agro! 12.10.08, 23:35
      Miałam wesele w tym roku i najgorszemu wrogowi nie życzę, tego
      miejsca. Brak profesjonalnej obsługi, że strony hotelu. Różnym
      osobom płaci się za wynajem sali, jej strojenie, obsługę kulinarną i
      parking. To sprawia, że istnieje rozmycie odpowiedzialności i ciężko
      egzekwować swoje prawa. Mało kontaktowe osoby reprezentujące hotel.
      Nikomu nie polecam tego miejsca. Gdybym mogła cofnąć czas wybrałabym
      inne miejsce.
      • kaszunia Re: Wesele w Hotelu Agro! 04.11.08, 16:05
        Zgadzam się w 100 %, niestety :)
    • wesolywesolek Re: Wesele w Hotelu Agro! 20.02.15, 20:16
      Niedawno byłem na weselu, masakra! Wystrój "z poprzedniej epoki". Jedyne co to panie z obsługi były bardzo miłe i się ostro uwijały. Co do jedzenia to było jakie było, ale i tak oszukiwali bo z tego co wiem to menu miało być inne a podano tańsze produkty Chociaż menu było uzgadniane z jakąś kierowniczką obiektu (z jakąś panią Moniką, niby miła ale...niesłowna). Ogólnie stanowczo odradzam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka