linusia1985 26.05.08, 11:16 Jeśli byliście lub sami mieliście wesele w hotelu agro to podzielcie sie wrażniami?? jak było?? jaka sale jaka dekoracja? jak z obsługą? no i jakie jedzonko?? prosze o wszelkie info:) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kaszunia Re: Wesele w Hotelu Agro! 26.05.08, 18:17 Ja mam tam wesele, tyle że dopiero we wrześniu :) Jeśli chcesz podeślę Ci menu na gazetowego pozdrawiam Odpowiedz Link
linusia1985 do kaszuni:Re: Wesele w Hotelu Agro! 27.05.08, 12:02 jesli mozesz to bardzo prosze o podeslanie:) Odpowiedz Link
saninka Re: Wesele w Hotelu Agro! 22.09.08, 19:53 Menu ok, cena też do przeżycia, sala i jej strojenie płatna dodatkowo, polecam balony to przykryją urok prl-u panujący na sali. Odpowiedz Link
tatti-ana Re: Wesele w Hotelu Agro! 23.09.08, 08:06 W tym hotelu nie ma już wogóle gastronomii, bo pani, która zajmowała się cateringiem odeszła i narazie nie wiadomo kto i czy bedzie sie tym zajmował.Jedynie mozna wynająć salę. Odpowiedz Link
kaszunia Re: Wesele w Hotelu Agro! 25.09.08, 22:23 Moje wesele odbyło się w tym hotelu niecałe dwa tygodnie temu i wciąż jak o tym pomyślę to mnie skręca ze złości! Rzeczywiście pani, która zajmowała się tam gastronomią została zwolniona, o czym zostaliśmy poinformowani na miesiąc przed ślubem. Mówiąc dokładnie, to dowiedzieliśmy się o tym fakcie tylko dlatego, że zadzwoniliśmy w jednej sprawie, a przy okazji powiedziano nam że nie mamy kucharki. Naprędce załatwiono nam jedną panią, która nie była zła, ale zachwyceni też nie byliśmy. Podsumowując: Koszt wesela wzrósł nam o kilka tysięcy złotych na cztery tygodnie przed uroczystością, a cała dyrekcja miała to serdecznie gdzieś (może poza panem Andrzejem, który starał się zachować twarz). Więc jeśli chcecie mieć spokój i pewność co do tego, że wasze wesele się uda bez niespodzianek, to tego miejsca NIE POLECAM, NIE POLECAM, NIE POLECAM!!! Odpowiedz Link
pablita Re: Wesele w Hotelu Agro! 06.10.08, 11:45 Ja tam byłam w zeszłym roku na weselu - dramat ! Odpowiedz Link
sylwka83 Re: Wesele w Hotelu Agro! 04.11.08, 11:08 Bylam tam jako gosc na weselu jakies 3 lata temu ogolnie nie w moim stylu troche jak z dawnego ustroju ;) co do jedzenia to ok ale nie wiem kto to organizowal w sensie czy hotel odpowiadal za jedzenie czy firma zewnetrzna. Odpowiedz Link
goofi Re: Wesele w Hotelu Agro! 12.10.08, 23:35 Miałam wesele w tym roku i najgorszemu wrogowi nie życzę, tego miejsca. Brak profesjonalnej obsługi, że strony hotelu. Różnym osobom płaci się za wynajem sali, jej strojenie, obsługę kulinarną i parking. To sprawia, że istnieje rozmycie odpowiedzialności i ciężko egzekwować swoje prawa. Mało kontaktowe osoby reprezentujące hotel. Nikomu nie polecam tego miejsca. Gdybym mogła cofnąć czas wybrałabym inne miejsce. Odpowiedz Link
wesolywesolek Re: Wesele w Hotelu Agro! 20.02.15, 20:16 Niedawno byłem na weselu, masakra! Wystrój "z poprzedniej epoki". Jedyne co to panie z obsługi były bardzo miłe i się ostro uwijały. Co do jedzenia to było jakie było, ale i tak oszukiwali bo z tego co wiem to menu miało być inne a podano tańsze produkty Chociaż menu było uzgadniane z jakąś kierowniczką obiektu (z jakąś panią Moniką, niby miła ale...niesłowna). Ogólnie stanowczo odradzam. Odpowiedz Link