Dodaj do ulubionych

Głupiec - karta na mój dzisiejszy dzień

20.05.07, 12:19
i co?
Mama zabrała mnie do sklepu.Wlasnie wrocilam-zerkam w notesik z zanotowanymi
kartami dnia i sie smieje. Myslalam...moze pojade na dzialke bo mialam nie
jechac,moze spotkam kogos nowego itp itd....

Ale poszlam rano z mama do sklepu.Kompletnie niespodziewanie zostalam w
sklepie Obkuoiona(no bo mama placila)ale wyszlam z doslownie WOREM rzeczy jak
ten Głupiec, i zeby bylo smieszniej,przy wejsciu pies moj mnie zębami złapał big_grin
Obserwuj wątek
    • coill Re: Głupiec - karta na mój dzisiejszy dzień 20.05.07, 12:24
      co ja tam wyzej napisalam...."dzisiejszy dzien"...bosz hehehe wink
    • coill Re: kolejne głupcowe zdarzenia z dzis.. 21.05.07, 00:16
      myslalam ze to tylko tyle bedzie,aje dnak... Jak debil weszlam do pokoju
      nadepnełam farbe(NOWĄsad wszsytko m isie wylalo na ziemie,zaraz spadly na mnie
      obrazy a na koniec wylaną farbą pobrudzilam sobie jeden znich(dla mnei to
      koszmar)..POD KOniec dnia niespodzianką byly pieniadze za cos za co nie powinno
      ichaz tyle byc(Glupi ma zawsze szzescie?smile
      W dodatku ten szerszen z balkonu przed ktorym uciekalam..normlanie dzień
      niespodzianka
    • dori7 Re: Głupiec - karta na mój dzisiejszy dzień 21.05.07, 02:31
      coill napisała:


      > Ale poszlam rano z mama do sklepu.Kompletnie niespodziewanie zostalam w
      > sklepie Obkuoiona(no bo mama placila)ale wyszlam z doslownie WOREM rzeczy jak
      > ten Głupiec, i zeby bylo smieszniej,przy wejsciu pies moj mnie zębami złapał
      > big_grin

      A te ubrania nie byly przypadkiem z okazji zblizajacego sie wakacyjnego wyjazdu?
      Wtedy ten worek bylby rzeczywiscie ekwipunkiem podroznym smile)
      • coill Re: Głupiec - karta na mój dzisiejszy dzień 21.05.07, 19:35
        hmm,nie ale ubrania wlasnie przyjechaly z daleka big_grin
    • iokepine Re: Głupiec - karta na mój dzisiejszy dzień 21.05.07, 21:21
      Dobre!

      smile))
    • mysza012 Re: Głupiec - karta na mój dzisiejszy dzień 12.06.07, 20:12
      Na dzisiaj mialam Glupca (talia Rider-Waite) i wlasciwie to spodziewalam sie po
      tym dniu czegos innego niz wyszlo. A byl to wlasciwie psi dzien. Rano moje
      kosmate szczescie wladowalo mi sie do lozka i moszczac sie wydrapalo w lozku
      kolejna dziure. Nie pierwsza i zapewne nie ostatnia. Pozniej byly spacerki.
      Sloneczko grzalo jak na karcie tylko ja zamiast patrzec sie beztrosko do gory
      patrzylam sie czujnie pod nogi, zeby nie wdepnac przypadkiem w jakas mine
      poslizgowa albo nie zostac wciagnieta przez mojego kochanego futrzaka np do
      jakiejs dziury. Worek Glupca tez sie dzisiaj pojawil. To ja dzwigalam ze sklepu
      wielki wor z Chappi, bo przeciez moje malenstwo nie moze glodowac, a to co mial
      to juz oczywiscie zdazyl zjesc.
      • pani.jazz Re: Głupiec - karta na mój dzisiejszy dzień 12.06.07, 22:53
        No, przeciez na Glupcu w Riderze jest piesek! big_grin
        I wszystko jasne.
    • anuszzka Re: Głupiec - karta na mój dzisiejszy dzień 19.12.07, 11:55
      No i wylosowalam na dzisiaj ta karte.Po pracy jade na ang., wiem, ze bedzie test
      ze slowek a ja zamiast sie do niego wczoraj uczyc(mialam tylko 1 dzien do nauki)
      poszlam ze swoim facetem na randke.No i teraz czuje sie jak ten glupiec, nic nie
      umiem...moze zdaze w pracy troche powtorzyc...?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka