darima_ka 15.03.08, 21:22 Witaj na forum, życzę miłego forumowania Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tadeusz_ski.51 Re: ♠♠ Kassa10♠♠ 15.03.08, 21:29 Oooo, jest tu Kasieńka! Cmok w lewy policzek (to po znajomości), z zasady jako senior daję cmoka w czółko! Pozdrówka. Odpowiedz Link
kassa10 Re: ♠♠ Kassa10♠♠ 15.03.08, 21:38 jakżeż miłe powitanko! odcmokuję się tym co mię cmoknęli)) Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: ♠♠ Kassa10♠♠ 16.03.08, 15:21 kassa10 napisała: > odcmokuję się tym co mię cmoknęli)) ------ W usta Kasiu? W usta z języczkiem??? DD Odpowiedz Link
kassa10 Re: ♠♠ Kassa10♠♠ 17.03.08, 12:09 cmok z języczkiem? - to jakieś nowum - kuriozum Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: ♠♠ Kassa10♠♠ 04.08.08, 19:49 Dobra, nie cmok tylko buziak, dawaj buziaka Odpowiedz Link
samantha.1 Re: ♠♠ Kassa10♠♠ 05.08.08, 15:54 Oooo, Kassy10 już naprawdę dawno tutaj nie było, ale jako że wakacje to korzysta z reala, i net olewa) Odpowiedz Link
darima_ka Re: ♠♠ Kassa10♠♠ 06.08.08, 15:29 Kassa10 chyba "belferka" to nabiera sił na pozostałe 10 mieśDD Odpowiedz Link