Dodaj do ulubionych

♠♠ Kassa10♠♠

15.03.08, 21:22
Witaj na forum,
życzę miłego forumowaniabig_grin
Obserwuj wątek
    • tadeusz_ski.51 Re: ♠♠ Kassa10♠♠ 15.03.08, 21:29
      Oooo, jest tu Kasieńka! Cmok w lewy policzek (to po znajomości), z zasady jako
      senior daję cmoka w czółko! Pozdrówka.
      • inka-1 Re: ♠♠ Kassa10♠♠ 15.03.08, 21:34
        witam serdecznie
        • kassa10 Re: ♠♠ Kassa10♠♠ 15.03.08, 21:38
          jakżeż miłe powitanko!
          odcmokuję się tym co mię cmoknęlismile))
          • tadeusz_ski.51 Re: ♠♠ Kassa10♠♠ 16.03.08, 15:21
            kassa10 napisała:
            > odcmokuję się tym co mię cmoknęlismile))
            ------
            W usta Kasiu? W usta z języczkiem??? big_grinDD
            • kassa10 Re: ♠♠ Kassa10♠♠ 17.03.08, 12:09
              cmok z języczkiem? - to jakieś nowum - kuriozum
              • tadeusz_ski.51 Re: ♠♠ Kassa10♠♠ 04.08.08, 19:49
                Dobra, nie cmok tylko buziak, dawaj buziaka big_grin
    • samantha.1 Re: ♠♠ Kassa10♠♠ 16.03.08, 20:19
      Witam big_grin
      • legwan4 Re: ♠♠ Kassa10♠♠ 16.03.08, 22:09
        Hejka!wink
        • zak-1 Re: ♠♠ Kassa10♠♠ 04.08.08, 22:10
          Cześć wink
          • samantha.1 Re: ♠♠ Kassa10♠♠ 05.08.08, 15:54
            Oooo, Kassy10 już naprawdę dawno tutaj nie było,
            ale jako że wakacje to korzysta z reala, i net olewasmile)
            • darima_ka Re: ♠♠ Kassa10♠♠ 06.08.08, 15:29
              Kassa10 chyba "belferka" to nabiera sił na pozostałe 10 mieśbig_grinDD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka