mamaoli2005
08.10.06, 21:08
Jak wam wychodzi mycie ząbków u maluchów?
U nas jest zaciskanie buźki, wyciąganie języka... itp
Z dolnymi ząbkami nie jest tak źle, ale umyć te górne to już czasem graniczy z
cudem.
Jak to jest u was?
pozdrawiam wszystkie mamy