Dodaj do ulubionych

wyborcza kapuje - Grab kłamie

26.01.04, 18:28
Pamiętacie sprawę z lipca 2003, o zablokowaniu dostępu do forum Mysłowickiego
internautom na stałych łączach? Otóż sprawa się wyjaśniła. Na wniosek
prokuratury mysłowickiej GW zablokowała to forum, ponadto GW ujawniła
prokuraturze IP internautów mysłowickich, którzy krytykowali czerwone władze
Mysłowic. Czyli GW traktuje internet po Chińsku. A co najważniejsze Grab
forumowiczów KŁAMAŁ W TEJ SPRAWIE!
Zarzut prokuratury mysłowickiej na internautów, to cos w rodzaju "Zmierzali
do obalenia ustroju przemocą.
Ukazała sie wtedy w GW krótka notka na ten temat i cichosza!!!!!
A Grab kłamał, że GW nic na ten temat nie wie.
Dlatego uważajcie co piszecie na forum bo GW kabluje a Grab kłamie.

Antyred.
Obserwuj wątek
    • Gość: co to Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.04, 18:30
      heheheh
    • Gość: Darek Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie IP: 62.233.185.* 26.01.04, 18:33
      antyred4 napisał:

      > Czyli GW traktuje internet po Chińsku. A co najważniejsze Grab
      > forumowiczów KŁAMAŁ W TEJ SPRAWIE!

      Jeśli to co piszesz jest prawdą, to bardzo niedobrze :-(
      • Gość: co to Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.04, 18:35
        No to sąd tym się tym zajmie i inne media i będzie klapa wyborczej. hehehehe
      • coxxi Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie 05.02.04, 22:51

        Ich Liebie Myslowice
    • rakoon Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie 26.01.04, 18:40
      No to nad adminem tego forum gromadzą się czarne chmury.
    • antyred4 Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie 26.01.04, 18:42
      więcej na ten temat

      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=13239
    • Gość: Cover Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie IP: 80.48.246.* 26.01.04, 20:59
      Ciekawa zawierucha ...
      • Gość: myslaw Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie IP: *.crowley.pl 26.01.04, 22:39
        to o to chodziło
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=5894550&a=6821359
    • Gość: builder Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie IP: *.cable.ubr02.hari.blueyonder.co.uk 27.01.04, 01:40
      nic nowego
      redaktor naczelny tez zadymia i co z tego?
      grab"" u niego pracuje, wiec robi to co mu nakazuje
      nie sadzisz chyba, ze przy dzisiejszej sytuacji na rynku pracy bedzie sie
      ktos` rzucal?
      tak czy owak redaktorek nagle przeszedl do zac`mionego pokoju i czuje sie
      bezpieczny - a ja uwazam, ze ma sporo za uszami
    • emce_dwa mc2 27.01.04, 07:20
      oświadczam, ze we wspomnianym czasie dostęp dla korzystających z internetu via
      modem do stron forum MYSŁOWICE był ...
      w GW pojawił się na ten temat artykuł

      ludzie - mam nadzieję, że jednak niektóre Wasze sądy będą bardziej wyważone

      ponieważ wiem, jak ciężka /i czasami bezsensowna/ jest praca moderatora pozwolę
      sobie nie komentować pewnych uwag

      sam zrezygnowałem z moderowania forum MYSŁOWICE - zastrzegając, ze każdy pisze
      na swoją odpowiedzialność

      wiele osób bulwersowały czy irytowały wypowiedzi paru osób na forum - i tak jak
      pisałem - nie wzbudzały sympatii dziennikarzy , którzy być może brali wszystkie
      tematy za rozpętane przez tzw. oszołomów

      co do ujawnienia swoich danych - a i owszem - zirytowałoby mnie to, z drugiej
      strony mam ten komfort, którego parę osób /z prawa i lewa/ nie ma - nie wstydzę
      się - a wręcz przeciwnie - odczuwam pewną satysfakcję, że forum MYSŁOWICE
      założyłem w tym samym dniu, kiedy znikneło forum ze stron miasta ...

      dlatego sympatią dażę zimnego, bo to on pomógł rozwinąć kampanię informowania o
      możliwości kontynuowania naszych sporów - był (jest) od początku

      pozdrawiam
      i myślę, że pora gonić bronka - bo nas forum Ruda Śląska wyprzedziło :)))
    • emce_dwa https://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=13239 27.01.04, 07:23
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=13239
      forum MYSŁOWICE
    • tebe Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie 27.01.04, 12:47
      Witam
      To dwie sprawy.
      Po pierwsze nie blokowaliśmy dostępu do forum dla użytkowników na stałych łączach.
      Po drugie - rzeczywiście zostaliśmy zmuszeni do ujawnienia danych ale jednej osoby, a nie "internautów mysłowickich".
      Jak do tego doszło? Osoba, która uważała że jeden z postów naruszył jej dobra zgłosiła się do nas w lipcu zeszłego roku o ujawnienie danych autora. Odmówiliśmy.
      We wrześniu danych zarządała prokuratura. Korespondencję z nią prowadziliśmy na różnych szczeblach do grudniu, korzystając z wszystkich możliwości odwoławczych. Jednak w grudniu możliwości te się wyczerpały.
      Przy okazji pozwolę sobie przypomnieć fragment regulaminu forum, który wyraźnie mówi, że do takiego ujawnienia danych dojść może:
      _____________
      4.
      Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum Gazeta.pl treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc.
      [..]
      7.
      Agora SA zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 4, 5 i 6 niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w Forum Gazeta.pl w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt. 4, 5 i 6 regulaminu. Agora S.A. może również przekazać sądowi, prokuraturze, policji i innym uprawnionym organom pozostające w jej posiadaniu dane osób naruszających postanowienia pkt. 4 niniejszego regulaminu.
      ___________

      Pozdrawiam
      • Gość: mysławek Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.04, 12:52
        Niby który z tych punktów upowaznił Was do zakablowania Zimnego????
        • ptanga Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie 18.02.04, 18:48
          Gość portalu: mysławek napisał(a):

          > Niby który z tych punktów upowaznił Was do zakablowania Zimnego????

          Nie doczekamy się odpowiedzi Adminie? No powiedz, dlaczego zakablowaliście
          Zimnego? Jakiego na Was mieli haka?
          • ptanga Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie 18.02.04, 19:13
            I jeszcze mała prośba do Admina i zarazem ostatnia szansa poprawy Jego
            wizerunku:
            Gdyby dyspozycyjna agatka lub jaki inny skorumpowany przez mafię prokurator
            wystąpił o ujawnienie mojego IP, to dajcie mi cynk nim zes..ni ze strachu mnie
            zakablujecie. Dobra? Maila mi poślijcie.
            PS
            Całej Redakcji Gazety Wyborczej życzę dalszych sukcesów w walce o Wolność Słowa.
    • Gość: mysławek Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.04, 12:50
      Cała granda na tym polega,że Wyborcza zakapowała Zimnego na wniosek prokurator,
      uchodzącej w mieście za dyspozycyjną wobec układu panujacej sitwy. Wniosek o
      ujawnienie danych Zimnego oparty byl na tym, że ten dementował kłamstwa
      publikowane w tzw. życiu mysłowic przez zastępce prezydenta oraz napisał
      zgodnie z prawdą o jednej babce szykującej sie na stanowisko szefa szkoły. Przy
      każdej innej okazji Zimny krytykował poczynania władz Myslowic, czym w
      oczywisty sposó sie narażał. Taki bzdurny pretekst wykorzystała dyspozycyjna
      prokurator, by zdemaskować Zimnego. Odrobina rozsądku admina forum
      wystarczyłaby do zapobieżenia tej grandzie.
      Przy okazji, zdumiewa ogólna postawa Wyborczej w sprawach mysłowickich. W
      mieście, gdzie prezydent wygrał wybory w wyniku mistyfikacji, gdzie zastępca
      prezydenta urzęduje mimo oskarżenia o fałszerstwo podpisów, gdzie dzieją sie
      cuda porównywalne tylko ze Starachowicami i Bydgoszczą, Wyborcza nabiera wody w
      usta i jak się okazuje, pomaga zamykac usta innym.
      Wejdźcie na oficjalną stronę UM Mysłowice i zobaczcie sobie foto milościwie
      panującego. Czyżby to był klucz do zrozumienia przedziwnej postawy Wyborczej
      wobec Mysłowic?
    • Gość: mysławek Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.04, 13:19
      A oto oryginalny tekst Zimnego (ze strony mce.info), ktory stal się podstawą
      działania prokuratorki z Mysłowic i zakablowania przez Wyborczą. Oceńcie sami:

      ""Zycie Lewicy Głosem Mysłowic" (czy tak jakoś, taki dwutygodnik mysłowicki w
      każdym razie), wydrukował odpowiedź dyrektorek szkół na Bończyku na zarzuty
      Kondziałkowej. Z odpowiedzi wynika, że Kondziała to normalna żmijka, która
      zielonego pojęcia nie ma o prawie, przepisach, itp. związanych z oświatą. A
      chodzi jej jedynie o to, by obsadzić stołek na bończyku kims zaufanym,
      czerwonym, najlepiej panią Stelmach, która dorabia u Osyry w WURZ-e,
      pozostając z nim w zażyłej przyjaźni.
      Jako działacz związkowy Kondziałkowa powinna poniektóre sprawy wiedzieć a
      prznajmniej zapoznać sie z nimi zanim napisze kolejne bzdury.
      Odpowiedź pań Dyrektorek jest rzeczowa i uprzejma, co aż budzi podziw jeżeli
      weźmie sie pod uwagę ochydny paszkwil kondziały. A może to redakcja ŻM
      ocenzurowała i okroiła te odpowiedź.
      W każdym razie jestem po wrażeniem, bo czytając nagłówek spodziewałem sie
      tekstu bardziej w moim stylu, bo stwierdziłem, że taki styl do tłumoka lepiej
      dociera."



    • aqua Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie 27.01.04, 17:10
      Przecież to Grab.
    • hr.glukof Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie 27.01.04, 22:50
      No ładnie daliście tyłów, ha ha obrońcy demokracji z Urbanem na kolacji
      • Gość: kusza Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie IP: *.crowley.pl 27.01.04, 23:23
        Tebe, te dwa punkty, które cytujesz nijak sie mają do treści postu o który
        chodzi. Zdajsie, ze nieźle daliście ciała. Czy zamierzacie coś z tym zrobić?
        • hr.glukof Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie 28.01.04, 15:52
          Jak to qa co?
          Próba obalenia władzy ludowej siłą!!!!
          Dają się manipulować czerwonej wszechwładnej sitwie. Pismaka łatwo kupić
    • Gość: kolega adasia Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie IP: 62.89.80.* 28.01.04, 13:09
      No to faktycznie,trzeba miec duzo odwagi zebu tu pisać.
    • Gość: bosmannn Re: wyborcza nagrywa i teraz jeszcze kapuje. UBe ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.04, 23:16
      • Gość: dareczek Re: wyborcza nagrywa i teraz jeszcze kapuje. UBe IP: *.crowley.pl 30.01.04, 19:52
        to hańba!!!! Od dzis nie kupuję Wyborczej, do czego i was namawiam!
        • antyred4 Re: wyborcza nagrywa i teraz jeszcze kapuje. UBe 31.01.04, 13:17
          I Grab nabrał wody w usta. Nie odpowiedział jak sie mają dwa cytowane przez
          niego punkty do postu cytowanego z forum Mysłowice. W każdym razie GW zrobiła
          kolejny ukłon w stronę czerwonej mafii nie sprawdzając wogóle o co chodzi.
          Skandal!
          • hr.glukof Re: wyborcza nagrywa i teraz jeszcze kapuje. UBe 31.01.04, 14:05
            istnieją dwie możliwośći:
            --
    • Gość: ptanga Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie IP: *.crowley.pl 01.02.04, 20:12
      Juz dawno temu pisałem o tym, że Wyborcza trzyma z czerwoną sitwa z Mysłowic.
      Kiedy już wszystkie gazety napisały o przewale kieszonki (na całe strony plus
      foto) i to po kilka razy, Wyborcza odważyła sie na małego szpunta, wybitnie
      pobieżnie traktujacego temat.
      Was wszystkich ostrzegam!
      Piszcie tu o czym chcecie, ale jak zaatakujecie czerwonych z Mysłowic, załatwi
      Was dyspozycyjna prokurator agata s. zespół wespół z adminem tego forum.
      • antyred4 Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie 05.02.04, 18:43
        i chyba nam Grab zupełnie skapcaniał i juz nie odpowie na pytanie jak sie ma
        post Zimnego do cytowanych punktów regulaminu. Straszny obciach, prawda Grab? A
        ja nadal ostrzegam - uważajacie co klikacie bo wyborcza kabluje czerwonej mafii!
        • ptanga Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie 05.02.04, 19:01
          Znajduję tylko jedno wytłumaczenie milczenia admina. Może jednak wbrew mojemu
          przekonaniu, facet ma odrobinę honoru i zrobił to samo co prezydent w mieście
          M. tylko dokładniej. Dokładniej, bo w końcu o honor chodziło a nie chapanie
          kasy miejskiej.
          • Gość: heh Wyborcza kapuje?Nawyk z podziemnej działalności ot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.04, 01:21
            • antyred4 Re: Wyborcza kapuje?Nawyk z podziemnej działalnoś 09.02.04, 14:17
              Uważajcie, Wyborcza zmieniła regulamin kont. Teraz bez skrupułów was zakabluje
              na każde życzenie dyspozycyjnego, czerwonego prokuratora!
              • Gość: kusza Re: Zmiana regulaminu forum GW IP: *.crowley.pl 09.02.04, 19:16
                Wyborcza zmieniła regulamin korzystania z kont na GW. Teraz pod byle
                pretekstem, na życzenie prokuratora ujawni wasze dane! Uważajcie co piszecie!

                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=10386757&a=10645666
                • antyred4 Re: Zmiana regulaminu forum GW 10.02.04, 20:39
                  Dyspozycyjna mysłowicka prokurator Agata S. skierowała sprawę do sądu. Zimny3 -
                  mysłowicki internauta pisał na forum Mysłowice posty zmierzające do obalenia
                  przemocą rządów SLD w Mysłowicach oraz mogące wzbudzic niepokój w
                  społeczeństwie. Dziękujemy ci Gazeto Wyborcza. Pomogłaś zdemaskowac
                  niebezpiecznego wichrzyciela!

                  Antyred4
    • spiga Czemu wyborcza milczy o mafii z Mysłowic 10.02.04, 20:44
      Stale sobie stawiam to pytanie jak w tytule posta. Ostatnio Wyborcza pisała o
      jakimś policjancie z Kielecczyzny, którego dowożą do pracy. Osyra do Mysłowic
      dojeżdża z podskoczowskiej wiochy każdego dnia i nic. O innych sprawkach można
      pisać ksiązki i też cisza. Oczywiście pewne wytłumaczenie daje wejście na
      strony oficjalne UM Mysłowice i zobaczenie zdjęcia osyry (polecam). Jest też
      inne wytłumaczenie:
      Opozycja mysłowicka czerwonej mafii, to prawica o nieskrywanych, katolickich
      poglądach. Jak można wnioskować z lektury każdego numeru Wyborczej, katolików
      Wyborcza nie znosi ponad wszystko. Nie ma numeru, by nie znalazła się łatka na
      Księdza lub Kościół. To są prawdziwi wrogowie w oczach pismaków z Wyborczej.
      • ptanga Re: Czemu wyborcza milczy o mafii z Mysłowic 13.02.04, 19:21
        Wiadomo już, że dyspozycyjna prokurator agata s. z M-c, wszczęła postępowanie
        nie na wniosek śmiertelnie obrażonych, tylko na ochotnika tzn. z urzędu.
        Zobaczymy jak zje tę żabę w sądzie. Gdyby sprawa była na wniosek, mogłaby ją
        teraz osoba wnioskująca wycofać. A teraz dyspozycyjna agatka musi stanąć przed
        sądem i udowodnić, że napisanie o kimś, iż jest znajomym prezydenta miasta, to
        taka obraza, która upoważnia do tak szeroko zakrojonych działań. Jedynie gdyby
        o mnie ktoś napisał, że utrzymuję kontakty z tym żałosnym ersatzprezydentem,
        mogłoby to stanowić podstawę do ścigania. Ale dla takich sldowskich przydupasów
        jak opisana lucyna s., powinien to być zaszczyt!
        Kłamstwo kondziałkowej podane w żm pozostawiam bez komentarza, jest nader
        oczywiste.
        • Gość: trynidad Re: Czemu wyborcza milczy o mafii z Mysłowic IP: *.crowley.pl 15.02.04, 12:59
          czyli Gazeta Wyborcza jest za stosowaniem internetu po chińsku.

          Tragedia :-(
          • antyred4 Re: Czemu wyborcza milczy o mafii z Mysłowic 16.02.04, 20:12
            o postępie sprawy będe informował. Narazie cała afera została opisana w
            Mysłowickim tygodniku "Co tydzień Mysłowice".
            • ptanga Re: Czemu wyborcza milczy o mafii z Mysłowic 18.02.04, 18:46
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14866&w=10850378
    • ballast Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie 19.02.04, 09:23
      Popełniacie podstawowy błąd w rozumowaniu. Oceniacie GW przez pryzmat dodatku
      katowickiego, który jest prymitywny i żenujący tak jak to RAŚistowskie forum
      wraz z jego adminem. Tak jak któś napisał w katowickim dodatku można poczytać o
      kupach na chodnikach i arcyśmieszne i inteligentne zajawki w niebieskich
      rameczkach "Masz wiadomość"
      A teraz do prokuratury, biegiem - adminie grabie.

      P.S. Do poziomu GW nie mam zastrzeżeń, choć nie ze wszystkim muszę się zgadzać.
      • Gość: kusza Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie IP: *.crowley.pl 23.02.04, 23:55
        Grab juz chyba nie odpowie. Wstydzi się
        • spiga OSTATNIA SZANSA DLA GRABA!!! 27.02.04, 19:09
          Odezwij się grabie. Wiem, że Ci wstyd, ale dam Ci tzw. ostatniego szansa na
          poprawę splugawionego własnym zachowaniem własnego wizerunku.
          Daj dyskretnie znać drogą maila, kogo jeszcze zakablowałeś. Napisz ew., czyich
          jeszcze danych domagała się dyspozycyjna agatka. Chyba tyle możesz zrobić. Mogę
          Ci się zrewanzować odwrotnym mailem i podam Ci termin rozprawy zadenuncjowanego
          przez Ciebie Zimnego3. Może jakiś nieumoczony redaktor GW zechce poobserwować.
          Jedyna taka szansa w regionie na zachód od granicy Chin.

          Wyjaśnij ewentualnie na forum, czy dałeś się ubecji skorumpować ostatnio, czy
          mieli na Ciebie jakieś stare kwity?
      • hr.glukof Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie 29.02.04, 00:43
        Trudno sie z toba nie zgodzić, co do poziomu katowickiego dodatku GW.
        Widocznie szpece od marketingu w Agorze stwierdzili, że nie powinno się
        czytelników tej gazety intelektualnie nadwyrężać lub bez sprawdzania zastosowali
        streotyp "piwo i krupniok".
        Znamienne jest także to, że GW unika jak ognia tematów politycznych - o aferach
        i skandalach w Mysłowicach nie przeczytasz.
        Nie wiedzieć czemu obrywa sie władzom Bytomia, bo chyba ktoś w GW ich nie lubi.
        Co do udostępnienia danych internauty z Mysłowic to juz całkowita kompromitacja,
        ale znacznie bardziej ośmieszy się prokuratura i jej nadworny pogromca wrogów
        ludu i karłów reakcji
    • Gość: hr.Mysław Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie IP: *.crowley.pl 27.02.04, 20:57
      Ptanga","antyred4","hr.glukof","spiga" to jedna mysłowicka rodzinka odsunięta
      od władzy i stąd ta rozpacz i oczernianie .
    • Gość: spiga Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie IP: *.crowley.pl 17.03.04, 20:48
      Dzięki owocnej współpracy skorumpowanej prokurator agatki s. z Mysłowic, admina
      tego Forum (tzw. graba) oraz całej agory, wczoraj przed oblicze Temidy,
      doprowadzono jednego z internautów, uczestnika Forów Katowice i Mysłowice,
      znanego Wam wszystkim Zimnego3.
      Post, jaki spowodował powyższe - zakrojone na szeroką skalę działania, można
      przeczytać gdzieś tu powyżej.
      Ponieważ rozprawa została utajniona, dziennikarze i reszta pospolstwa nie ma
      wstepu.
      ALE RATUJMY WOLNOŚĆ INTERNETU!!! Nie pozwólmy się okłamywać i mamić
      zdradzieckiej agorze, gazecie wyborczej i żałosnemu wobec powyższej sytuacji
      adminowi. Zorganizujmy manifę pod sądem rejonowym w Mysłowicach w dniu
      następnej rozprawy. Zapisujcie się (oczywiście nickami) pod tym postem. Jeżeli
      chetnych bedzie dość, podam dokładny termin następnej rozprawy.

      Zobacz za co uwalić chcą Zimnego! Zobacz w jakim żyjesz kraju! Pamiętaj:
      DZISIAJ ZIMNY3 JUTRO TY!!! Weź udział w manifie.
      • spiga Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie 21.03.04, 19:30
        Nie ma chętnych na manifę w obronie wolności netu? Macie w d. to, że można tak
        sobie kogoś pod sąd doprowadzić bo napisał o cygaństwie zastępczyni prezydenta
        i tylko zapomniał o tym, do kogo należy to forum i że owa zastępczyni ma w
        poprzek?

        No to AVE LEPPER!!!

        Zasługuje ten kraj tylko na to.
        • Gość: aaa Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie IP: *.mysnet.pl 23.05.04, 18:06
          no i skazali Zimnego :-(
          • Gość: korn Re: wyborcza kapuje - Grab kłamie IP: *.chello.pl 23.05.04, 18:17
            Nie znam Graba, ale jedno wiem: fora slaskie GW zdecydowanie wyrozniaja sie na
            tle innych forow tego portalu.
            Musza sie wyrozniac?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka