antyred4
26.01.04, 18:28
Pamiętacie sprawę z lipca 2003, o zablokowaniu dostępu do forum Mysłowickiego
internautom na stałych łączach? Otóż sprawa się wyjaśniła. Na wniosek
prokuratury mysłowickiej GW zablokowała to forum, ponadto GW ujawniła
prokuraturze IP internautów mysłowickich, którzy krytykowali czerwone władze
Mysłowic. Czyli GW traktuje internet po Chińsku. A co najważniejsze Grab
forumowiczów KŁAMAŁ W TEJ SPRAWIE!
Zarzut prokuratury mysłowickiej na internautów, to cos w rodzaju "Zmierzali
do obalenia ustroju przemocą.
Ukazała sie wtedy w GW krótka notka na ten temat i cichosza!!!!!
A Grab kłamał, że GW nic na ten temat nie wie.
Dlatego uważajcie co piszecie na forum bo GW kabluje a Grab kłamie.
Antyred.