twitti 28.06.06, 14:19 Zastanawiam sie gdzie mozna kupic niedrogi i ladny komplet bielizny na slub? Najlepiej bardotka i jakies ladne figi (najbardziej podobaja mi sie typu boxereczki dopasowane i krociutkie) napiszcie tez jakie ceny Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
caricare Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 14:24 Ja kupilam swoja bielizne - bardotka i stringi (ale byly tez figi i bokserki) w Landzie na Ursynowie. Daleko mialam, bo mieszkam na Woli, ale tam jest z 5 sklepow z bielizna i w zyciu tylu nie przymierzylam ile wtedy! A koszt kompletu to okolo 100 zl. Polecam tez Triumph, tylko akurat jedyny stanik, ktory byl bez ramiaczek, zle lezal na mnie. Moze znajdziesz tez cos w Intimissimi... Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
twitti Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 14:28 oo przejade sie wchodzilam do intimissimi na wilenskim, ale nic specjalnego nie bylo ps. a jak wyglada ten twoj zestaw? gladki czy z jakas koronka? Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszka5661 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 14:30 ja jakoś też nigdy nic nie mogę znaleźć w intimissimi czasami można coś fajnego znaleźć w KDT Odpowiedz Link Zgłoś
twitti Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 14:33 w intiminissi narzeczony kupil mi sliczna koszulke na urodziny na prawde piekna w kolorze ecri z brazowa tasiemka pod biustem ale staniki mieli zwykle, nic ciekawego moze w galerii cos dostane mi za to nigdy nic nie podobalo sie w thrump (czy jak to sie pisze Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszka5661 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 14:34 aha koszulki też widziałam ładne, a poza tym nic ciekawego, ja akurat stanika szukałam Odpowiedz Link Zgłoś
caricare Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 15:00 Jest z koronka, sle taka nie dotykajaca ciala wiec niedrapie (mam fiola - wiele stanikow mnie drapie !) ale widzialam w tym Landzie rozne - i gladkie i koronkowe! A jesli chodzi o intimissimi to tam zawsze wiecej jest pochowanych niz wystawionych zestawow, wiec trzeba od razu isc do sprzedawczyni i pytac czy maja bardotke biala itp! Odpowiedz Link Zgłoś
twitti Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 15:02 ja bym wlasnie chciala cos z koronka, jakis ladny i sexowny no i te mini boxerki Odpowiedz Link Zgłoś
resetka Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 24.07.06, 09:45 witam jesli mozna proszę o namiary na ten sklep dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
monia76 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 14:24 ogromny wybor jest w galerii centrum - przedzial cenowy bardzo duzy, bo od 60 za komplet do nawet 250. polecam. jesli zas chodzi o zakupy dla niewymiarowych, ktore potrzebuja np poprawek stanika polecam omawiany juz na tym forum sklep w al. jerozolimskich tuz za british council. Odpowiedz Link Zgłoś
twitti Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 14:28 no tak!w galerii centrum na pewno cos znajde i blizej niz landpozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kaaarolinkaa Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 14:58 ale gdzie w galerii centrum? Odpowiedz Link Zgłoś
monia76 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 15:00 na dziale z bielizna w warszawie w centrum to jest drugie pietro. Odpowiedz Link Zgłoś
marvel_maid Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 14:39 Piekną bieliznę można dostać na pl.Bankowym. Sklep mieści się przy przystanku tramwajowym w stronę Żoliborza, nie pamiętam nazwy. Tam jest raptem kilka sklepów, więc nietrudno znaleźć, nie jest duży i w ofercie ma tylko bieliznę. Bardzo miła obsługa. Odpowiedz Link Zgłoś
kati_t Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 15:38 z doświadczenie polecam jestem już po ślubie i weselu, z czystym sumieniem polecam: Zakupioną bardotkę w Galerii Mokotów - sklep Galeria centrum firmy LUPO zapłaciłam za nią coś koło 60 zł, bardzo wygodna nic się nie zsuwała nie uwierała - jak bym jej nie miała. A majteczki- tu postawiłam na wygodę i wybrałam z MARK&SPENCER, figi z takimi paseczkami czy tam gumeczkami na bioderkach polecam bo zestaw nie za drogi a bardzo wygodny Odpowiedz Link Zgłoś
kati_t Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 15:40 tak sobie myslę jeszcze że taki komplet powinien być przedewszystkim wygodny, moja koleżanka opowiadała mi kiedyś jakie męczarnie przechodził na swoim ślubie bo miała nie wygodne majteczki... nie wyciągniesz ich sobie ani nie poprawisz bo jak w tej sukni pozdrawiam Kasia M. Odpowiedz Link Zgłoś
twitti Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 15:42 niby tak ale i tak bede testowac dopiero w dniu slubu ps. a ty mialas te figi i stanik w takim samym stylu, czy byly inne? Odpowiedz Link Zgłoś
kati_t Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 16:06 wiesz co, nie nie były w tym samym stylu, ale obie sztuki bardzo sexowne i na pewno się ze sobą nie gryzły.. hihi mąż był zachwycony pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
muszka1979 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 16:44 Centrum Bemowo - sklep Eden. Duży wybór i miła obsługa. Odpowiedz Link Zgłoś
kacha95 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 29.06.06, 08:34 Ja kupiłam w La Senza w Arkadii, wygodny praktyczny i ładny idealny do sukni ślubnej i niedrogi Odpowiedz Link Zgłoś
twitti Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 29.06.06, 08:37 komplet czy sam stanik? jaki kroj? a jak wygladal? gladki czy koronkowy? Odpowiedz Link Zgłoś
kacha95 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 29.06.06, 09:04 stanik kosztował 89 zł majtki 29 zł, stanik gładki odpinane ramiączka, push-up, z silikonowymi gumkami dla pewności zeby się nie zsunął bardzo delikatny to dokładnie ten model www.lasenza.com/eng/categorySearch/redirect.cfm?sectionID=b2c/style/productDetails.cfm&itemID=30149- 0151&var=d&var=d&itemCategoryLevel1=100 Odpowiedz Link Zgłoś
kacha95 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 29.06.06, 09:05 moze jescze raz uda sie dokladnie cały wkleic www.lasenza.com/eng/categorySearch/redirect.cfm?sectionID=b2c/style/productDetails.cfm&itemID=30149- 0151&var=d&var=d&itemCategoryLevel1=100 (jesli nei to trzeba cąły skopiować i wkleic) Odpowiedz Link Zgłoś
twitti Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 29.06.06, 09:16 poradzilam sobie ladny, ale chyba wole z jakas jeszcze koronka Odpowiedz Link Zgłoś
kacha95 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 29.06.06, 10:06 ja niestety nie mogę mieć koronki bo będzie odbijała się spod sukni, dlatego wybrałam własnie ten gładki powodzonka w szukaniu Odpowiedz Link Zgłoś
oleole777 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 25.07.06, 15:33 jaki stanik pasuje do sukni z gorsetem, żeby nie byłowidać z tyłu? Odpowiedz Link Zgłoś