Dodaj do ulubionych

Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne?

28.06.06, 14:19
Zastanawiam sie gdzie mozna kupic niedrogi i ladny komplet bielizny na slub?

Najlepiej bardotka i jakies ladne figi (najbardziej podobaja mi sie typu
boxereczki dopasowane i krociutkie)smile

napiszcie tez jakie cenysmile
Obserwuj wątek
    • caricare Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 14:24
      Ja kupilam swoja bielizne - bardotka i stringi (ale byly tez figi i bokserki) w
      Landzie na Ursynowie. Daleko mialam, bo mieszkam na Woli, ale tam jest z 5
      sklepow z bielizna i w zyciu tylu nie przymierzylam ile wtedy! A koszt kompletu
      to okolo 100 zl. Polecam tez Triumph, tylko akurat jedyny stanik, ktory byl bez
      ramiaczek, zle lezal na mnie. Moze znajdziesz tez cos w Intimissimi...
      Pozdrawiam!
      • twitti Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 14:28
        oosmile przejade siesmile wchodzilam do intimissimi na wilenskim, ale nic specjalnego
        nie bylosmile

        ps. a jak wyglada ten twoj zestaw? gladki czy z jakas koronka?
        • agnieszka5661 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 14:30
          ja jakoś też nigdy nic nie mogę znaleźć w intimissimi
          czasami można coś fajnego znaleźć w KDT
          • twitti Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 14:33
            w intiminissi narzeczony kupil mi sliczna koszulke na urodzinysmile na prawde
            piekna w kolorze ecrismile z brazowa tasiemka pod biustemsmile

            ale staniki mieli zwykle, nic ciekawegowink moze w galerii cos dostanesmile
            mi za to nigdy nic nie podobalo sie w thrumpsmile (czy jak to sie piszewink
            • agnieszka5661 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 14:34
              aha koszulki też widziałam ładne, a poza tym nic ciekawego, ja akurat stanika
              szukałam
        • caricare Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 15:00
          Jest z koronka, sle taka nie dotykajaca ciala wiec niedrapie (mam fiola - wiele
          stanikow mnie drapie !) ale widzialam w tym Landzie rozne - i gladkie i
          koronkowe! A jesli chodzi o intimissimi to tam zawsze wiecej jest pochowanych
          niz wystawionych zestawow, wiec trzeba od razu isc do sprzedawczyni i pytac czy
          maja bardotke biala itp!
          • twitti Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 15:02
            ja bym wlasnie chciala cos z koronka, jakis ladny i sexownysmile no i te mini
            boxerkismile
      • resetka Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 24.07.06, 09:45
        witam
        jesli mozna proszę o namiary na ten sklep
        dziękuję
    • monia76 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 14:24
      ogromny wybor jest w galerii centrum - przedzial cenowy bardzo duzy, bo od 60
      za komplet do nawet 250. polecam.
      jesli zas chodzi o zakupy dla niewymiarowych, ktore potrzebuja np poprawek
      stanika polecam omawiany juz na tym forum sklep w al. jerozolimskich tuz za
      british council.
      • twitti Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 14:28
        no tak!w galerii centrum na pewno cos znajdesmile i blizej niz landsmilepozdrawiam
      • kaaarolinkaa Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 14:58
        ale gdzie w galerii centrum?
        • monia76 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 15:00
          na dziale z bielizna wink w warszawie w centrum to jest drugie pietro.
    • marvel_maid Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 14:39
      Piekną bieliznę można dostać na pl.Bankowym. Sklep mieści się przy przystanku
      tramwajowym w stronę Żoliborza, nie pamiętam nazwy. Tam jest raptem kilka
      sklepów, więc nietrudno znaleźć, nie jest duży i w ofercie ma tylko bieliznę.
      Bardzo miła obsługa.
    • kati_t Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 15:38
      z doświadczenie polecam smile jestem już po ślubie i weselu, z czystym sumieniem
      polecam:

      Zakupioną bardotkę w Galerii Mokotów - sklep Galeria centrum firmy LUPO
      zapłaciłam za nią coś koło 60 zł, bardzo wygodna nic się nie zsuwała nie
      uwierała - jak bym jej nie miała.

      A majteczki- tu postawiłam na wygodę i wybrałam z MARK&SPENCER, figi z takimi
      paseczkami czy tam gumeczkami na bioderkach smile

      polecam bo zestaw nie za drogi a bardzo wygodny smile
      • kati_t Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 15:40
        tak sobie myslę jeszcze że taki komplet powinien być przedewszystkim wygodny,
        moja koleżanka opowiadała mi kiedyś jakie męczarnie przechodził na swoim ślubie
        bo miała nie wygodne majteczki... nie wyciągniesz ich sobie ani nie poprawisz
        bo jak w tej sukni smile

        pozdrawiam
        Kasia M.
        • twitti Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 15:42
          niby taksmile ale i tak bede testowac dopiero w dniu slubusmile ps. a ty mialas te
          figi i stanik w takim samym stylu, czy byly inne?
          • kati_t Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 16:06
            wiesz co, nie nie były w tym samym stylu, ale obie sztuki bardzo sexowne smile i
            na pewno się ze sobą nie gryzły..

            hihi mąż był zachwycony smile

            pozdrawiam
    • muszka1979 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 28.06.06, 16:44
      Centrum Bemowo - sklep Eden. Duży wybór i miła obsługa.
    • kacha95 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 29.06.06, 08:34
      Ja kupiłam w La Senza w Arkadii, wygodny praktyczny i ładny idealny do sukni
      ślubnej i niedrogi smile
      • twitti Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 29.06.06, 08:37
        komplet czy sam stanik? jaki kroj? a jak wygladal? gladki czy koronkowy?
        • kacha95 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 29.06.06, 09:04
          stanik kosztował 89 zł majtki 29 zł, stanik gładki odpinane ramiączka, push-up,
          z silikonowymi gumkami dla pewności zeby się nie zsunął smile bardzo delikatny to
          dokładnie ten model
          www.lasenza.com/eng/categorySearch/redirect.cfm?sectionID=b2c/style/productDetails.cfm&itemID=30149-
          0151&var=d&var=d&itemCategoryLevel1=100
        • kacha95 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 29.06.06, 09:05
          moze jescze raz uda sie dokladnie cały wkleic
          www.lasenza.com/eng/categorySearch/redirect.cfm?sectionID=b2c/style/productDetails.cfm&itemID=30149-
          0151&var=d&var=d&itemCategoryLevel1=100
          (jesli nei to trzeba cąły skopiować i wkleic)
          • twitti Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 29.06.06, 09:16
            poradzilam sobiesmile ladny, ale chyba wole z jakas jeszcze koronkasmile
            • kacha95 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 29.06.06, 10:06
              ja niestety nie mogę mieć koronki bo będzie odbijała się spod sukni, dlatego
              wybrałam własnie ten gładki smile powodzonka w szukaniu smile
              • oleole777 Re: Warszawianki - gdzie kupujecie bielizne? 25.07.06, 15:33
                jaki stanik pasuje do sukni z gorsetem, żeby nie byłowidać z tyłu?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka