Dodaj do ulubionych

Hiphopowcy wabieni na moherowe berety

14.12.05, 21:15
I cóż tu powiedzieć... Jak widać prymitywów z chamskimi pomysłami nie brakuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: jan Niski poziom, zenujące... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 21:16
      To chyba dzieci Wałęsy są twórcami witrynki, albo Adasia Szechtera
      • Gość: Oliveira I tak oto beret został symbolem religijnym IP: *.atman.pl / *.atman.pl 14.12.05, 22:12
        A jego znieważanie karanym przestępstwem. Alleluja i do przodu!
        • Gość: Oliwia Re: "Chamstwo inaczej", czyli koszerny humor ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 22:57
          Jakby rodem z przewrotnej i fałszywej Gazety Wyborczej.
          • sushi4004 Re: "Chamstwo inaczej", czyli koszerny humor ! 14.12.05, 23:02
            No tak, można było przewidzieć, że zaraz "oburzeni chamstwem" zaczną się w jakże
            kulturalny sposób rozwodzić nad przypuszczalną przynależnością etniczną
            właściciela firmy.
            • Gość: Oliwia Re: "Chamstwo inaczej", czyli koszerny humor ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 23:09
              > Jakby rodem z przewrotnej i fałszywej Gazety Wyborczej. <

              Co tutaj jest niekulturalnego?
              Przynależność partyjno-etniczna autorów tej internetowej hucpy nie budzi
              wątpliwości.
              • Gość: Polak KGB/GRU ma sie dobrze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 00:03
                Tak jak nie budzi wątpliwości że środowisko "ryja" powstało na bazie agentury
                KGB, po co rydz-a tajemnicze podróże do moskwy ?
                • atomm I cel reklamy jest osiagniety, juz pisza o niej... 15.12.05, 08:39
                  taa, widze zero poczucia humoru wsrod fanatykow...
                  a smiech to zdrowie....
                  • piekny_romanek swietny pomysl eheheh 15.12.05, 09:28
                    bravo tak trzymac - nie bedzie moher plul nam w twarz :PPP Swietny pomysl na
                    reklame, dzisiaj beda o tym grzmiec wszystkie rydzykowe dupo-wlazy i miernoty,
                    a mlodzi na przekor zaczna sie tam ubierac :))) I O TO CHODZILO!!! pelno glabow
                    podpisujacych sie "polak" "katoli" "polak-katolik" i tym podobne bzdety zaraz
                    zacznie sie pieklic i wolac od zydow, sbekow, cyklistow i stonki ziemniaczanej
                    buaahahahah MEGA ROTFL!!
                    • Gość: rydz ZOBACZCIE <a href="http://www.radiomaryja.de/" target="_blank"> IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 10:18
                      • Gość: chax Re: ZOBACZCIE <a href="<a href="http://www.radiomaryja" target IP: 83.9.15.* 15.12.05, 10:26
                        stare jak swiat ^^
                        • Gość: mlody_junak git reklama! IP: *.crowley.pl 15.12.05, 12:26
                          skoro moherowi się obrażaja, to tylko oznacza, że wstydzą się swoich beretów, i
                          zachowań.
                          jak dzieci w piaskownicy - jak jedno drugiemu dokucz, a ono sie bardziej
                          wpienia, tym większa ochota na złośliwości.
                          to drugie ignorując może zniechęcić do dokuczania pierwsze dziecko.

                          zatem moherowi jak wyjdą pikietować sklepy, to tym lepiej dla sklepów!

                          reklama w mediach + zadowoleni ze znizki klienci + utożsamianie się z marką =
                          sukces!!!:)
                          • charnel Re: git reklama! 15.12.05, 16:12
                            Pewnie, że TAK!!
                            Może będzie też coś o samych bronach :)

                            • da_markos nie zycze wam zeby na starosc sie z was nabijali 16.12.05, 11:00
                              raczej wiekszosc z nas dozyje starosci. wiec patrzcie na tych ludzi jak na
                              wlasna przyszlosc.
                              • da_markos WYOBRAŻCIE SOBIE NASTEPUJACA SYTUACJE 16.12.05, 11:08
                                1. prezydent kaczynski przyjezdza na wazne spotkanie z jakimis lewicowymi
                                politykami totalnie pijany.
                                2. prezydent wraz ze swoimi ludzi parodiuje stosunek homoseksualny.

                                CIEKAWE CO BY SIE DZIALO W EUROPIE?????? bo gdy
                                - jestes pijanany na grobach polskich zolniezy
                                - parodiujesz papieza
                                - + inne "smaczki"
                                rozchodzi sie to po kosciach.
                                • emari Smutne 17.12.05, 15:58
                                  Wiecie co a ja tak sobie myślę, że jest dość żałosnym robienie raklamy na
                                  naśmiewaniu się z ludzi i przy okazji kreowaniu takich negatywnych stereotypów.
                                  Nie jestem fanką stylu RM, ale taki "marketing" to po prostu pójście na
                                  łatwiznę.
                                  • obrazoburca Re: Smutne 17.12.05, 16:49
                                    a czy nie jestes przeciwna kreowaniu negatywnych stereotypow przez stare babki w moherze, i ich nawiedzonego guru z Torunia?
                                    cóz, oko za oko, ząb za ząb - takie jest prawo, dlaczego ich żałujesz?
                              • Gość: Stolarz Nie życzę wam zebyście na starość mieli demencję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 20:37
                                Nie życzę wam zebyście na starość mieli taką demencję jak to stado
                                stetryczałych troglodytów
                              • Gość: Olga Re: nie zycze wam zeby na starosc sie z was nabij IP: *.icpnet.pl 16.12.05, 23:16
                                Ja nie będę fanatyczką, i nie będę głosować na pobożnych, ale socjlalistów.
                  • anna-dark Już lecę z -20% kuponem do "House"a !!! 15.12.05, 14:10
                    Już lecę z -20% kuponem do "House"a !!!

                    Extra akcja !!!
              • framberg Re: Kult beretu 15.12.05, 01:22
                >Autorzy tej strony obrażają uczucia religijne słuchaczy Radia Maryja i moje<

                Oiveira ma rację. Beret przedmiotem kultu.
                Przeciwnicy moheru spalicie się w piekle.
                Ja nie, bo miałem taki zweter a mam ma czapeczkę ;-)))
              • Gość: aciuh Re: "Chamstwo inaczej", czyli koszerny humor ! IP: 213.216.87.* 15.12.05, 13:39
                zaluz sobie lepiej mohera bo chrzanisz jak stara kumotera
                • Gość: mp Re: "Chamstwo inaczej", czyli koszerny humor ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 18:21
                  może lepiej kapelusz?
                  • Gość: Barbara Re: "Chamstwo inaczej", czyli koszerny humor ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 18:42
                    Powiedziałabym, że typowe chamstwo, jak codziennie prezentowane w Gazecie
                    Wyborczej.
            • swistak336 Re: Wspaniałe poczucie humoru! 14.12.05, 23:39
              Gratuluję twórcom reklamy.
              Zwłaszcza młotek i rzut beretem mi się podobał:P
              Ale mogłoby być trudniej, bo trafić za łatwo.
              • Gość: agata Re: Wspaniałe poczucie humoru! IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.05, 07:37
                Prymityw
                • Gość: ema Re: Wspaniałe poczucie humoru! IP: *.chello.pl 15.12.05, 10:22
                  Po co aż taka ostra samokrytyka, Agatko? Przecież nikt ci nic złego nie mówi :-P
                • Gość: Paz Re: Wspaniałe poczucie humoru! IP: 217.96.15.* 15.12.05, 13:15
                  No ładnie się pan(i) przedstawił(a) przed milionami słuchaczy...
                  :D
            • Gość: zenek Re: "Chamstwo inaczej", czyli koszerny humor ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.05, 08:17
              sushi4004 napisał:

              > No tak, można było przewidzieć, że zaraz "oburzeni chamstwem" zaczną się w
              jakż
              > e
              > kulturalny sposób rozwodzić nad przypuszczalną przynależnością etniczną
              > właściciela firmy.

              norma. charakterystyczne dla fanatykow/ekstremistow/psycholi.
              te pseudo-katolicko-radio-maryjne chamy stanowia zagrozenie dla demokracji i
              wolnosci slowa. nalezalo by ich izolowac.
              • Gość: historyk Re: "Chamstwo inaczej", czyli koszerny humor ! IP: 80.48.254.* 15.12.05, 08:26
                Gość portalu: zenek napisał(a):

                [...]
                Komtur toruński nigdy nie należał do Narodu polskiego.
                • Gość: Anton Re: "Chamstwo inaczej", czyli koszerny humor ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 18:44
                  Prostactwo i chamstwo raczej.
          • Gość: Geralt Re: "Chamstwo inaczej", czyli koszerny humor ! IP: 217.96.36.* 15.12.05, 11:07
            Ludzie idzcie do psychiator leczyc sie z "GW". Ciagle pod kazdym artykulem to
            samo. To jakas mania przesladowcza. Radze tutaj nie wchodzic, bo pewnym osoba,
            pewnie glownie z RM, wchodzenie na gazete wyborcza zle wplywa na ich zdrowie
            psychiczne ;)
            • Gość: Dymitri Re: "Chamstwo inaczej", czyli koszerny humor ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 18:47
              Prostaczy humor i koszerne chamstwo.
              Prymityw i brak kultury.
          • Gość: Igor Re: "Chamstwo inaczej", czyli koszerny humor ! IP: *.kazimierz.m4.pl 19.12.05, 20:23
            Czy to konkurs odgadnij autora postu?
            "koszerny humor" hmmmmm?
            MAM!!! Leszek Bubel!
        • Gość: garfield69 Re: I tak oto beret został symbolem religijnym IP: 200.46.75.* 15.12.05, 16:40
          A poniewaz sady i policja sa teraz w rekach PiS-u wiec winni beda na pewno
          ukarani. Tylko czy za taka wolna Polske zgineli gornicy z kopalni Wujek ?
          Historia kolem sie obraca. Nastapil obrot o 360 stopni, tyle ze inna ideologia
          jest teraz panujaca.
        • dziecina.betlejemska Aż miło czytać jak się mohery pienią!!!! 15.12.05, 18:07
          Aż miło czytać jak się mohery pienią. Strzał w dziesiątkę, w czuly punkt moherowego buractwa.
          A gierka jest rewelacyjna, bardzo dowcipna i pomysłowa!
          Hahahaha! Berety, pobluzgajcie teraz trochę!
        • Gość: Gitarka Re: I tak oto beret został symbolem religijnym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 20:34
          Doskonale powiedziane , beret jako symbol religii, ciekawe czego jeszcze nam
          zabrnią?? Nie możemy dac się , trzeba walczyć o wolnośc słowa młodych ludzi :)
      • Gość: Marti Re: Niski poziom, zenujące... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 22:25
        Wolisz dzieci pana G., który w stanie wojennym kolaborował z Jaruzelskim, a
        teraz kreuje się na wielkiego polskiego patriotę? I ma bardzo "polskie"
        niemieckie nazwisko, kosmetycznie spolszczone z "Gertig"?
      • Gość: anty_swinia Re: Niski poziom, zenujące... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.05, 08:10
        Gość portalu: jan napisał(a):

        > To chyba dzieci Wałęsy są twórcami witrynki, albo Adasia Szechtera

        to chyba bekarty rydzyka sa tworcami witrynki, albo ojca krola
      • idiot_hunter Niski poziom? 15.12.05, 08:20
        Ale przecież chyba i tak wyższy, niż w Twojej rozgłośni...
      • Gość: maja Re: Niski poziom, zenujące... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 08:58
        spiskowa teoria dziejów, a czemu można sobie żartować z Żydów,a z Radia Maryja
        nie ? Chłopcy z Młodzieży Wszechpolskiej mogą naśladować hitlerowców, którzy
        zabili kilka milionów Polaków, a moherowy berecik stał sie świętością - chyba
        komuś sie z Krzyżem pomylił !
        • Gość: Aga Re: Niski poziom, zenujące... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.05, 16:27
          To spróbuj napisać artykuł krytykujący Żydów - będziesz miał zaraz sprawę
          sądową i będziesz wyklęty za antysemityzm.
          • Gość: cammm Re: Niski poziom, zenujące... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 20:19
            Gość portalu: Aga napisał(a):

            > To spróbuj napisać artykuł krytykujący Żydów - będziesz miał zaraz sprawę
            > sądową i będziesz wyklęty za antysemityzm.

            Nie kłam dziecinko. Jak najbardziej możesz. Zupełnie spokojnie, kiedy będziesz pisała prawdę. Ale jest
            też mnóstwo przykładów (vide prałat Jankowski), że można kłamać bezwstydnie i pozostać bezkarnym.
            Kościół kolportuje mnóstwo pisemek o takiej treści...
      • Gość: chamoobrona Darmowa kampania reklamowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.05, 09:44
        "Niech wszyscy się dowiedzą w przedświątecznym czasie, jak ta firma traktuje
        starszych ludzi i ich rozgłośnię".

        Głupie LPR i RM, zrobią świetną i na dodatek darmową reklamę tej firmie. A
        House się z nich wszystkich śmieje.
      • maciek9940 Re: Niski poziom, zenujące... 15.12.05, 11:00
        Bardzo mi się podoba reklama.

        To naprawdę nie moja wina, że nieszczęście tego kraju jakim jest PIS z twarzą
        radia co ma ryja, wzbudza pusty śmiech u ludzi myślących normalnie.

        Oj szykuje nam się kadencja pełna kabaretu i śmiechu.
      • Gość: wielbiciel_ojca_R Witaj, o znawco życiorysów wszetecznych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 14:52
        to głąbie nie wiesz, że poprzednik prezia starozakonnych kocha(ł) jak większość
        tego ksenofobicznego motłochu. no to kiedy Pan Jezus został obrzezany? czy
        już się obraziłeś i lecisz do sądu, czy ci wara opadła?
      • Gość: lolo Re: Niski poziom, zenujące... IP: *.kapy.bydg.pl / 217.97.147.* 15.12.05, 17:51
        Świetna reklama , precz z Rydzykiem !!!!!!
      • Gość: KT4D Re: Niski poziom, zenujące... IP: *.nottingham.ac.uk / *.nottingham.ac.uk 15.12.05, 18:08
        Hehehe... House moze nie ma dobrych ciuchow, ale z pobudek ideologicznych ide
        sobie cos tam kupic w te swieta. :P To ohydne, klamliwe i zydozercze radio
        trzeba tepic wszystkimi mozliwymi sposobami!

        ------------
        IV RP - tak wielu chrzescijan - tak malo lwow...
      • Gość: Gitarka Re: Niski poziom, zenujące... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 20:32
        Bynajmniej :P
    • Gość: Ciekawe Ależ mamy młodzież!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 21:18
      Pierwszego chowu! Czyli trzodę chlewna!! Ogłupiałe i otępiałe dzieci bez zasad i
      honoru. Dzieło GWnianej i TP
      • Gość: greg Re: Ależ mamy młodzież!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 23:49
        A jakie mamy stare dewoty w naszym kraju szkoda gadac tyle lat przezyly i nic
        sie nie nauczyly mozna im klasc do glowy co sie zechce. A organ nazywany
        potocznie mozgiem chyba u nich zaniknal bo nie wiem ile klas szkoly podstawowej
        musialbym skonczyc i zakonczyc edukacje zeby wierzyc w te brednie i dac sobie
        robic pranie mozgu. Dobrze ze wiekszosc tego elektoratu juz wkrotce bedzie
        wachac korzenie kwiatkow moze cos sie wtedy zmieni w kraju
        • Gość: grześ Re: Ależ mamy młodzież!! IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.05, 07:42
          greg - bezmózgowiec !!!!!!
          • Gość: Geralt Re: Ależ mamy młodzież!! IP: 217.96.36.* 15.12.05, 11:13
            Jesli tylko to potrafisz napisac, to sam jestes bezmozgowcem. A co do dzieci,
            to nie jestemdzieckiem i mnie tez rozsmieszyla ta reklama. Trzeba podchodzic z
            pewnym dystansem do wszystkiego. A niestety "Moherowe berety" same sobie
            szkodza pieniactwem i brakiem logicznych wypowiedzi.
      • yardley Re: Ależ mamy młodzież!! 15.12.05, 00:36
        Za to "starszyznę" mamy wspaniałą...
    • Gość: Neni Radio Maryja i to przetrwa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 21:19
      To błahostka, mimo, ze cuchnaca! Obrzydlistwo w stylu TVN. My i tak kochamy
      Radio Maryja. Jeszcze bardziej!!
      • Gość: bez ryja Nie przetrwa! IP: *.fbx.proxad.net 14.12.05, 23:03
        Zycze ryjowi by nie przetrwal
      • ciagciulaciag Niech Radio Maryja i Rydzyk co ohydnego ma ryja! 15.12.05, 05:14
      • Gość: Gość szanowny [; Re: Radio Maryja i to przetrwa! IP: *.ols.vectranet.pl 15.12.05, 21:12
        Loooooooool... czysty fanatyk/fanatyczka. Nie wiem czemu Radio ma ryja podpina sie pod kosciol. Przeciez moglaby to byc partia albo moze lepiej, sekta :).
        "POLITYKA I RELIGIA TO DWA RÓŻNE ŚWIATY!
        POLITYKA I RELIGIA MUSZĄ ZOSTAĆ ROZDZIELONE!"
        Jan Paweł II
    • Gość: xx@xx Alleluja i do przodu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 21:20
      Zło przeminie! Wybaczamy wam!
    • Gość: moher SUPER! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 21:22
      Teraz to Radio Maryja jest już znane i będzie słuchane nawet tam, gdzie do tej
      pory ludzie nie słuchali! Ależ ewangelizacja!nGazetka mimowolnie zrobiła sobie
      kuchę!!!
      • Gość: SZATAN Re: SUPER! IP: *.nfz-krakow.pl 15.12.05, 14:55
        A radio maryja obraża moje uczucia religijne! Choć przyznam, że mocherowe
        berety mnie podniecają. Trzeba wprowadzić modę na mocher wśród prostytutek
        (również męskich)- to będzie pojednanie z RM FM.
    • Gość: córka.rydzyka Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 21:22
      na prymitywów w moherach odpowiadamy prymitywnymi metodami walki. Make love not moher !
      • Gość: Syn Marnotrwany [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 21:25
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Moher Fajne! .....Make love not moher!.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.05, 23:54
        Fajne! .....Make love not moher!....
    • Gość: Magg Brawo o.Rydzyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 21:23
      Brawo redemptoryści. Brawo Radio Maryja. Brawo Telewizja Trwam!
      • Gość: sezz zdecyduj się na jednego nicka IP: *.altec.pl / *.altec.pl 14.12.05, 21:33
        W 10 minut wpisałeś się pod 10 różnymi nickami; takie sztuczne robienie
        "oburzonych moherów" tylko cię ośmiesza
        • Gość: Marti Re: zdecyduj się na jednego nicka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 22:27
          Daj spokój, z takim bezmózgiem nie ma co dyskutować.. nie dość, że głupi, to
          jeszcze schizofrenik:)
          • swistak336 Re: zdecyduj się na jednego nicka 14.12.05, 23:40
            Rozdwojenie jaźni widziałem, ale rozdziesięcenie??? Może to ON sam najwyższy czarownik z Czarnej Wieży - Rydzykon!
    • premier_pacynka BRAVVVO ZA ODWAGE!!!! Oczywiscie IV Rzeszy 14.12.05, 21:36
      niedlugo wszyscy innomyslacy beda siedziec albo w obozach albo w wiezieniach
      ale ejszcze trzeba sie pocieszyc wolnoscia ktora sami w wyborach sobie
      ograniczylismy...
    • Gość: abo SuperHiper kwadrat! IP: *.prenet.pl 14.12.05, 21:46
      Świetny pomysł! SuperHiperDeLux kwadrat! Tak 3mać
    • Gość: AntyRydzyk Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety IP: 195.69.81.* 14.12.05, 21:51
      Jestem tylko ciekaw na jakiej podstawie chca zazadac zdjecia witryny. Skoro nie
      pada tam ani slowo ani o radiu maryja ani o wartosciach przez "CH".
    • Gość: hip Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.05, 21:58
      też jestem oburzony, powinni spalić na stosie autora strony!
      zwłaszcza że rydzów chomiki nie jedzą. to już wyraźna obelga
      • Gość: ema Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety IP: *.chello.pl 15.12.05, 10:29
        uhaha, no właśnie, ja też jestem oburzona; chomik wchmdający rydza obraża moje
        uczucia chomicze
      • maciek9940 Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety 15.12.05, 11:07
        Oczywiście że chomiki nie jedzą rydzyków - otruły by się.
    • Gość: arahat ale jaja jak moherowe berety... kapito stronka!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 22:05
      nie dac sie ciemnogrodowi ktory ciagle wyje o obrazaniu uczuc religijnych!!!
      • mniklas5 Re: ale jaja jak moherowe berety... kapito stronk 14.12.05, 22:11
        tworcy znakomici, idioci z sejmu polskiego i inni lprowcy niech wiedza ze to
        poczatek walki z ciemnota , zacofaniem, obskurantyzmem , szowinizmem i
        nietolerancja.
        Ciemnosc nie zwyciezy nad jasnoscia
    • Gość: olewacz Wiecej takich stron dla rownowagi. IP: *.versanet.de 14.12.05, 22:07
      Dlaczego mocherowe dewoty maja byc pod ochrona, a pedaly nie ???
      Demokracja po Polsku.

      olewacz
    • andrzej.musial Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety 14.12.05, 22:18
      i czym sie tu podniecac. Reklama zenujaca (gierki w stylu zabij Husajna),
      trafiajaca chyba do ludzi na poziomie przedszkolakow. Jesli target group to
      mlodziez 15-25 to czuje sie bardzo niedoceniony jak czlonek tej grupy. Ryanair
      za to pomysl calkiem trafiony:) Z jajem i bez jakiegos prymitywnego uderzania
      mlotkiem w swinski ryj:)
      • Gość: ja no grunt to dobry PR IP: *.devs.futuro.pl 14.12.05, 22:33
        Dawno o HAUSIE nic nie było słychać,
        No cóż padło na jakże szacowne grono ofiar. Najbardziej tolerancyjnych ,
        ineligentnych, no rzec mozna "Kwiat Polski" (- no przecież nie młodzieży) i
        kupe miłych epitetów.... Ale ten Kwiat Polski z mocherowym listkiem to już nie
        pamięta cenzury (?) - teraz oni chcą nam robić cenzurę.
        TAKIEGO WAŁA.
        Co żal Wam otwartych granic, w miarę wolnych mediów no i akurat w tym wypadku -
        wolnego rynku. Hause jest w tym momencie kryty z kazdej strony, żaden prawnik
        się do nich nie dobierze - bo za co. Gdzie tam jest wprost religia, rydzyk,
        radio M.
        To niby dlaczego sympatycy czerwonych kapturków nie pozwali HEYAH do sądu?
        Ale jaja, ktoś słucha jeszcze w tym kraju RADIO M i jeszcze w to wierzy i z
        moich podatków żyje ta cała rzesza mocherowa. Ja pieprze, ja sobie nie zyczę
        aby choćby 5 zł. z moich podatków szło na tych ludzi. Powinni poprosić Ojca
        Dyrektora - na pewno w swym miłosierdziu pomoże wszystkim potrzebującym.

        ja
    • Gość: Marti Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 22:23
      A gdzie tu obraza uczuć religijnych? Czyżby panowie z LPRu modlili się do
      beretów z moheru, zamiast do Pana Boga? Z tego co wiem, fetyszyzm nie jest
      uznany oficjalnie za religię, w związku z tym o obrazie uczuć religijnych nie
      może tu być mowy. Ciekawe, że mnie ta gra akurat nie obraża, chociaż jestem
      wierzącym i praktykującym katolikiem (choć przyznaję, rozgłośnię ojca dyrektora
      mam głęboko w poważaniu, bo sieje nienawiść i nie ma nic wspólnego z
      wartościami chrześcijańskimi). Niektórzy działacze jak widać mają chyba moher
      zamiast mózgu.. Nie bez powodu moja babcia mawia, że jak Pan Bóg chce kogoś
      pokarać, to mu rozum najpierw odbiera.
      • andrzej.musial Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety 14.12.05, 22:27
        obrazac to mnie tez nie obraza (tez jestem katolikiem), ale przyznasz chyba ze
        jest co najmniej zenujaca.
        • Gość: Marti Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 22:32
          Żenująca cokolwiek jest, ale ja mówiłem tylko o tym, że nie uważam tego za
          obrazę uczuć religijnych. Pozdrawiam.
      • sylwiani Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety 15.12.05, 01:05
        popieram, jestem praktykującą katoliczką (serio), ale nie modlę się przecież do
        rydzy, ani do beretu, na litość boską...
    • Gość: traf Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety IP: *.torun.mm.pl 14.12.05, 22:54
      Hehehe juz sam tytul jest smieszny.Juz widze wyslaników rydzyka pikietujacych
      przed sklepami haus.A nasi politycy sa chyba zabardzo zwiazani z
      rozglosnia,chodzi o kaske czy co? zwala z beretów robi sie symbol walki z
      religia!! Haha
    • michalng Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety 14.12.05, 22:55
      galba napisał:

      > I cóż tu powiedzieć... Jak widać prymitywów z chamskimi pomysłami nie brakuje.

      Zdecydowanie smieszniejsze od tej strony sa teksty o obrazie uczuc religijnych
      Marka Kotlinowskiego. Ciekawe co go tak "obraziło" swinski ryj ? Beret? czy moze
      rydz ? :P
      • Gość: hip Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.05, 07:58
        > Zdecydowanie smieszniejsze od tej strony sa teksty o obrazie uczuc religijnych
        > Marka Kotlinowskiego.

        Będzie jeszcze zabawniej, zobaczysz. Tak śmiesznie że aż łzy będą lecieć tym,
        którzy nie poparli PiSu i LPRu.

        Niech ktoś zorganizuje pikietę przed stroną internetową!
    • xegar Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety 14.12.05, 22:57
      galba napisał:

      > Jak widać prymitywów z chamskimi pomysłami nie brakuje.

      Może Ty i ktoś z Twoich kręgów napisze, co wolno krytykować, a co Święte Jest i
      nie wolno? Jakaś taka lista... Bo jeśli chodzi o uznaniowe zakazywanie różnych
      zjawisk, to w Polsce mamy duże tradycje, kultywowane szczególnie w latach
      50-tych i późniejszych XX w. Pod koniec lat 80-tych mówiono, iż "odtąd, co nie
      jest zabronione, będzie dozwolone". Już myślałem, że rzeczywiście tak się stało,
      ale znalazło się oto Radio Maryja, które odgrzewa metody stalinowskie: sianie
      atmosfery zagrożenia (teraz już wiem, co znaczy Rydzykowe "trzeba siać..."),
      wyszukiwanie wrogów wewnętrznych, tworzenie bojówek zwalczających ludzi o
      odmiennych poglądach itp.

      Xe.

      PS. Serwis moheroweberety.net jest całkiem sympatyczny i trzeba nie mieć
      poczucia humoru, żeby poczuć się urażonym. Głosy sprzeciwu jednak mnie nie
      dziwią, bo poczucie humoru jest właściwe osobom inteligentnym, a Radio Maryja
      nie jest skierowane do tego typu osób. Z tego względu nie obiecuję sobie, że Ty
      i Tobie podobni będą umieli przeczytać ze zrozumieniem tekst mojego postu.
      Nawet nie dziwię się, że nie masz nic do napisania. Korzystasz jednak z
      demokratycznego prawa głosu, rzeczy niewyobrażalnej dla Twoich przyjaciół. W
      "Naszym Dzienniku" nie ma Forum i proponuję wszystkim zastanowienie się, czy
      brak forum wynika z tchórzostwa, czy też prostego faktu, iż w systemach
      totalitarnych z Władzą się nie polemizowało.
    • sushi4004 Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety 14.12.05, 22:58
      Masz na myśli bandytów rzucających kamieniami w pokojowe demonstracje?
      • Gość: Artur Prymityw, chamstwo czy debilizm ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 23:04
        A może wszystko naraz.
        • yaraz82 Rabat aktualny mimo protestów ?:) 14.12.05, 23:14
          :-)

          No ale rabat nadal aktualny mimo protestów mam nadzieje :) ?
        • Gość: Darek Re: Prymityw, chamstwo czy debilizm ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 18:51
          Wszystkie cechy typowe dla środowiska Gazety Wyborczej:
          Prymityw, chamstwo i debilizm.
    • Gość: pisior Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 23:17
      Będę w takim razie kulturalny: galba-ty homoseksualisto
      • Gość: mathyy Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.05, 23:42
        poza radiem mozna jeszcze mlotkiem przywalic babci - sam nie wiem czemu ale
        tluklem az mi sie myszka przegrzala ;-)))
        a z tego ze ta cala obluda, falsz i katolickosc chodzi wkur.wio.na ta stronką
        jestem wrecz zajebis.cie zadowolony.
        i z tym to uczuciem blogiego zadowolenia poloze sie dzis spac, pierwszy raz od
        kiedy prezydentem jest w tym kraju poltorametrowy, katolicki chomik

        wreszcie ktos wam na odcisk nadepnal, stado baranow ojca tranzystora.
        • Gość: aasd Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety IP: 213.155.168.* 15.12.05, 00:45
          > poza radiem mozna jeszcze mlotkiem przywalic babci - sam nie wiem czemu ale
          > tluklem az mi sie myszka przegrzala ;-)))
          > a z tego ze ta cala obluda, falsz i katolickosc chodzi wkur.wio.na ta stronką
          > jestem wrecz zajebis.cie zadowolony.
          > i z tym to uczuciem blogiego zadowolenia poloze sie dzis spac, pierwszy raz od
          > kiedy prezydentem jest w tym kraju poltorametrowy, katolicki chomik
          >
          > wreszcie ktos wam na odcisk nadepnal, stado baranow ojca tranzystora.

          dokładnie,
          spieprzaj dziadu - i babcio w berecie, niech wreszcie bedzie porzadek w tym
          katolickim kraju, gdzie srednia partnerow seksualnych wynosi 1/3 sredniej
          swiatowej. Czas na zmiany... na podatek liniowy.. na tolerancje.. a nie na
          trwanie w tym g.wnie.. z kaczorami, lepperami, giertychami, rydzykami i
          gwalcicielami na czele..
    • Gość: hehe Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 14.12.05, 23:35
      lol nie wiem co mają do tego hiphopowcy, oni w sklepach house ubierają sie
      równie często jak metalowcy
      • obrazoburca Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety 15.12.05, 14:56
        Reklam nie adresuje sie przeciez do grup czynnie dokonujacych zakupów danego produktu czy marki.

        No to teraz juz wiesz.
    • Gość: tylko raz 01 [...] IP: *.centrum.punkt.pl / *.centrum.punkt.pl 14.12.05, 23:47
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: mistago własną babcie by sprzedali IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 15.12.05, 00:06
      by rylko kase zarobić. i tyle Aludziska głupie się tym podniecają
      żena ,żaena ,żean i basta.
      • alterpars a mnie sie to podoba :-) 15.12.05, 00:12
        bo nie znosze klamliwego Radia Maryja.
      • ciagciulaciag Hymn moherowych beretow 15.12.05, 05:31
        moher to sila, moher to lud,
        moher to ksiedza radosny wzwod
        Rydzyk i wierna Leonida
        niejednego przegnali Zyda
        zawszone Zydki i pedaly
        przed moherami beda drzaly
        komuchom jaja oberwiemy
        cyklistom detki przeklujemy
        Masonow w beton i po krzyku
        kochamy cie ojcze Rydzyku
        tys naszym krolem, tys nasz pan
        MOHER to jest prawdziwy szpan!





        • Gość: d3f.0rm4t0r Re: Hymn moherowych beretow IP: *.chello.pl 22.12.05, 23:39
          I dobrze im jadą!
    • Gość: leon Re: Hiphopowcy wabieni na moherowe berety IP: *.chello.pl 15.12.05, 00:23
      brawo Artman i House. Prosze o wiecej takich pomyslow. Drukuje kupon i ide
      zaraz na zakupy do House. Brawo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka